Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rebel Wilson twierdzi, że gwiazda Hollywood „groziła” jej w związku z jej odkrywczymi wspomnieniami

Rebel Wilson twierdzi, że gwiazda Hollywood „groziła” jej w związku z jej odkrywczymi wspomnieniami

Rebel Wilson stwierdziła, że ​​hollywoodzka gwiazda „groziła” jej po tym, jak ujawniła plany ukazania jego zachowania w swojej nowej książce.

Aktorka ujawniła, że ​​cały rozdział w swojej książce poświęciła „wielkiej dziurze”, z którą pracowała w Hollywood.

Po tym, jak 44-latka oświadczyła, że ​​wymieni gwiazdę ze swojej książki, ogłosiła teraz, że „dziura”, o której mowa, zatrudniła prawników, aby jej „grozili”.

„Teraz kopalnia próbuje mi grozić. Zatrudnił menedżera ds. PR i prawników kryzysowych. Próbuje uniemożliwić prasie ogłoszenie mojej nowej książki” – napisała w relacji na Instagramie. „Ale książka wyjdzie i ty wszyscy poznają prawdę”.

Wspominając wcześniej rozdział swojej książki, australijska komik ujawniła, że ​​praca z gwiazdą, która nie została jeszcze ujawniona, zmusiła ją do przyjęcia zasady „żadnych dziur”, jeśli chodzi o znalezienie pracy.

„Kiedy po raz pierwszy przyjechałem do Hollywood, ludzie mówili: «Tak, mam zasadę braku dziur, co oznacza, że ​​nie pracuję z dziurami». Odpowiedziałem: «Tak, mam na myśli, że wydaje się to rozsądne i logiczne.

Kontynuowała: „Ale potem naprawdę dotarło do mnie, co mieli na myśli, starsi ludzie w branży. Ponieważ pracowałem z ogromną dziurą i tak, teraz zdecydowanie mam politykę dotyczącą dziur. „Rozdział o dziurze – to rozdział 23, ten facet był ogromną dziurą”.

Tymczasem Wilson niedawno wyraziła ubolewanie, że ponownie przybrała na wadze po ciężkiej pracy nad powrotem do formy.

W poście na Instagramie aktorka napisała, że ​​jest sobą zawiedziona, bo przytyła 14 kilogramów po tym, jak przez ostatnie dwa lata starała się schudnąć ponad 30 kilogramów.

Jednak łączenie pracy, życia i narodzin dziecka – w listopadzie 2022 r. powitali na świecie córkę Royce – było naprawdę trudnym wyzwaniem.

„Tak ciężka praca sprawiła, że ​​z powodu całego stresu przytyłam 14 kg! To sprawia, że ​​czuję się źle ze sobą… Nie powinno… ale tak się dzieje” – napisała.

READ  Bali do deportacji dwóch obywateli polskich za przeciwstawienie się Dniu Ciszy

„Jestem naprawdę dumny z pracy, którą wykonałem nad nowymi filmami i moimi wspomnieniami. To było za dużo i straciłem koncentrację na zdrowym stylu życia. Czy ktoś jeszcze przechodzi przez to samo?”