Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Poza sezonem Kapitan Wests Tigers Tim Shines Adam Douehy Brisbane Broncos Jesse Arthars

Poza sezonem Kapitan Wests Tigers Tim Shines Adam Douehy Brisbane Broncos Jesse Arthars

Broncos otrzymali cios w przedsezonie z powodu poważnej kontuzji gwiazdy napastnika, w trzecim wypadku treningowym klubu w ciągu tygodnia.

Boczny obrońca Brisbane, Jesse Arthars, wrócił z wypożyczenia z Warriors i chce zagrać główną rolę w Brisbane w 2023 roku.

Tymczasem trener Tygrysów, Tim Sheens, twierdzi, że ma wystarczającą liczbę graczy, którzy są w stanie poprowadzić drużynę w 2023 roku, pomimo drenażu przywództwa w klubie.

Przeczytaj najnowsze wiadomości NRL w Off-Season Central.

Transmituj ponad 50 wydarzeń sportowych na żywo i na żądanie dzięki Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Brimson wyróżnia Hampsona Roku 2023 | 01:03

Kolejny cios w tyłek Bronco

The Broncos potwierdzili, że napastnik Kobe Hetherington przeszedł operację po zerwaniu mięśnia bicepsa podczas treningu.

Hetherington ćwiczył mięśnie na siłowni w Red Hill we wtorek, kiedy doznał kontuzji, która wykluczy go z gry na 12 tygodni.

„Operacja przebiegła pomyślnie, a Kobe wraca do zdrowia” – powiedział Dave Ballard, szef ds. występów w Brisbane.

„Będzie poza grą przez długi czas, ale otrzymuje najlepszą opiekę, a klub zapewni wsparcie, jakiego Kobe potrzebuje w tym czasie”.

Kapitan Adam Reynolds i gwiazdor Payne Haas również odnieśli kontuzje w zeszłym tygodniu, ale od tego czasu klub potwierdził, że żaden z nich nie jest poważny.

Ból głowy Kapitan Tygrysy

Trener Tigers, Tim Sheens, twierdzi, że ma wystarczającą liczbę graczy zdolnych do poprowadzenia zespołu w 2023 roku, pomimo drenażu przywództwa w klubie.

Tygrysy były krytykowane za zainstalowanie sześciu kapitanów w zeszłym sezonie, z Jamesem Tamou, Luke’iem Brooksem, Tyrone Beachy, Adamem Douaihy i Kenem Maomalo w pięcioosobowej grupie kierowców, podczas gdy Jackson Hastings czasami przebijał drużynę.

Tamu, Pesci i Hastings od tego czasu przenieśli się odpowiednio do Cowboys, Panthers i Knights, podczas gdy Brooks jest pod presją, aby wrócić na właściwe tory po słabym sezonie w 2022 roku.

READ  Niemcy spadają rok po Euro 2024: Kolumbia wygwizdana, presja wywierana na trenera Hansiego Flicka | wiadomości piłkarskie

Łańcuchy powiedział Szeroki świat sportu Jest przekonany, że ma odpowiedniego człowieka, który poprowadzi Tygrysy w następnym sezonie w swoim zespole i złoży noworoczny telefon w okresie poprzedzającym przedsezonowe testy.

„Nastąpiły pewne zmiany w składzie, ale mamy kilku graczy, którzy są bardziej niż zdolni do wykonania tej pracy” – powiedział Shinz. Szeroki świat sportu.

Adam Douaihy jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem na kapitana Tygrysów w 2023 roku.Źródło: Getty Images

Więcej wiadomości z NRL

„Najlepszy diabeł jakiego znasz”: Legenda o tygrysach każe Mojżeszowi pozostać w węgorzach

szepty: Pięć klubów ściga byłą gwiazdę Manly pośród frustrującego problemu z NRL

’przeniósł się’: Maguire wyciągnął Tygrysy, a walka o tytuł Raiders zakończyła się w jednej chwili

Środek poza sezonem: Rekrutacja delfinów otwiera się na „raz na całe życie”

„Będę rozmawiał z graczami i zarządem i uzyskam ich opinie, zanim zadzwonię w przyszłym miesiącu”.

Douaihy jest liderem w tej pracy, ale napastnicy Joe Ovahengau i Stefano Otoikamanu również mogą być w kolejce do poprowadzenia zespołu.

Jest mało prawdopodobne, aby supergwiazdy Api Koroisau i Isaiah Papali’i były brane pod uwagę do roli w ich pierwszych sezonach w klubie.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze wydarzenia i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!!

Nazwa delfinów „Stadion Cayo” | 00:44

Zwraca widok BRONCOS BACK punktu początkowego

Broncos zwrócili Jesse Artharsa z umowy pożyczki z Warriors i chcą odegrać główną rolę w Brisbane w 2023 roku.

Rywalizacja o miejsca będzie zacięta z Kotoni Staggsem na jednym środkowym miejscu i Herbie Farnworthem głównym pretendentem na drugim, ale Arthars i Selwyn Cobbo stworzą mnóstwo rywalizacji o miejsca na zewnętrznym bocznym obrońcy.

Rozmawiając z AAP, Arthars wie, że czeka go trudne zadanie przebicia się przez linię obrony, ale celuje w kluczową rolę wyjściową w przedsezonie, witając Staggsa, który wraca po kontuzji w dobrej formie.

READ  W TVP nie ma bezpłatnej polskiej relacji z Ligi Mistrzów

„Boiska (Staggs) są ogromne dla tego zespołu i jednego z naszych czołowych liderów” – powiedział AAP Arthars.

„To jego druga sesja obrony dzisiaj i będzie miał więcej powtórzeń przed Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem. Jestem pewien, że przejdzie do pierwszej rundy”.

„Staram się być centrum startowym. Rywalizacja o miejsca jest wysoka, ale wiedziałem o tym. Nie mogę się doczekać wyzwania.”

Jesse Arthars skupia się na początkowej koszulce środkowego Broncos.Źródło: Getty Images

24-latek strzelił pięć prób w 12 meczach dla Warriors podczas swojego wypożyczenia w 2022 roku, a teraz strzelił 13 prób w 41 występach dla Tytanów i Broncos od czasu swojego debiutu w 2019 roku.

Arthars, pochodzący z Nowej Zelandii, dobrze się bawił w Warriors, ale zawsze był oddany dotrzymaniu umowy i powrocie do Broncos w 2023 roku.

„Lubiłem odgrywać Wojowników, będąc dzieciakiem pochodzenia Kiwi” — kontynuował Arthars.

„Muszę rozegrać jeszcze kilka meczów i wzbogacić swoje doświadczenie. To był zespół, za którym podążałem, kiedy byłem młody, i musiałem wrócić do Nowej Zelandii i zobaczyć się też z moją rodziną.

„Umówiłem się, że wrócę i zawsze będę to honorował.

„Naprawdę podoba mi się kultura, którą Keef próbuje zbudować. Byłem tu w trudnych czasach i chcę tu być, kiedy zaczniemy wygrywać. „