Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Informacje o aktualizacji Wild Rift 2.3: czterech nowych bohaterów, przeróbka run i nie tylko

Aktualizacja Wild Rift 2.3 jest już dostępna i dodaje się wiele nowej zawartości. Podobnie jak w przypadku turnieju Mega 2.2, dodano kilku nowych bohaterów, w tym ulubione przez fanów Luciana i Sennę, a także przerobiono runy i nie tylko. Oto, co wiemy.

Ponieważ Wild Rift dominuje w telefonach komórkowych na całym świecie, fani w końcu pragną mieć swoich ulubionych mistrzów League of Legends w kieszeniach. W przypadku czterech szczęśliwych bohaterów to się w końcu urzeczywistni w patchu 2.3 Wild Rift.

Mega aktualizacja ma wprowadzić Irelia, Riven, Lucian i Senna. To nie wszystko, z dużymi poprawkami run, zwłaszcza Drzewem Stanowczości, nową funkcją bliskich przyjaciół i mnóstwem nowych skórek. Oto, co musisz wiedzieć.

Kiedy pojawi się aktualizacja Wild Rift 2.3?

Aktualizacja Wild Rift 2.3 zostanie wydana 1 czerwca. Aby kontynuować grę na całym świecie, będziesz musiał dokonać aktualizacji do nowego turnieju w ciągu 24 godzin.

Co pojawi się w Wild Rift Patch 2.3?

Czterech nowych bohaterów: Arielia, Raven, Lucien i Cena

Czterech nowych bohaterów League of Legends pojawi się na Wild Rift w ramach cyklu aktualizacji 2.3. Irelia, Riven, Lucian i Senna pojawią się na urządzeniach mobilnych MOBA na początku czerwca.

Deweloperzy Wild Rift mieli pewne problemy podczas próby przeniesienia Irelii na urządzenia mobilne, zwłaszcza w przypadku Bladesurge. Jego doskok nada priorytet celom o niskim i ograniczonym zdrowiu po losowaniu, podczas gdy szybkie dotknięcie będzie dotyczyło bohaterów.

Riot Games

Wstrząśnij i zaskocz swoich wrogów, dodając Riven do swojej listy.

Pozostali trzej bohaterowie pozostali stosunkowo niezmienni w porównaniu z kolekcjami na komputery PC.

Arielia i Raven będą również przedmiotem nadchodzącego wydarzenia Wild Rift, Broken Blade. Wypełniając misje w grze związane z dwoma bohaterami, możesz je odblokować za darmo po ich uruchomieniu.

Aktualizacja Run: Usunięto Kleptomancję, dodano Szarża Fazowa

Największą zmianą w rozgrywce w Wild Rift patch 2.3 jest ogromna aktualizacja run. Kleptomancja powraca do skarbca tak samo jak jej odpowiednik na PC, z dodanym w jej miejsce Phase Rush.

READ  Dr Disrespect i Ferg pojawią się w COD Mobile Battle Royale Kill Race

Projektant gry Mike „RogueFool” Breese przyznał: „Nie każda runa musi być popularna, ale Kleptomancja była znacznie poniżej przeciętnego wyboru dla innych kluczowych elementów”. Ulepszony blog 26 maja.

Czcionka życia została przerobiona, aby skutecznie poszerzyć wachlarz bohaterów, którzy mogą ją schwytać. Poszycie z kości, drugi wiatr i tarcza adaptacyjna zostały dodane do drzewka Stanowczości. Kondycjonowanie, Mastermind i Sweet Teeth również zostały przerobione.

Sina i Lucian w lol
Riot Games

Senna i Lucian pojawią się na Wild Rift wraz z aktualizacją 2.3.

Dodano funkcję bliskich przyjaciół: bądźcie nierozłącznymi sojusznikami

Do Wild Rift dodano nową funkcję porządkującą listę znajomych ⁠ – i naprawdę podkreślającą, gdzie są twoi sojusznicy. Nazywany „bliskimi przyjaciółmi”, możesz stać się nierozłączny ze swoimi najlepszymi sprzymierzeńcami i otrzymać za to nagrody.

Możesz mieć jednocześnie do 20 najlepszych przyjaciół, a grając razem, będziecie zdobywać kolejne poziomy. Im więcej gracie razem, tym więcej korzyści możesz wykorzystać.

Możesz podzielić się swoją pulą bohaterów podczas imprezy w zwykłych grach, a także ekskluzywne lobby, ekran ładowania i ikonę w grze z najlepszym przyjacielem.

Impreza na basenie, Battle Academia, arkadowe skórki w Wild Rift

W patchu 2.3 Wild Rift pojawiły się również trzy najpopularniejsze czcionki skórek League. Impreza na basenie jest w sam raz na lato, a Leona, Renicton i Lee Sean kupują swoje skórki.

Battle Academia Isreal Wild Rift
Riot Games

Słynna passa skórek Battle Academia pojawi się w Wild Rift.

Battle Academia również wkracza wraz z Ezrealem i Lux, zanim jeszcze w tym roku pojawi się na PC League of Legends, prawdopodobnie po raz ostatni.

Dodano również Arcade Kai’Sa, rozszerzając staroświecką, jasną linię skórki.

Aktualizacja Wild Rift 2.3 ma zostać wydana 1 czerwca.