Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Problem tłumienia pyłu w fotoredukcji galaktyk krawędziowych i możliwe rozwiązania  Miesięczne zawiadomienia Królewskiego Towarzystwa Astronomicznego

Problem tłumienia pyłu w fotoredukcji galaktyk krawędziowych i możliwe rozwiązania Miesięczne zawiadomienia Królewskiego Towarzystwa Astronomicznego

Uzyskaj pomoc w uzyskaniu dostępu

Dostęp instytucjonalny

Dostęp do treści w Oxford Academic jest często zapewniany poprzez subskrypcje i zakupy instytucjonalne. Jeśli jesteś członkiem organizacji z aktywnym kontem, możesz mieć dostęp do treści na jeden z następujących sposobów:

Dostęp oparty na IP

Zwykle dostęp jest zapewniany przez sieć firmową do zbioru adresów IP. Uwierzytelnianie to odbywa się automatycznie i nie jest możliwe wylogowanie się z uwierzytelnionego konta IP.

Zaloguj się w swojej organizacji

Wybierz tę opcję, aby uzyskać dostęp zdalny, gdy jesteś poza organizacją. Technologia Shibboleth / Open Athens służy do pojedynczego logowania między witryną Twojej instytucji a Oxford Academic.

  1. Kliknij Zaloguj się w swojej organizacji.
  2. Wybierz swoją organizację z wyświetlonej listy, która przeniesie Cię do witryny internetowej Twojej organizacji, aby się zalogować.
  3. Będąc na stronie internetowej instytucji, użyj danych uwierzytelniających dostarczonych przez Twoją instytucję. Nie używaj konta osobistego w Oxford Academic.
  4. Po pomyślnym zalogowaniu zostaniesz przeniesiony z powrotem do Oxford Academic.

Jeśli Twojej instytucji nie ma na liście lub nie możesz zalogować się na stronie swojej instytucji, skontaktuj się z bibliotekarzem lub administratorem.

Logowanie do karty bibliotecznej

Wpisz numer swojej karty bibliotecznej, aby się zalogować. Jeśli nie możesz się zalogować, skontaktuj się z bibliotekarzem.

członkowie społeczności

Dostęp członków społeczności do czasopisma uzyskuje się na jeden z następujących sposobów:

Zaloguj się przez witrynę społeczności

Wiele stowarzyszeń oferuje jednokrotne logowanie między witryną towarzystwa a Oxford Academic. Jeśli widzisz „Zaloguj się przez witrynę społeczności” w okienku logowania w czasopiśmie:

  1. Kliknij opcję Zaloguj za pośrednictwem witryny społeczności.
  2. Będąc na stronie internetowej stowarzyszenia, użyj danych uwierzytelniających dostarczonych przez to stowarzyszenie. Nie używaj konta osobistego w Oxford Academic.
  3. Po pomyślnym zalogowaniu zostaniesz przeniesiony z powrotem do Oxford Academic.

Jeśli nie masz konta społeczności lub zapomniałeś nazwy użytkownika lub hasła, skontaktuj się ze swoją społecznością.

Zaloguj się za pomocą konta osobistego

Niektóre społeczności używają osobistych kont Oxford Academic, aby zapewnić dostęp swoim członkom. patrz poniżej.

konto osobiste

Konta osobistego można używać do otrzymywania powiadomień e-mail, zapisywania wyszukiwań, kupowania treści i aktywowania subskrypcji.

Niektóre społeczności używają osobistych kont Oxford Academic, aby zapewnić dostęp swoim członkom.

Wyświetl swoje zalogowane konta

Kliknij ikonę konta w prawym górnym rogu, aby:

  • Wyświetl swój zalogowany profil i uzyskaj dostęp do funkcji zarządzania kontem.
  • Zobacz konta firmowe, które zapewniają dostęp.

Jesteś zalogowany, ale nie możesz uzyskać dostępu do treści

Oxford Academic jest domem dla szerokiej gamy produktów. Subskrypcja korporacyjna może nie obejmować treści, do których próbujesz uzyskać dostęp. Jeśli uważasz, że powinieneś mieć dostęp do tych treści, skontaktuj się z bibliotekarzem.

Zarządzanie kontem instytucjonalnym

Dla bibliotekarzy i administratorów Twoje konto osobiste zapewnia również dostęp do zarządzania kontami instytucjonalnymi. Tutaj znajdziesz opcje przeglądania i aktywacji subskrypcji, zarządzania ustawieniami instytucji i opcjami dostępu, uzyskiwania dostępu do statystyk użytkowania i nie tylko.

READ  To, co dawno temu jadła twoja babcia, może mieć wpływ na twój mózg: ScienceAlert