Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prognozy i typy bukmacherskie na mecz Perth Glory – Melbourne City

Prognozy i typy bukmacherskie na mecz Perth Glory – Melbourne City

W piątek Perth Glory podejmie Melbourne City na stadionie HBF Park w lidze A.

W zeszłym tygodniu Glory poniosła niewielką porażkę 3:2 na wyjeździe z Sydney. To ich trzecia porażka z rzędu w lidze i będą chcieli wrócić na zwycięską drogę. Stracili dwa gole w pierwszej połowie, a samobójczy gol Aleksandara Šinjara w 89. minucie sprawił, że przegrali, a w drugiej połowie dla Glory strzelili gole Adam Taggart i Oliver Bozanic.

Goście wrócili na zwycięską drogę po czterech meczach we wszystkich rozgrywkach, a gole Benjamina Josepha Mazzeo i Jamiego McClarena pomogły im w zwycięstwie 2:0 na wyjeździe z Newcastle Jets. Zespół po zwycięstwie awansował na siódme miejsce w ligowej tabeli, natomiast gospodarze spadli na dziesiątą pozycję.


Perth Glory kontra Melbourne City Bezpośrednie spotkania i kluczowe liczby

  • Obie drużyny spotkały się ze sobą 41 razy we wszystkich rozgrywkach, z czego tylko jedno spotkanie w A-League. Gospodarze mają przewagę w bezpośrednich spotkaniach z 18 zwycięstwami na swoim koncie. Goście odnieśli w tym meczu 12 zwycięstw, a 11 meczów zakończyło się remisami.
  • W zeszłym sezonie City pobiło ligowy dublet w stosunku do gospodarzy, uzyskując ogólny wynik 8-2, w tym zwycięstwo 4-2 na wyjeździe w lutym.
  • Obie drużyny strzeliły w tym sezonie po osiem goli w sześciu meczach ligowych. Perth Glory straciło w tym okresie o jednego gola mniej (11) niż goście.
  • Melbourne City nie zdobyło gola w dwóch z pięciu ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach, tracąc w tym okresie osiem bramek.
  • Goście przegrali tylko raz w ostatnich sześciu meczach z Glory, odnosząc cztery zwycięstwa.

Prognoza meczu Perth Glory vs Melbourne City

Glory odniosła tylko jedno zwycięstwo w ostatnich 11 meczach we wszystkich rozgrywkach, a zwycięstwo to miało miejsce w kwietniu na własnym boisku w A-League. Przegrali cztery z pięciu ostatnich meczów ligowych, tracąc w tych porażkach co najmniej dwa gole, a tutaj mogą mieć problemy. W ostatnich siedmiu meczach w A-League przegrali tylko raz u siebie i tutaj będą chcieli wykorzystać tę formę.

READ  Wallabies v England Game 2: Jak oglądać, bilety, drużyny i więcej | Najnowsze wiadomości o rugby

City odniosło tylko jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu meczach we wszystkich rozgrywkach, ponosząc w tym okresie dwie porażki i nie zdobywając dwóch bramek. W ostatnich dziewięciu meczach wyjazdowych w A-League odnieśli zaledwie dwa zwycięstwa i ponieśli cztery porażki, więc mogą tutaj mieć problemy.

Glory ma dobre wyniki u siebie w lidze, strzelając co najmniej dwa gole w 10 z ostatnich 12 meczów. Tymczasem forma City w tym sezonie jest nierówna i drużyna nie zdobyła gola w dwóch z trzech meczów wyjazdowych w tym sezonie. Z tego punktu widzenia wspieramy obie drużyny, aby zadowoliły się remisem.

prognoza: Perth Glory 2:2 Melbourne City.


Perth Glory kontra Melbourne City Wskazówki dotyczące zakładów

Wskazówka 1: Wynik – remis

Wskazówka 2: Bramki – powyżej/poniżej 2,5 gola – powyżej 2,5 gola

Wskazówka 3: Przynajmniej jeden gol musi zostać strzelony w drugiej połowie – tak

Wskazówka 4: Jimmy McLaren kiedykolwiek strzelał gole lub asystował – tak

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda