Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Richmond Tigers vs Geelong Cats Runda 9 Aktualizacja Jak uzyskać wyniki na żywo Aktualności Blog Tom Stewart wygwizdany, dlaczego jest wygwizdywany

Richmond Tigers vs Geelong Cats Runda 9 Aktualizacja Jak uzyskać wyniki na żywo Aktualności Blog Tom Stewart wygwizdany, dlaczego jest wygwizdywany

Trener Richmond, Damian Hardwick, wezwał fanów, aby nie kpili z gwiazdy Cats, Toma Stewarta, który po raz pierwszy zmierzy się z Tygrysami od obrzydliwego taranowania Deona Prestii.

Tygrysy (2-1-5, 95,7%) do tej pory walczyły w sezonie 2023, ale w piątkowy wieczór powitały z powrotem weterana Trenta Cotchina.

The Cats (5-3, 135,7%) kontynuują passę pięciu zwycięstw i zadebiutują ze swoją drużyną, J Clarke, w starciu z Richmond.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 Toyota AFL Premier na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

To pierwszy mecz Stewarta z Richmondem od czasu jego miesięcznej dyskwalifikacji za uderzenie, które pozostawiło Prestię na murawie MCG w zeszłym roku.

Ale Hardwick mówi, że jego drużyna nie ma pretensji do obrońcy Cats.

Koty obawiają się powrotu niebezpieczeństwa | 00:37

„Tom Stewart jest świetnym graczem, więc wszystko, co powiem, to okaż mu szacunek, na jaki zasługuje” – powiedział.

„Z naszego punktu widzenia to, co wydarzyło się w przeszłości, jest przeszłością, gdy idziemy do przodu.

„Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić im zaciętą rywalizację i miejmy nadzieję, że uda nam się wygrać.

„Gra ma charakter bojowy, rozumiemy, że wypadki będą się zdarzać, tak jak w zeszłym roku. Ale nie mamy pretensji, po prostu radzimy sobie z tym i gramy w grę.”

Deon Prestia z Richmond doznał wstrząsu mózgu po zderzeniu z Tomem Stewartem. Zdjęcie: Michael KleinŹródło: News Corp Australia

Ten mecz rozpocznie się o 19:20 AEST z MCG.

Oglądaj na żywo w Fox Footy (kanał 504) od 19:00 AEST.

Raport meczowy kwartał po kwartale

Nie było późnych zmian dla żadnej ze stron, a Judson Clarke (Richmond) i Jhe Clarke (Geelong) wymieniali starterów.

Fani Tigers szybko wyrazili swoje niezadowolenie ze Stewarta, głośno go wygwizdując, gdy zdobył swoją pierwszą bramkę.

READ  Portland kończy sezon zasadniczy zwycięstwem dziewcząt w lacrosse nad Sanford 9:7

Brian Taylor z Channel Seven powiedział: „Fani go nie wspierają… i właśnie to powinien dostać”.

Tygrysy szybko zaczęły, strzelając trzy z czterech pierwszych bramek w meczu, w tym świetny snap Diona Prestii w jego 200. meczu NFL.

Chociaż Koty miały więcej punktów w karierze (2,7) i prześwitów (+10) w tej kwarcie, dobrze strzelające Tygrysy (6,0) prowadziły w kwarcie 17 punktami. To był pierwszy raz od 2001 roku, kiedy Richmond strzelił pięć bramek w pierwszym sezonie przeciwko Cats.

Koty znalazły swój radar dzięki dwóm pierwszym golom sezonu, zanim z rzutu wolnego Stewarta nie skorzystał Ryan Mansell, który strzelił drugiego gola tego wieczoru.

„Nigdy wiele się nie działo, ale grał z przodu, broń przeważała, a sędziowie za to zapłacą” – powiedział Matthew Richardson z Channel Seven. „To było miękkie, ale jeśli grasz z przodu, czasami je dostajesz”.

Liczba Young Cat Olliego Dempseya miała ogromny wpływ na prowadzenie z dziewięcioma wślizgami, podczas gdy Stewart miał sześć punktów w samej drugiej kwarcie, gdy Cats wystartowali 3,4 do 2,3, a Richmond zmniejszył margines do 10 punktów po kluczowej przerwie.

Śledź Richmond v Geelong na naszym blogu na żywo poniżej!

Jeśli nie widzisz bloga, Kliknij tutaj.