Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Psalms dziękuje nauczycielowi Davidowi Bautista za udostępnienie mu najnowszego singla

Psalmy Dawida (po prawej) z Christianem Bautistą; Okładka jego najnowszego singla (poniżej, po prawej)

Dla młodego piosenkarza Psalms David utrata poszukiwań talentu niekoniecznie oznacza koniec muzycznej podróży – chodzi o zabranie dobra ze złem.

„Nie czułem się źle z powodu przegranej, ponieważ niczego się nie spodziewałem. Byłem amatorem w porównaniu z wieloma utalentowanymi wokalistami”, powiedział Psalms, który dotarł do finału pierwszego sezonu „The Clash” GMA 7, powiedział niedawno Inquirer podczas wideokonferencji. „Dlatego po prostu starałem się jak najlepiej wykorzystać okazję i doświadczenie, które miałem. Wiem, że pomoże to tylko moim artystom”.

Po zakończeniu konkursu Psałterz był mile zaskoczony, że oferty pracy wciąż pukają do jego drzwi. Podpisał pięcioletni kontrakt z GMA Music i był w stanie nagrać własne single.

„Nie miałem czasu na rozczarowanie, ponieważ była regularna praca. Mieliśmy nawet koncert z moimi kolegami z klasy, Clashersami” – powiedział – „Jestem po prostu zadowolony z tego, co mi dano. Chciałem się dobrze bawić i nie wywierać na sobie presji ”.

Jednak jedyną rzeczą, za którą jest wdzięczny, jest mentoring dla mentorów konkursu, takich jak Christian Bautista, który sprawdza ich do dziś.

Odwaga zadawania pytań

„Pan Christian zawsze do nas mówi i dba o nas. Jest po to, aby pomóc nam w naszej karierze. Wiele się nauczyłem – nie tylko o śpiewaniu i występach, ale o różnych aspektach branży” – powiedział powiedziany. „Upewniam się również, że mam odwagę zadawać pytania”.

Oprócz cennych rad, Christian przedstawił także najnowszy singiel Psalms „I Need to Know” – który w przeciwieństwie do jego poprzedniej krótkiej piosenki „Di Na Magtatagal” – ma bardziej współczesny charakter. „Moje wrażenie na temat tej piosenki jest takie, że brzmi wyzywająco. I Sir Christianie [who wrote the song] To było jak: „Chcę, żebyś to zaśpiewał” – powiedział 20-letni praktykant.

READ  Jak zrobić paznokcie bąbelkowe, aby uzyskać idealne paznokcie wężowej skóry

Piosenka podkreśla znaczenie komunikacji w związkach. „Ponieważ nie nawiązałem związku, staram się odnosić do piosenki, myśląc o chwilach, kiedy muszę wybierać między sobą a innymi. Czasami jesteśmy bezinteresowni, więc możemy zadowolić wszystkich. Ale to niemożliwe. Mamy wiedzieć, że miłość własna nie jest miłością egoistyczną. ”.

Limity dźwięku

Technicznie rzecz biorąc, nagranie piosenki pozwoliło fletom przetestować możliwości wokalne. Opisując swoją muzykę i zwykły styl śpiewania jako „chill”, chce również pokazać, że ma również wystarczającą wagę wokalną, aby zabrać więcej wymaganych utworów. „Sir Christian zapytał mnie, czy chcę obniżyć przełącznik, ale nie, potraktowałem to jako wyzwanie. Im więcej ćwiczyłem, tym większy zakres mojej ekspansji”.

David

Brał także lekcje z nauczycielem głosu, aby doskonalić swoją technikę. „Warsztaty, które wziąłem, dały mi narzędzia, których potrzebowałem, aby zmienić swój głos w coś, co zawsze chciałem mieć. Teraz mogę śpiewać piosenki Bruno Marsa z ich oryginalną tonacją! Teraz mogę śpiewać skutecznie i zdrowo. Nigdy nie byłem ochrypły od tamtej pory – powiedział. Psalmy wychowała chrześcijańska rodzina o muzycznych skłonnościach, odrodzona: jego matka była przywódczynią kultu; Jego ojciec jest dyrektorem muzycznym w ich kościele. Jej ciotki i wujkowie są muzykami. W związku z tym ma nadzieję, że wykorzysta swoją muzykę i platformę jako dobry wzór do naśladowania.

„Chcę inspirować ludzi swoją muzyką. Mam dzieci, więc chcę być nieśmiała, na którą mogą się doczekać”.

„Bycie wzorem do naśladowania i wywieranie dobrego wpływu to odpowiedzialność”. INQ


Przeczytaj następujące

READ  Xbox wprowadza swoją pierwszą konsolę do gier inspirowaną urodą we współpracy z lakierami do paznokci
Follow @FMangosingINQ on Twitter
-->

Nigdy nie przegap najnowszych wiadomości i informacji.

udział w Zapytaj więcej Aby uzyskać dostęp do The Philippine Daily Inquirer i ponad 70 tytułów, udostępnij do 5 gadżetów, słuchaj wiadomości, pobieraj je wcześnie o 4 rano i udostępniaj artykuły w mediach społecznościowych. Zadzwoń pod numer 896 6000.

W przypadku opinii, skarg i zapytań, zadzwoń do nas.