Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przeoczeni gracze, którzy potrafią zidentyfikować pseudonimy

Sport Yahoo

Gratulacje, jeśli dostałeś się do playoffów swojej ligi fantasy! Trudna część zaczyna się teraz, a to przynosi do domu mistrzostwo. Koniec sezonu może być trudnym czasem, aby się o tym przekonać. Po tym, jak Rangers przejęli Patricka Keane’a, zakładano, że staną się prawdziwymi pretendentami do pucharów, ale tak się nie stało. Z drugiej strony mamy drużynę taką jak The Predators, która była kontuzjowana i miała do czynienia z kilkoma weteranami, tylko po to, by zwiększyć swój procent punktów i wydaje się, że odkryła centrum w pierwszej szóstce w postaci Tommy’ego Novaka.

Oto ośmiu niewidocznych graczy, którzy mogą pomóc ci odzyskać mistrzostwo.

Tommy Novak, C, Predators

Od czasu zakończenia fazy play-off Novak zdobył najwięcej bramek w Predators z 17 punktami w 15 meczach, prowadząc drużynę pod względem punktów na mecz. Novak spędza średnio 16 minut na mecz, grając z Mattem Duchene na górnej linii i na szczycie zespołu power play. Kontuzja nogi Ryana Johansena, przeprowadzka Mikaela Granlunda do Pittsburgha i nisko zawieszony wślizg Cody’ego Glassa utorowały drogę Novakowi do stania się największym zagrożeniem w środku drużyny i od tego czasu ucieka z tej pracy. Strzelił zwycięskiego gola we wtorek przeciwko Wings, dodając trzy putty, wygrywając 75 procent swoich ataków.

Podczas gdy Novak walczył z Joosu Parsinenem o pole position w niektórych punktach, kontuzja Parsinena i dobre wyniki Novaka bardzo ułatwiły Johnowi Heinzowi podjęcie decyzji. Szukaj Novaka, który zakończy sezon jako jeden z czołowych strzelców Rasy, mając już remis z Johansenem na czwartym miejscu pod względem strzelców w drużynie, mimo rozegrania 21 meczów mniej. We wtorkowym meczu Novak i Duchene łącznie uzyskali 54,15 5v5 CF% i 71 prób strzałów na 60 minut w 5 na 5, w porównaniu do 47,81 5v5 CF% i 57 prób strzałów Johansena i Duchene, zgodnie z naturalstattrick.com.

READ  David McKay staje twarzą w twarz z przesłuchaniem kolizyjnym Huntera Clarka

[Free bracket contests for both tourneys | Printable Women’s | Men’s]

Wszyscy znają Claytona Keelera, który przez ostatnie dwa miesiące spisywał się znakomicie, zdobywając 30 punktów w 18 meczach, ale co z jego kumplami? Schmaltz codziennie zmaga się z kontuzjami, ale od zeszłego sezonu notuje średnio 0,93 punktu na mecz, remisując z takimi zawodnikami jak Timo Meyer i Claude Giroud. Brett Ritchie jeździł na łyżwach zamiast Schmaltza i zdecydowanie osłabia skuteczność linii, ale poszukaj Schmaltza, który wróci na tę linię, gdy będzie zdrowy.

Hayton został wybrany w drafcie jako gracz dwukierunkowy, ale odkąd został piątym wyborem w klasyfikacji generalnej w 2018 roku, nie wykazał niewielkiej poprawy aż do tego sezonu. Gra z Keelerem i Schmaltzem oczywiście pomogła, a od Meczu Gwiazd zdobył 18 punktów w 19 meczach. Brak jakichkolwiek innych punktowanych miejsc zapewnia również, że Hayton gra w pierwszej szóstce, ponieważ tylko Keller i Schmaltz mają średnio więcej czasu na lodzie na mecz. We wtorek Hayton asystował przy obu bramkach Keelera przeciwko Flames.

Z kolejnym golem we wtorek przeciwko Kanes, Niedereiter strzelił cztery gole i siedem punktów w ośmiu meczach dla swojego nowego klubu. Chociaż jego passa była na ławce rezerwowych, a Jets zaczęli spadać z wagonu, co doprowadziło Niederreitera do rozegrania tylko 10:30 w tym meczu, średnio ponad 18 minut na mecz w swoich pierwszych siedmiu meczach jako Jet. To najbardziej lodowy czas, jaki kiedykolwiek miał od czasu wymiany z Canes w 2019 roku. Szybko zastąpił Nikolaja Ehlersa na wykresie głębokości i często grał na linii z Kylem Connorem i Markiem Scheifele.

Biorąc pod uwagę jego sprawność w zdobywaniu bramek i sukcesy, Niederreiter jest współpracownikiem wielu klas, którego wartość fantazji wzrosła wykładniczo od czasu odejścia z Preds. Zgrzytliwy, defensywny styl Ricka Bownessa jest dostosowany do Niedereatera, a jego wykluczenie z wtorkowego meczu prawdopodobnie będzie tymczasowe.

READ  Europejski Związek Piłki Nożnej (UEFA) ogłosił, że FedEx jest partnerem w Lidze Mistrzów UEFA

Asysta Sandina we wtorek przeciwko Rangersom dała mu teraz dziewięć punktów w pięciu meczach dla D.C., w tym w dwóch meczach, w których zanotował trzy asysty. Okazał się jednym z najlepszych nabytków dokonanych przez jakikolwiek zespół w ostatecznym terminie wymiany, zestawiając statystyki w niemal każdej kategorii i ożywiając moc Caps, której brakowało Johnowi Carlsonowi. Sandeen grał 26:43 przeciwko Rangersom, sześć minut więcej niż Trevor van Riemsdyk, który miał drugi najwyższy wynik, i byli jedynymi obrońcami, którzy grali dłużej niż 20 minut. Sandin powinien być uwzględniony we wszystkich formatach do końca sezonu.

The Ducks (i inne przeciętne drużyny) nie działają na wyobraźnię, ale to nie znaczy, że nie mają dobrych graczy. Fowler to stary kaczor i często gubi się w dryblingu, ponieważ nie jest błyskotliwym graczem, ale od 15 lutego zdobył 15 punktów w ostatnich 13 meczach, remisując z Vincem Dunnem jako najcenniejszym graczem ligi. Z kolejnym punktem, Fowler dorównałby rekordowi w karierze w punktach ustanowionych w poprzednim sezonie, a nikt inny w Ducks nie zbliża się do rozegrania takiej ilości minut, jaką on ma.

Co za obrót wydarzeń dla Quicka, który był idealnym 4-0-0 z Knights po przejściu 11-13-4/.876/3.50 z Kings. Wierny swojemu słowu, Quick wydaje się być tak chętny i gotowy, by udowodnić Kings, że się mylili po jedynej serii, jaką kiedykolwiek znał, że uznał za rozsądne przekazać go innemu bramkarzowi (patrz poniżej). Rycerze są znani z tego, że grają systemem przyjaznym dla bramkarzy, co oznacza, że ​​wykonują dobrą robotę, powstrzymując strzały, a ponieważ Adin Hill i Logan Thompson wciąż wracają do zdrowia po kontuzjach, wygląda na to, że Quick będzie starterem dla Rycerzy idących do przodu. W najlepszym wydaniu Kwik polegał na swoich atletycznych zdolnościach do obrony piłek, a gra w nowej drużynie była jak odnalezienie fontanny młodości. Nawet jeśli Hill powróci i odzyska początkową pracę, Quick przynajmniej udowodnił, że można na niego liczyć, co czyni go solidną opcją przesyłania strumieniowego na resztę sezonu.

READ  Część trzecia Harmonogram zawodów sportowych w liceum, tablica wyników i transmisje na żywo w dniach 29-31 maja

Pukanie przeciwko Pheonixowi Copleyowi w walce Kings o tytuł dywizji polega na tym, że nie ma on doświadczenia w play-offach. Corbesalo rozegrał co najmniej kilka meczów – dokładnie dziewięć meczów, w tym pojedynek z Leafs w play-offach Bubble Playoffs 2020 – i jak dotąd radził sobie bezbłędnie z Kings, zdobywając zaledwie sześć bramek w trzech meczach, z których wszystkie zakończyły się zwycięstwami . Kings są obecnie podzieleni 50-50, a Corbesalo rozpoczyna się we wtorek przeciwko wyspom i będzie interesujące, jeśli wrócą do Corbesalo w czwartek, kiedy będą gościć byłych Jackets. Jeśli tak, jest to wskazówka, że ​​Korpisalo mógł pojawić się jako 1A, mimo że Kings nie byliby na swojej obecnej pozycji w play-offach, gdyby Copley nie zwolnił ich zarówno z Quicka, jak i Cala Petersena na początku sezonu. Biorąc pod uwagę, jak wrażliwa jest Dywizja Pacyfiku, wartość fantazji Corbesalo zdecydowanie rośnie.