Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Więcej energii! Amazon właśnie obniżył ceny akcesoriów do ładowania firmy Anker

Zdobądź energię dzięki tym oszczędnościom. (zdjęcie: Amazonka)

Telefon komórkowy działa na 1% i utknąłeś w korku. Tabletka, której zabraknie soku podczas długiego, ponurego lotu. Laptop decyduje się umrzeć, gdy próbujesz wykonać trochę pracy w drodze. To tylko kilka scenariuszy, które uczą, by nie wychodzić z domu bez zapasowej ładowarki. Na szczęście możesz Zaoszczędź do 50% już dziś na wybranych akcesoriach do ładowania Anker— w tym lekkie powerbanki, wytrzymałe kable i nie tylko.

Amazonka

Przenośna ładowarka Anker PowerCore+

98 $130 $Zaoszczędź 32 USD

Ta przenośna ładowarka zasili iPhone’a sześć razy lub laptopa przez cały czas bez konieczności ładowania. Po prostu podłącz go do banku, aby go naładować — zajmuje to tylko około trzech godzin — i noś go ze sobą.

98 USD w Amazonie

A. powiedział zadowolony kupujący. Dwa i pół roku później bateria wydaje się być tak dobra, jak wtedy, gdy ją dostałem. W ten weekend podłączyłem mój nowy Tab S8 do 52%, kiedy Anker był pełny i w pełni naładowany. Wskaźnik baterii na powerbanku to tylko jeden tik w dół. Ładuję to raz w miesiącu, jeśli tak jest. Może dlatego nadal wygląda jak nowy, ponieważ nie ładuję go zbyt często.

Amazonka

Biurkowa stacja ładująca Anker USB C

44 $70 $Zaoszczędź 26 USD

Potrzebujesz działać szybko? To małe, ale wydajne urządzenie ma port USB-C o mocy 45 W, który może ładować do 2,5 razy szybciej niż zwykły port. Posiada również dwa porty USB i zwykłe gniazda AC.

44 USD w Amazonie

„Produkty Anker są niesamowite. Kupiłem je na wakacje i teraz zabieram je ze sobą na każdy nocleg” – powiedział zadowolony klient. „Po prostu uwielbiam mieć różne rodzaje wtyczek do użycia”.

Jeden Zadowolony użytkownik Podziel się tym: „Zawsze byłem fanem produktów Anker, zwykle wybieram markowe produkty Apple. Kupiłem go do szpitala, kiedy rodził się mój syn. Dodatkowa długość w porównaniu ze standardowymi kablami Apple był świetny do uzyskiwania dostępu do kilku gniazdek w sali szpitalnej. Połącz je z klockiem Anker USB-C o mocy 20 W, aby ładowanie mojego iPhone’a 12 Pro Max było naprawdę szybkie.

Jeśli masz Amazon PrimeDostaniesz oczywiście darmową wysyłkę. Nie jesteś jeszcze członkiem? Żaden problem. Tutaj możesz zarejestrować się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny. (A tak przy okazji, ci, którzy go nie mają Prezydent Nadal możesz otrzymać bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach o wartości co najmniej 25 USD.)

Cytowane powyżej wersje odzwierciedlają najnowsze wersje w momencie publikacji.

Szukasz więcej świetnych ofert technologii Amazon? Sprawdź te:

Telewizory i kino domowe

 • Insignia 24-calowy telewizor Smart TV Full HD z serii F20

  90 $170 $Zaoszczędź 80 $

 • Fire TV 50-calowy telewizor Smart TV 4K z serii 4

  320 $470 $Zaoszczędź 150 $

 • 50-calowy telewizor ULED Quantum Dot 4K Smart Fire z serii U6

  390 $530 $Zaoszczędź 140 $

Słuchawki i słuchawki

Tablety i technologia

 • Laptop Lenovo IdeaPad 3 11 Chromebook

  116 $220 $Zaoszczędź 104 USD

 • Wytrzymały zegarek outdoorowy Garmin Instinct z GPS

  155 $250 $Zaoszczędź 95 USD

 • Monitor zdrowia i kondycji Fitbit Inspire 2

  57 $100 dolarów dolarówZaoszczędź 43 USD

inteligentny dom

Pierwotnie opublikowane

READ  Aukcja Nintendo Switch Pro ma rozpocząć się 4 czerwca, a cena ma wynieść 399 euro