Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Robert De Niro z trudem zaspokaja pragnienie swojej żony Stelli McCartney

Jego prawnik powiedział w sądzie, że Robert De Niro pracuje na śmierć i życie, aby nadążyć za stylem życia swojej żony, z którą był w separacji – w tym jej „pragnienie ubrań Stelli McCartney” i pierścionków z brylantami o wartości ponad 1 miliona dolarów.

Plik Wściekły byk I irlandzki Jego adwokat od rozwodów twierdził, że gwiazda już spóźnia się z płaceniem podatków, a pensje z jego następnych dwóch filmów równoważą jej ostatni rachunek podatkowy w milionach dolarów.

„Pan De Niro ma 77 lat i chociaż uwielbia swoje rzemiosło, nie powinien być zmuszany do pracy w tak niesamowitym tempie, ponieważ musi” – powiedział adwokat aktorki Caroline Krause przed sędzią z Manhattanu podczas wirtualnej rozprawy rozwodowej.

„Kiedy to się kończy? Kiedy ma okazję nie skorzystać z każdego projektu, który mu towarzyszy, który nie pracuje sześć dni w tygodniu, 12 godzin dziennie, aby nadążyć za pragnieniem pani Hightower o Stelli McCartney ? ”- dodała pani Krause, odnosząc się do swojej byłej klientki, Grace. Hightower, projektantki celebrytów.

„Jutro może zachorować i impreza się skończyła”

De Niro zadzwonił na posiedzenie, podczas gdy pani Hightower pojawiła się za pośrednictwem łącza wideo.

Przesłuchanie odbyło się, gdy małżonkowie nadal kłócili się o to, ile pieniędzy De Niro będzie musiało zapłacić pani Hightower, dopóki nie zaczęły się warunki ich umowy przedmałżeńskiej z 2004 roku, prawdopodobnie po sfinalizowaniu ich rozwodu.

Adwokat pani Hightower, Kevin McDonough, od tamtej pory kłócił się Rozwód złożony w 2018 roku, De Niro niesprawiedliwie nadal zmniejszał kwotę pieniędzy, którą wysyłał swojej żonie, z którą żyła w separacji, łącznie z wydatkami na jej kartę kredytową, z 375 000 dolarów miesięcznie do zaledwie 100 000 dolarów miesięcznie w styczniu.

Ale pani Krause twierdziła, że ​​w latach poprzedzających rozstanie pani Hightower wydawała coraz więcej. Tylko w 2019 roku, jak poinformowała adwokat, wydała 1,67 miliona dolarów – w tym kupiła 1,2 miliona dolarów od jubilera Kwiata.

READ  Oficjalne zdjęcie: Ncuti Gatwa w „Doktorze Who”

Pani Krause powiedziała, że ​​De Niro stoi za milionami dolarów w swoich podatkach i że pieniądze z kolejnych dwóch projektów filmowych zostaną przeznaczone na spłatę tych zobowiązań. De Niro – To zostało uderzone Z ulgą podatkową w wysokości 6,4 mln USD w 2015 r. – Powiedział wcześniej Epidemia zniszczyła jego zasoby finansowe.

De Niro nie chce, aby pani Hightower i ich dwójka dzieci zostali zmuszeni do opuszczenia ich mieszkania na Manhattanie, zgodnie z prenupem, który wzywa byłych małżonków do sprzedaży poduszki za 20 milionów dolarów, podzielenia zysków, a następnie zmuszenia go do zakupu dolarów. 6 nowych, a pani Krause powiedziała, że ​​milion domów dla trio.

Dodała: „Jeśli wybór będzie polegał na sprzedaży mieszkania i przestrzeganiu umowy lub zapłaceniu zgodnie z żądaniami pani Hightower – bogatej w pobłażanie, marnotrawstwo i chciwość – to pójdziemy z tym pierwszym”.

Pan McDonough powiedział, że dopóki umowa przedmałżeńska nie wejdzie w życie, De Niro ma jej płacić, aby mogła „zachować status quo”, w którym była, kiedy się pobrali – jednocześnie płacząc z powodu twierdzeń Krause, że De Niro ma problemy finansowe .

„Jeśli chce pokierować lub zmusić swoją rodzinę do opuszczenia domu dawno temu, podczas gdy on wydaje miliony, miliony i miliony na siebie, we własnych domach, remontując to, co jego prawnicy nazywają jego chatą w Montauk, która wypompowała miliony milionów przez ostatnie dwa lata może objąć to stanowisko ”- mówił o tym aktorze McDonough.

„Nie było żadnych cięć ani spowolnień w stylu życia pana De Niro” – powiedział. Kiedy pan De Niro jedzie w niedzielę na lunch do Connecticut, wynajmuje tam helikopter. Kiedy leci do przyjaciół na Florydzie lub gdziekolwiek indziej, to jest to prywatny samolot ”.

Pani Krause zaprzeczyła zarzutowi, że De Niro wsiadł do helikoptera na śniadanie, podczas gdy pan McDonough kpił, że jego klient wydał 1,2 miliona dolarów na diament.

READ  zakupy wakacje w urokliwym Weston, Missouri

„Chcę rozdzielić te strony” – powiedział Matthew Cooper, sędzia Sądu Najwyższego na Manhattanie. „Chcę, żeby pani Hightower i pan De Niro poszli różnymi drogami.

Powiedział: „Wydostaną się z tego bogatsi niż jakikolwiek człowiek, który chodzi po tej ziemi”.

Wcześniej na posiedzeniu sędzia przypomniał obu stronom: „Nie ma nic normalnego w tych wydatkach. Dla 99,9999 procent świata są one wyjątkowe w prawie niewyobrażalnym stopniu”.

De Niro i pani Hightower pobrali się w 1997 roku, rozwiedli w 1999 roku, po czym wrócili razem i odnowili przysięgę w 2004 roku, zanim trzy lata wcześniej złożyli wniosek o rozwód.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w New York Post I ponownie opublikowano za zgodą