Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Robert Downey Jr. wygląda nie do poznania w rolach nadchodzącego serialu The Sympathizer

Robert Downey Jr. jest zupełnie nie do poznania na nowo opublikowanych zdjęciach z planu jego nadchodzącego serialu, sympatyk.

Na zdjęciach uzyskanych wyłącznie przez Strona szósta W sobotę, 14 stycznia 2023 roku, wielokrotnie nagradzany aktor, lat 57, był widziany z całkowicie ogolonymi włosami, ubrany w czarną bluzę z kapturem, niebieskie dresy i białą koszulkę.

Zdjęcia zostały pierwotnie zrobione dzień wcześniej, w piątek, kiedy obsada i ekipa robili sobie przerwę od kręcenia, aby zjeść lunch na planie.

Jednak łysy wygląd nie był jedyną zmianą, którą Downey wprowadził podczas prowadzenia programu, zgodnie ze zdjęciami. the Człowiek z żelaza Aktor był również widziany, jak chodził po planie bez koszuli, z brunetką midi i widocznymi włosami na klatce piersiowej, a RDJ wydawał się stracić trochę na wadze, ponieważ jego klatka piersiowa była widoczna na wylocie.

Dla mnie Hollywoodzki reporter the Sherlocka Holmesa Gwiazda zagra wschodzącego kongresmena z hrabstwa Orange w Kalifornii, oficera CIA i reżysera filmowego w dramacie HBO.

sympatyk Według IMDB koncentruje się wokół pół Francuza, pół Wietnamczyka, który służył jako szpieg dla sił komunistycznych podczas wojny w Wietnamie. Projekt oparty jest na nagrodzonej Pulitzerem w 2015 roku powieści Viet Thanh Nguyen pod tym samym tytułem.

READ  Internauci nazywają ją „artystką kliniczną” w uznaniu Dhanush