Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ptak bungee umiera na atak serca po straszliwym błędzie

Ostrzeżenie – wideo obok: Moment, w którym 25-letnia kobieta nurkuje na śmierć po skoku z mostu bez gumowej liny wokół kostek, został uchwycony na wideo przez przerażonych widzów.

Młoda kobieta podobno zmarła w powietrzu na ciężki atak serca, gdy zbyt późno zorientowała się, że popełniła katastrofalny błąd.

Yesenia Morales, lat 25, zginęła w tragicznym wypadku podczas skoku na bungee, kiedy skoczyła z mostu bez lin po usłyszeniu znaku dla swojego chłopaka.

Do wypadku doszło 18 lipca w gminie Amaga w prowincji Antioquia w północnej Kolumbii.

Film przedstawiający ofiarę skaczącą z mostu na śmierć został nakręcony przez innego turystę z pobliskiego klifu. Został później udostępniony na platformie mediów społecznościowych TikTok.

Kobieta podobno skoczyła bez ubezpieczenia. Źródło: Newsflash / Australscope

Według lokalnych mediów młoda kobieta była ze swoim chłopakiem, który wyprzedził ją w kolejce aktywności zorganizowanej przez firmę Sky Bungee Jumping Company.

Około 100 osób czekało na skok na bungee z mostu o wysokości około 45 metrów.

Morales zajęła 90. miejsce na liście, co oznacza, że ​​była jednym z ostatnich skoczków tego dnia, bez bungee przyczepionego do kostek.

Lokalne media podały, że źle zinterpretowała sygnał, że jej chłopak miał skoczyć, a potem nagle zeskoczyła z mostu.

Spadła z wysokości około 50 metrów do wąwozu i była już martwa, zanim na miejsce przybyły służby ratunkowe.

Jej chłopak jako pierwszy dotarł do miejsca, w którym wylądowała na ziemi i desperacko próbował resuscytacji krążeniowo-oddechowej, ponieważ miał szkolenie z pierwszej pomocy, jednak było już za późno.

Podobno otrzymuje leczenie z powodu obrażeń, które odniósł podczas próby dotarcia do jej miejsca w dolinie i podobno jest w szoku.

Według lokalnych mediów, lekarze szpitalni powiedzieli, że przed uderzeniem w ziemię doznała ciężkiego zawału serca.

Tymczasem lokalne władze wszczęły dochodzenie po zarzutach, że dwie firmy świadczące usługi i dostarczające sprzęt na terenie zakładu nie były do ​​tego upoważnione.

READ  Lot MH370 Malaysia Airlines pozostawił „złe ścieżki” przed zniknięciem

Australoskop

Czy masz wskazówkę dotyczącą historii? e-mail: [email protected]

Możesz również nas śledzić FacebookA Instagram A Świergot Pobierz aplikację Yahoo News z Sklep z aplikacjami lub aplikacje Google.