Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Republika Południowej Afryki pokonuje Bangladesz, wyniki, wyniki, kontrowersje dotyczące Bangladeszu DRS, Mahmudullah LBW, najnowsze aktualizacje

Republika Południowej Afryki pokonuje Bangladesz, wyniki, wyniki, kontrowersje dotyczące Bangladeszu DRS, Mahmudullah LBW, najnowsze aktualizacje

Republika Południowej Afryki pokonała Bangladesz zaledwie czterema runami w kolejnym poniedziałkowym meczu Pucharu Świata T20, w którym padła niska liczba punktów, a wynik ten prawdopodobnie wywoła nową debatę na temat przydatności boiska używanego w Nowym Jorku.

Wynik Republiki Południowej Afryki w 20 overach był ograniczony do 113-6, a najlepszym strzelcem był Heinrich Klaassen z 46, a szybki melonik Hassan Saqib odtworzył najlepszy wynik w karierze 3-18.

Dołącz do Kayo i oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonów NRL + AFL na żywo i bez reklam podczas gry. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Jednak Bangladesz zdołał odpowiedzieć jedynie 109-7, a Republika Południowej Afryki zanotowała trzecie zwycięstwo w trzech meczach grupy D.

„Nie miło było to oglądać, dobrze, że chłopcy przekroczyli granicę” – powiedział Klassen.

„Brutka nie jest zbyt duża do gry w uderzenia”.

Białka przetrwają strach przed Bangladeszem 00:52

Goniąc zaledwie 114, aby wygrać na kontrowersyjnym lądowisku Międzynarodowego Stadionu Krykieta w hrabstwie Nassau, Bangladesz początkowo zmagał się z szybką baterią Proteas.

Do przerwy prowadzili 50-4, po tym jak przegrali Tenzida Hassana (9) z Kagiso Rabadą, a Anrich Nortje zmierzył się z kapitanem Najmem Hussainem Shanto (14) i Shakibem Al Hasanem (3).

Spinner Keshav Maharaj wyrzucił Liton Das za zaledwie dziewięć.

Jednak Tauhid Hridoy, który zdobył 40 obiegów, gdy Bangladesz pokonał Sri Lankę w pierwszym meczu, oraz 38-letni Mahmudullah, utrzymali statek Tygrysom.

Para zdobyła 44 punkty przy piątej bramce, po czym Hridoy dotarł do Rabady na 37, czyli w rundach, które pochłonęły 34 piłki i zawierały cztery szóstki.

Republika Południowej Afryki świętuje niewielkie zwycięstwo nad Bangladeszem. (Zdjęcie: Timothy A. Clary/AFP)Źródło: Agence France-Presse

Więcej zasięgu

Bumrah błyszczy, gdy rekordowa publiczność w USA ogląda, jak Indie pokonują Pakistan w ekscytującym Pucharze Świata T20

READ  Cztery pingwiny zdobywają wyróżnienia akademickie w lidze baseballowej Valeo Horizon

Marzenie Anglii o Pucharze Świata spoczywa na dwóch czołowych rywalach, podczas gdy Australia ma przed sobą 25-letni plan

Anglicy podczas Pucharu Świata korzystają z aparatury podtrzymującej życie, podczas gdy gwiazdy Zampy świecą podczas miażdżenia Australii

Kontrowersje wybuchły wkrótce w 17. minucie, kiedy podanie Otniela Bartmana trafiło w poduszki Mahmudullaha i trafiło szeroko do liny na dobrej nodze.

Chociaż wydawało się, że piłka leci w stronę nogi, sędzia podniósł palec w stronę LBW.

Mahmoudullah ponownie rozpatrzył tę decyzję i została ona uchylona.

Jednakże przepisy DRS stanowią, że jeśli odbijający zostanie zwolniony przez sędziego na boisku, piłka zostaje uznana za martwą, przy czym przepis ten obowiązuje również w przypadku uchylenia decyzji.

Oznaczało to, że cztery mecze zostały odwołane, a biorąc pod uwagę wygraną Proteas czterema runami, Bangladesz mógł odczuć szczyptę.

Pomijając kontrowersje związane z pożegnaniem, Bangladesz poczuje, że ma szansę na zwycięstwo, gdy będzie potrzebował 20 runów z ostatnich 18 dostaw i czterech bramek w ręku.

Udało im się trafić siedem piłek od przedostatniej partii, co wymagało 11 runów z ostatnich sześciu piłek dnia.

Powstało siedem piłek z czterech. W miarę jak presja rosła, Jakir Ali i Mahmudullah zostali przyłapani przez Aidena Markrama, gdy wykonywali duże biegi przez dłuższy czas.

Potrzebując szóstki przy ostatniej piłce, Taskin Ahmed był w stanie wyprodukować tylko jeden niechlujny singiel.

„Myślę, że to mecz, który powinniśmy byli wygrać. W dwóch ostatnich meczach grali dobrze, ale to może się zdarzyć w krykiecie” – powiedział Shanto.

Wcześniej Bangladesz ograniczył wynik dla Republiki Południowej Afryki do 113-6, a organizacja Taskina cofnęła się do 2-19 po tym, jak kapitan Proteas Markram wygrał losowanie i zdecydował się odbić.

Bangladesz zmarnował świetną okazję na pokonanie Proteas. (Zdjęcie: Robert Cianflon/Getty Images North America/Getty Images za pośrednictwem AFP)Źródło: Agence France-Presse

Republika Południowej Afryki przegrywała w pewnym momencie 23-4, zanim Klaassen i David Miller, świętujący swoje 35. urodziny, przyszli na ratunek swojej drużynie, uzyskując 79 punktów przy piątej bramce.

READ  Polska krytykuje decyzję Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego zezwalającą rosyjskim sportowcom na udział w Igrzyskach Olimpijskich 2024 - Sekcja Angielska

Klassen 46 odbił 44 piłki, na które złożyły się dwie czwórki i trzy szóstki, po czym Taskin rzucił czysto i trafił do autu w 18. minucie z wynikiem 102.

Miller, który w nerwowym zwycięstwie nad Holandią zdobył 59. miejsce bez porażki, następnie cztery overy przegrał z Rishadem Hussainem.

Jego rundy składające się z 29 z 38 dostaw zakończyły się granicą i jedną szóstką. W sobotę na tym samym stadionie Proteas zremisowali z Holendrami 12:4. W poniedziałek dzięki organizacji Taskina szybko stracili cztery punkty, zdobywając zaledwie 23 punkty w piątej rundzie.

Tanzeem, grający dopiero w swoim ósmym międzynarodowym meczu na T20, zaczął się łamać, gdy pierwszą piłkę stracił otwierający Reeza Hendricks lbw za zero.

Następnym krokiem 21-latka był gwiazdorski odbijający Quinton de Kock, co dało mu 18 z 19 trafień.

Taskin wykorzenił kikuty Markrama (cztery), zanim Tanzim chwycił trzecie zaklęcie otwierające, gdy zmusił Tristana Stubbsa do złapania Shakiba Al Hasana w osłonach bez zdobycia gola.

Miller powinien był zostać zwolniony w 13. minucie, ale bramkarz Liton Das opuścił krawędź pierwszej piłki Mahmudullaha.

Ponieważ Republika Południowej Afryki praktycznie zapewniła sobie miejsce w drugiej rundzie etapu Super 8, Bangladesz z dwoma punktami jest na dobrej pozycji, aby do nich dołączyć.