Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przegląd sezonu Brisbane Broncos, Kevin Walters, Bain Haas, Adam Reynolds, Cottony Staggs, Selwyn Kubo

Broncos mogli być zadowoleni z dziewiątego miejsca na początku sezonu, ale biorąc pod uwagę wyżyny, jakie osiągnęli w różnych momentach, ich kampanię w 2022 r. należy uznać za porażkę.

Broncos byli w pierwszej czwórce w rundzie 19, a trener Kevin Walters stwierdził, że Broncos zdobędą tytuł PM.

Jest to zawieszenie, które może chcieć cofnąć, gdy jego drużyna upadła, wygrywając tylko jeden mecz, by przegapić finał z jednym zwycięstwem.

Co więcej, Komentarze odchodzącego rozgrywającego Tysona Gamblektóry sugerował, że Adam Reynolds był prawdziwym mózgiem Broncosów, niewiele zrobił, aby pomóc sprawie.

Gamble wycofał komentarze po ogromnym luzie, ale szkody zostały już wyrządzone. Przyszło to po doniesieniach, że łapówka od Kevina Waltersa pozostawiła niektórych graczy „nieszczęśliwych”, wskazując, że w Red Hill wszystko jest dalekie od prawicy.

Transmituj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip Live & Ad-Break za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Po tym, jak wygląda na to, że mają podium na okres ciągłych sukcesów, Broncos opuszczają sezon, aby dowiedzieć się, jak przywrócić klub do finału i ponownie walczyć o mistrzostwo.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszą recenzją sezonu Broncos 2022.

Więcej aktualności NRL

Losowanie końcowe: Rekiny wygrywają finał u siebie, gdy zbliża się pierwszy tydzień meczów

bardzo brzydkie: Kimorley wspomina sezon Tygrysów po ostatnim meczu horroru

’Sercem i duszą’: Rozpaczliwa prośba Granta do Monstera o odrzucenie delfinów

odejdzie: Ostrzeżenie koguta „raz w życiu”, gdy pojawia się ruch wstrząsowy

Przegląd sezonu Bronco

rekord 2022: W13 L11 – wskaźnik wygranych 54,17%

Klasyfikacja: C +

Co poszło dobrze: Łatwo przeoczyć niektóre z sukcesów Broncosów, biorąc pod uwagę tragiczny koniec sezonu. Ale faktem jest, że przez 80 procent sezonu Broncos byli w drodze do finału, jeśli nie do czołowej czwórki. Adam Reynolds wydawał się wkupić się w sezon, gdy zapewnił klubowi uśpienie i pomógł naprawić ich niefortunny koniec setów, coś, co nękało zespół w 2021 roku. Kurt Capwell dodał mentalność wygrania pierwszego mistrzostwa zespołu, zanim kampania Origin zdobyła gaz z niego pod koniec roku. Te Maire Martin stał się jedną z najwspanialszych historii powrotu do ligi rugby jako obrońca linii i będzie ci go brakować, gdy uda się na Warriors w 2023 roku. Tymczasem Selwyn Cobbo wyrósł jako przyszła supergwiazda na poziomie klubowym i stanowym oraz ktoś, kto może przynieść X Factor do ich gry. Corey Oates powrócił do swoich najlepszych prób zdobywania bramek, aby zapewnić sobie nowy kontrakt z klubem, który jeszcze nie został sfinalizowany. Jedną z największych historii sukcesu było pojawienie się Ezry Mam. 19-latek wygląda na rozgrywającego z prawdziwym potencjałem i kogoś, kto może uczyć się od Reynoldsa, gdy chce zbudować imponujący sezon debiutantów.

READ  Polska drużyna piłkarska Wisła Kraków rozszerzyła swoją działalność e-sportową, podpisując kontrakt z Dota 2

Patrick Carrigan w końcu został przyszłym kapitanem po zdominowaniu zarówno klubu, jak i Maroons. Jego znaczenie dla zespołu stało się oczywiste, gdy został wykluczony na cztery tygodnie z powodu ingerencji w biodro. Panel NRL360 omówił znaczenie Carrigana po katastrofalnej porażce Broncos na rzecz Storm w latach 60-12. „Carrigan to ogromna strata, nie tylko ze względu na to, co wnosi jako jednostka, ale także ze względu na to, jak jest w stanie kierować zespołem i współpracować z Adamem Reynoldsem, aby kierować zespołem i trenować zespół na boisku” – powiedział Cooper Kronk.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!

Adam Reynolds był ogromnym podpisem dla Broncos.Źródło: Getty Images

co się stało: Największym problemem Broncosów była próba utrzymania siły w młodym zespole przez cały sezon. Pokazali, że są drużyną z dużą klasą i umiejętnościami ofensywnymi, ale kiedy doznały kontuzji, nie mieli na tyle głębi, aby pokazać się w ostatnich sześciu tygodniach zawodów. Bain Haas był poniżej swojego najlepszego poziomu w tym sezonie i bez względu na to, czy Brisbane się do tego przyznaje, czy nie, stan jego kontraktu odwracał uwagę zespołu i gracza. Haas poprosił klub o ujawnienie jego przekonania, że ​​jest wart milion dolarów w sezonie, zanim zawiesił rozmowy o kontrakcie do końca sezonu. Jeśli Haas był wart milion dolarów w sezonie, z pewnością nie grał tak w tym roku. Phil Rothfield z „Daily Telegraph” powiedział, że Broncos powinni zachować swoją pozycję na żądanie kontraktu.

„Wielką historią poza sezonem jest grupa zabaw” – powiedział Rothfield w poniedziałek w Big Sports Breakfast Radio.

„Szczerze nie lubię wybierać graczy, gdy zespół jest odpowiedzialny… graczy, trenera i wszystkich innych, ale Jeez Bain Haas był dla mnie rozczarowaniem.

„Myślę, że to historia, która wybuchnie w każdej chwili, ponieważ wspomniał na początku tego roku, że poszedł i poprosił o zwolnienie, ponieważ nie był zadowolony ze swoich pieniędzy z kontraktu.

Cóż, wiesz, że zarabia 800 000 $ rocznie. Cóż, jeśli naprawdę chce zebrać ten milion w przyszłym roku, myślę, że klub powinien powiedzieć „Paine, nie jesteśmy gotowi płacić tak dużo pieniędzy, masz tutaj kontrakt za 800 przez następne dwa lata.” Do zobaczenia później, jeśli nie chcesz.

„Myślę, że muszą znaleźć tam graczy, którzy nie martwią się o swoją płacę tak bardzo jak on, i może być trudno określić jednego, ale byli bardzo sfrustrowani”.

Kotoni Staggs miał rozczarowujący sezon i został pokonany przez mało znanego Herbiego Farnwortha i wyraźnie zyskał dużo pewności siebie, gdy został odrzucony po debiucie w Origin with the Blues. Klub poprawił się w stosunku do środkowych drużyn w National Football League, ale rzadko rywalizuje z najlepszymi drużynami. Broncos przegrali z Storm (60-12), Eel (53-6), Panthers (40-12), Cowboys (38-12) i (40-26). Wskazuje to, że przed nimi jeszcze długa droga do zdobycia tytułu premiera. Broncos wciąż mają problemy z defensywą i dopóki nie poprawią tego obszaru swojej gry, nie mogą liczyć na drużyny zdobywające punkty swoim czasem genialnym atakiem. Ławka Broncos była czasami trochę słaba, zwłaszcza gdy dochodziło do kontuzji i musieli wzmocnić swoją drużynę, aby mogli rywalizować we wszystkich 24 meczach sezonu zasadniczego i kontuzjach pogodowych, gdy uderzyli. Komentarze Tysona Gamble do trenera Kevina Waltersa były źle sformułowane i nieodpowiednie w czasie i wskazywały na pęknięcia w szatni między zawodnikami a sztabem trenerskim. Gracze, którzy byli niezadowoleni z plusku Waltersa po przegranej z Węgorzami, pokazali, że szatnia Broncosów nadal ma problemy i powinna zostać oczyszczona.

Trener Brisbane Broncos Kevin Walters miał za sobą rok wzlotów i upadków.Źródło: Dostawca

czego potrzebują: dziwka i kolejny podstępny krok naprzód. Broncos nie udało się przypiąć zwykłej prostytutce. Billy Walters, Corey Pikes i Jake Turpin, którym nie zaoferowano nowej umowy, wszyscy spędzili czas w siodle, ale nie znaleźli spójności na głównej pozycji. To zdumiewające, że Turpin, która nie będzie w klubie w przyszłym sezonie, została uznana za najlepszą prostytutkę w ostatnich kolejkach. Blake Mozer to przyszłość klubu na dziewiątym miejscu, ale okaże się, czy będzie gotowy do następnego sezonu i będzie potrzebował czasu, aby wyrosnąć na konsekwentnego pierwszoklasistę. Broncos potrzebuje również innego silnego i nieugiętego gracza, który może dodać trochę skrobi do swojej linii obrony. Kiedy Kurt Capwell i Patrick Carrigan nie byli w drużynie ani poza boiskiem, obrona Broncos wpadła do wody. Jordan Rickey ma potencjał, ale musi być bardziej konsekwentny i mieć większy wpływ na obie strony piłki.

Bain Haas był poniżej swoich najlepszych w 2022 roku.Źródło: Getty Images

Pójście: Brinko Lee (Dolphin), David Meade (emerytowany), T. Mer Martin (Wojownicy), Jake Turpin (TBC)

w: Reece Walsh (Warriors) i Jesse Arthars (umowa zwrotu na wypożyczenie z Warriors).