Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rebel Wilson oszałamia na czerwonym dywanie podczas premiery „Senior Year” Netflixa | Kino

Australijska aktorka Rebel Wilson trafiła na czerwony dywan na premierze swojego najnowszego filmu, wyglądając jeszcze bardziej oszałamiająco w olśniewającej zielonej sukni.

Rebel Wilson olśniła czerwony dywan podczas premiery swojego nowego filmu.

42-letnia australijska aktorka wzięła udział w specjalnym programie Netflix Rok ukończenia szkołyZagrała u boku koleżanki z Australii Angourie Rice, a także Alicii Silverstone i Justina Hartleya.

Wilson wyglądał oszałamiająco w szmaragdowozielonej sukience z odkrytymi ramionami na imprezę, która odbyła się w londyńskim West Hollywood.

Komedia ze szkoły średniej to pierwsza rola Wilsona w filmie fabularnym, odkąd zrzuciła imponującą 40 kg po dubbingu 2020 – roku, w którym skończyła 40 lat – jej”rok zdrowia”.

Ostatni raz pojawiła się na dużym ekranie w obsadzonym gwiazdami filmie aktorskim z 2019 roku kotyktóry został skrytykowany zarówno krytycznie, jak i komercyjnie.

Wilson otworzyła o tym, jak podróż do porzucenia niezdrowych nawyków żywieniowych i wypracowania rutyny fitness rozpoczęła się mniej więcej w czasie, gdy zaczęła kręcić koty.

„Cóż, dla mnie rok 2020 będzie nazywany rokiem zdrowia” – napisała gwiazda na Instagramie na początku 2020 roku.

„Więc wkładam dresy i wychodzę na spacer, celowo mocząc w tej chwili kanapę i starając się unikać cukru i fast foodów, co będzie trudne po wakacjach, które właśnie miałem, ale zamierzam to zrobić! czy ze mną w tym roku dokonać jakichś pozytywnych zmian?”

W następnych miesiącach zaczęły pojawiać się fizyczne zmiany w ciele Wilsona, a także jej rosnąca pewność siebie.

Wilson zaczął skłaniać ludzi do rozmowy z niesamowitymi Posty na Instagramie pokazujące jej szczupłą sylwetkę.

Jednak kariera Wilson była pod dużą presją, po tym, jak w 2012 roku zasłynęła z roli „Grubej Amy”. smoła idealna.

W wywiadzie przeprowadzonym w czerwcu 2020 z słońceujawnił, że szefowie filmowi zapłacili jej za pozostanie w większym rozmiarze.

READ  Jonah Hill nienawidzi gwiazdy Superbad Christophera Mintza Plusa

„To nie tak, że chciałem schudnąć i uzyskać określoną liczbę. Chodzi o coś więcej, chodzi o mentalne radzenie sobie z tym, dlaczego się przejadam i dostałem pracę, w której płacono mi dużo pieniędzy, aby być większym, czasem coś w tym stylu. może trochę zepsuć ci głowę – powiedział Wilson.

„Więc teraz staram się po prostu popracować nad stroną umysłową i sprawnością fizyczną i robię dużo treningu osobistego, a od strony żywienia, jakby to było fajne, może powinienem kiedyś napisać książkę na ten temat, ponieważ ludzie wydają się być zainteresowanym.”

Premiera Roku 1 na Netflix już 13 maja

Przeczytaj powiązane tematy:Netflix