Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prezydent USA Joe Biden spaceruje i wchodzi na scenę podczas Gali Sił Powietrznych

Prezydent USA Joe Biden spaceruje i wchodzi na scenę podczas Gali Sił Powietrznych

Prezydent to my Joe Bidena Potknął się o worek z piaskiem i upadł podczas wręczania dyplomów podczas ceremonii ukończenia Akademii Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w Kolorado.

Biden wydawał się później w porządku, idąc bez pomocy na swoje miejsce na trybunach. Widziano go uśmiechającego się, gdy biegł w kierunku swojego samochodu na zakończenie ceremonii.

Biały Dom powiedział, że prezydent czuje się dobrze po upadku w czwartek (piątek EST).

Prezydentowi USA Joe Bidenowi pomogono wstać po tym, jak potknął się i upadł podczas ceremonii wręczenia dyplomów wojskowych w Kolorado. (Brendan Śmiełowski/AFP/Getty Images) (CNN)

Potknięcie zaczęło się, gdy Biden biegł daleko od centrum sceny, ponieważ wcześniej wygłosił inauguracyjne przemówienie do absolwentów Akademii.

Podczas ruchu potknął się i upadł na ziemię. Wódz opadł na prawe udo, po czym podniósł się na prawej ręce.

Grupa mężczyzn, w tym urzędnik Akademii Sił Powietrznych i dwóch agentów Secret Service, chwyciła Bidena za ramiona, aby pomóc mu wstać.

Idąc na swoje miejsce, Biden wskazał z powrotem na podłogę, na której się potknął, wskazując, że coś stanęło mu na drodze. Wideo z tego momentu pokazało worki z piaskiem umieszczone przed podium w pobliżu miejsca, w którym stał Biden.

Prezydent USA Joe Biden schodził ze sceny, kiedy mocno upadł. (dziewięć)

Szef wrócił na swoje miejsce na trybunach bez pomocy, wydając się być w dobrym nastroju po zakończeniu ceremonii.

„Nic mu nie jest. Na scenie był worek z piaskiem, kiedy ściskał sobie dłonie” – napisał na Twitterze dyrektor ds. komunikacji Ben LaBolt.

Kwitnące miasto zamieniło się w tlące się ruiny

Mając 80 lat, Biden jest najstarszym prezydentem kraju.

Wcześniej Biden powiedział absolwentom Akademii Sił Powietrznych USA, że wkraczają w szybko zmieniający się świat, podkreślając kluczową rolę wsparcia USA dla jego sojuszników i partnerów oraz podkreślając ciągłą pomoc USA dla Ukrainy.

Urzędnicy pomogli prezydentowi USA Joe Bidenowi po tym, jak potknął się i upadł podczas ceremonii ukończenia szkoły przez oficera Sił Powietrznych. (dziewięć)

Podkreślił, że globalne partnerstwa Ameryki są „oznaką siły” i pochwalił „niesamowitych” mieszkańców Ukrainy.

„Poparcie narodu amerykańskiego dla Ukrainy nie osłabnie” – powiedział Biden, wywołując aplauz. „Zawsze opowiadamy się za demokracjami”.

Rejestracja tutaj Aby otrzymywać nasze codzienne biuletyny i powiadomienia o najświeższych wiadomościach, wysyłane bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.