Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Recenzja Apple TV 4K 2021 – uzyskaj dostęp do najnowszych, najwyższej jakości treści

Apple TV 4K to opłacalna inwestycja i ekscytujące ulepszenie dla każdego, kto chce oglądać najnowsze, najwyższej jakości treści w najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób.

Nowy Apple TV 4K to ogromny krok naprzód w stosunku do poprzedniej generacji z lepszym pilotem, wyższą liczbą klatek na sekundę HDR i nową funkcją balansu kolorów, która zapewnia dostęp do świata treści w najlepszej jakości.

Telewizory stają się coraz większe, lepsza jakość obrazu i nie brakuje treści, które zaprezentują ich wspaniałe funkcje.

Apple TV 4K to produkt, który zamienia telewizor w centrum rozrywki do oglądania ulubionych programów telewizyjnych, filmów i wydarzeń sportowych, a także dostępu do muzyki, grania w ulubione gry i korzystania z ulubionych aplikacji.

Tym razem, podczas gdy sama konsola Apple TV 4K wygląda w dużej mierze tak samo jak poprzedni model, to nowy Siri Remote przeszedł największą zmianę i ułatwił oglądanie treści.

Pod maską Apple TV 4K znajduje się 64-bitowy chipset A12, który dodaje nowe możliwości dekodowania wideo, a także ulepszenia audio, dzięki czemu Twoje programy telewizyjne, filmy i programy sportowe będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek.

Skonfigurowanie urządzenia zajmuje tylko kilka minut, aby użytkownicy iPhone’a mogli przybliżyć je do Apple TV, aby rozpocząć proces.

I to nie jedyny raz, kiedy użyjesz iPhone’a do ulepszenia Apple TV 4K – ale o tym później.

Nowy pilot Siri Remote ma zupełnie nowy wygląd i wygląd oraz jest większy i grubszy niż poprzedni pilot.

Przyciski zostały również uporządkowane wraz z elementami sterującymi nawigacją.

Okrągły panel dotykowy jest otoczony klawiszami kierunkowymi i jest czuły na dotyk, dzięki czemu można go używać do przewijania w dół, aby zobaczyć informacje o tym, co oglądasz, i przeglądać film prostym okrągłym gestem, aby przejść do miejsca, które chcesz obejrzeć.

Musisz najpierw nacisnąć przycisk pauzy, zanim zaczniesz kciukiem położyć zewnętrzny pierścień zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, w zależności od tego, który kierunek wybierzesz, aby poruszać się po osi czasu.

W kilka sekund dotrzesz do miejsca, w którym się znajdujesz.

Z boku konsoli znajduje się dedykowany przycisk Siri, który ułatwia znajdowanie treści za pomocą funkcji wyszukiwania głosowego, a także nawigowanie po oglądanych treściach, po prostu pytając.

Na przykład możesz poprosić Siri o „wyszukanie filmów z Tomem Cruisem w roli głównej” lub „idź przez dwie minuty”.

Pilot steruje również głośnością telewizora, włączaniem i wyłączaniem.

Klawisze są łatwe do zlokalizowania, dzięki czemu można je obejść bez konieczności patrzenia na pilota.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli jesteś w środku filmu i masz słabe oświetlenie.

Kolejną wspaniałą nową funkcją jest Balans kolorów – funkcja, która wykorzystuje zaawansowane czujniki w telefonie iPhone, aby poprawić jakość obrazu telewizora.

Po podniesieniu go do telewizora, Twój iPhone używa aparatu i czujnika zbliżeniowego, aby poprowadzić Cię do celu na ekranie.

Czujnik światła w telefonie iPhone służy do porównywania balansu kolorów telewizora ze standardem branżowym używanym przez filmowców na całym świecie.

Pod koniec procesu zostaną wyświetlone oryginalne ustawienia i zrównoważone ustawienia.

Możesz przełączać się między tymi dwoma ustawieniami, aby samodzielnie zobaczyć różnicę i zdecydować, czy przyjąć nowe ustawienia, czy zachować oryginalne ustawienia.

Zdecydowaliśmy się skorzystać z nowych ustawień, które poprawiają wygląd obrazu na telewizorze Samsung 4K.

Jestem pewien, że jeśli zainwestowałeś w telewizor 4K i przyzwoity system audio, chcesz oglądać treści w jak najlepszej jakości.

I to jest dokładnie to, co zapewnia Apple TV 4K.

Zgodność z 4K jest już na pokładzie, więc możesz skorzystać z pełnej rozdzielczości swojego telewizora 4K wraz z HDR (High Dynamic Range), aby uzyskać znacznie lepsze współczynniki kontrastu i większą głębię kolorów.

Wspaniałą rzeczą w Apple TV 4K jest to, że obsługuje zarówno Dolby Vision, jak i HDR10, które są dwoma wiodącymi formatami HDR używanymi w branży.

Oznacza to, że możesz cieszyć się większą ilością treści HDR z większej liczby źródeł i na szerszej gamie telewizorów.

Innym interesującym nowym dodatkiem, dzięki tej doskonałej mocy przetwarzania, jest HDR o wysokiej liczbie klatek na sekundę, który umożliwia oglądanie treści z prędkością 60 klatek na sekundę.

Rezultatem jest gładszy i bardziej naturalny wygląd niż kiedykolwiek wcześniej, niezależnie od tego, czy oglądasz szybkie filmy akcji, czy sport.

Poddaliśmy to próbie oglądając filmy, oglądając sport i różnica była zauważalna.

Apple TV 4K obsługuje również Dolby Atmos, więc widzowie mogą cieszyć się dźwiękiem 3D, który działa we wszystkich kierunkach w przestrzeni oglądania, w tym z góry, jeśli masz zgodny system audio, który zapewnia w pełni wciągające wrażenia.

Oczywiście jedną z najlepszych rzeczy w Apple TV 4K jest zawartość, którą masz na wyciągnięcie ręki.

Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do App Store, aby pobrać najnowsze aplikacje do przesyłania strumieniowego, w tym Netflix, Stan, Kayo Sports i wszystkie bezpłatne aplikacje na antenę.

Możesz także uzyskać dostęp do iTunes i Apple TV, aby oglądać najnowsze filmy i programy telewizyjne w oszałamiającej jakości 4K.

Ale Apple TV 4K to nie tylko programy telewizyjne i filmy.

Może to być także gra zręcznościowa i siłownia.

Wbudowany chip A12 Bionic oznacza obsługę wysokiej jakości gier, z których można korzystać na telewizorze i sterować nimi za pomocą konsoli PlayStation lub Xbox.

Apple Arcade to miejsce, w którym znajdziesz najnowsze gry od deweloperów, które wykorzystują płynniejszy ruch i większą responsywność oferowane przez Apple TV 4K.

Jeśli chodzi o fitness, Apple Fitness + pozwala ćwiczyć z doskonałymi trenerami na zajęciach fitness, które rejestrują dane dotyczące sesji, takie jak tętno i spalone kalorie, z Apple Watch i wyświetlają je na ekranie w czasie rzeczywistym.

Użytkownicy iPhone’ów mogą również odblokować i korzystać z wielu funkcji, w tym używania iPhone’a jako pilota do Apple TV 4K i wpisywania tekstu za pomocą powiadomień z klawiatury na iPhonie.

Możesz także podłączyć maksymalnie dwa zestawy słuchawek AirPod do swojego Apple TV 4K, aby cieszyć się swoimi treściami po cichu i prywatnie.

Apple TV obsługuje 4K HDMI 2.1, aby zapewnić większą przepustowość wideo i liczbę klatek na sekundę, a także ma wbudowaną łączność Wi-Fi 6, która zapewnia szybsze połączenia danych i lepsze wrażenia z przesyłania strumieniowego.

Apple TV 4K jest teraz dostępny w cenie 249 USD (32 GB) i 279 USD (64 GB).

Osąd

Apple TV 4K to opłacalna inwestycja i ekscytujące ulepszenie dla każdego, kto chce oglądać najnowsze, najwyższej jakości treści w najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób.

READ  Super Monkey Ball Banana Mania pojawi się na Switchu, konsolach i PC jeszcze w tym roku