Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pracownicy Whirlpool Polska remontują rodzinny dom zastępczy w ramach inicjatywy Habitat for Humanity

Pracownicy Whirlpool Polska remontują rodzinny dom zastępczy w ramach inicjatywy Habitat for Humanity

Opublikowany 2 godziny temu

Przesłane przez Firma Whirlpool

Rodzinny Dom Zastępczy w Wierzbicach został stworzony przez Jerzego i Maciejkę – artystów plastyków i rodziców o wielkich sercach. Oprócz wychowywania biologicznych dzieci zdecydowali się także na adopcję czwórki dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Dom rodzinny jest zazwyczaj dostosowany do ich potrzeb. Przykładowo w 2017 roku wsparła Polską Rodzinę dla Ludzkości, budując ścieżkę wokół ogrodu, tak aby mogły z niej korzystać także osoby na wózkach inwalidzkich. Jednak po 6 latach kampus musiał zostać odnowiony: ogród zarósł, a chodnik stał się dostępny dla wózków inwalidzkich. Poza tym tylne wejście do posesji nie nadawało się do użytku, rodzina nie była w stanie jej należycie utrzymać i w pewnym momencie nie miała już sił, aby ją doprowadzić do porządku.

Wolontariusze Whirlpool z całej Polski włączyli się w wsparcie tej rodziny w Wierzpiesach. W dniach 3 i 4 lipca br. Ponad 20 wolontariuszyReprezentacja Radomska, Wrocławia, Łodzi i Warszawy Wszystkie polskie lokalizacje Whirlpool Corporation, wspomagana Przemaluj cały dom w środku I robić Wszelkie prace ogrodowe. Personel stawił czoła ekstremalnym upałom i innym wyzwaniom, a także mógł zobaczyć, jak ludzie borykają się z różnymi problemami, z czym mierzą się na co dzień i jak zmieniają się priorytety życiowe podczas opieki nad osieroconymi i niepełnosprawnymi dziećmi.

W efekcie tych dwóch dni pracy zespół skompletował Wyremontuj dom Wewnątrz posprzątaj, odmaluj pokoje i zajmij się miejscami niedostępnymi dla gospodarzy, uporządkuj ogród i zapewnij rodzinie szczęśliwe miejsce przez całe lato. Rodzina złożyła serdeczne podziękowania, uśmiechy i pyszny świeży tort drożdżowy z ogrodowymi truskawkami. Dom.

„Nasz występ wzbudził duże zainteresowanie. To przekroczyło nasze oczekiwania. Mieliśmy mnóstwo zgłoszeń od naszych pracowników, którzy chcieli wziąć udział w akcji. Dlatego też początkowo zwiększyliśmy liczbę wolontariuszy. Już na miejscu nasi koledzy potwierdzili duże zaangażowanie i chęć pomocy. Bycie częścią takiej społeczności i wspólne pomaganie potrzebującym jest ekscytujące i wspaniałe.” – Zygmunt Łopalewski Starszy Menedżer ds. Komunikacji i Relacji z Rządem na Europę Środkową

READ  Pytania postawione po wyjeździe bokserów marokańskich do Polski

Informacje o firmie Whirlpool

Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) stara się być najlepszą na świecie firmą z branży kuchni i pralni, stale dążąc do poprawy życia w domu. W coraz bardziej cyfrowym świecie firma wprowadza innowacje mające na celu zaspokajanie zmieniających się potrzeb konsumentów poprzez swoje kultowe portfolio marek. Wir, Pomoc kuchenna, Może wziąć, ambasada, Brastemp, Amana, Bauknechta, Generał Lotniczy, Indesit, Wspaniały I InSinkErator. Do 2022 roku firma odnotowała roczną sprzedaż na poziomie około 20 miliardów dolarów, 61 000 pracowników i 56 ośrodków produkcyjnych i badań technicznych. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie WhirlpoolCorp.com.

Zobacz oryginalną treść Tutaj.

Logo firmy Whirlpool

Firma Whirlpool

Firma Whirlpool

O firmie Whirlpool:
Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) stara się być najlepszą na świecie firmą z branży kuchni i pralni, stale dążąc do poprawy życia w domu. W coraz bardziej cyfrowym świecie firma wprowadza innowacje mające na celu zaspokojenie zmieniających się potrzeb konsumentów poprzez swoje kultowe portfolio marek, w tym Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, JennAir, Indesit i Yummly. Do 2021 roku firma odnotowała roczną sprzedaż na poziomie około 22 miliardów dolarów, 69 000 pracowników i 54 centra produkcyjne i badania techniczne. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie WhirlpoolCorp.com.

Dalej Firma Whirlpool