Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rodzice ostrzegali, że mały chłopiec wciągnął filtr do wanny z hydromasażem

Młody chłopiec został nieprzytomny i wymagał resuscytacji krążeniowo-oddechowej, zanim został przewieziony do szpitala po tym, jak został „zassany” przez filtr w wannie z hydromasażem.

Matka wysyła ostrzeżenie do innych rodziców po tym, jak jej syn został zabrany do szpitala po kontuzji w wannie z hydromasażem, która spowodowała, że ​​stracił przytomność.

Jej syn korzystał z wanny z hydromasażem, kiedy „został wessany od dołu przez filtr” i „nie mógł uciec”.

Potrzeba było trzech mężczyzn, aby uwolnić go z wanny z hydromasażem, a chłopiec został nieprzytomny i przewieziony do szpitala. słońce raporty.

Wysłać do Portal społecznościowy FacebookMatka ostrzegała przed „zagrażającym życiu” niebezpieczeństwem wanny z hydromasażem, zachęcając innych rodziców do monitorowania swoich dzieci przez cały czas korzystania z wanny z hydromasażem, spa lub basenu.

Opublikowała zdjęcia swojego syna w szpitalu i pozornych obrażeń, które odniósł, pisząc: „Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa dla wszystkich rodziców!! Proszę przeczytać całą historię – w niedzielę nasz syn korzystał z wanny z hydromasażem, kiedy został zassany przez wlot filtra wewnątrz wanna.”

„Ten wylot filtra jest częściowo zakryty, ale jest duży prostokątny otwór, który pobiera wodę i wysyła ją do filtra, zasysa do tego portu i nie może uciec”.

Matka kontynuowała: „Rodzina była w zasięgu wzroku i gdy tylko to się stało, natychmiast pospieszyli mu z pomocą i zajęło 3 mężczyzn, aby uwolnić go od ssania, mimo że miednica była natychmiast zamknięta”.

Przypomniała sobie, jak jej syn został nieprzytomny, gdy wyciągnięto go z wanny z hydromasażem i wymagał resuscytacji przed zabraniem do szpitala.

„Kiedy go wyciągnięto, był nieprzytomny i rozpoczął resuscytację krążeniowo-oddechową. [My son] Został przewieziony do szpitala, gdzie otrzymał wspaniałe leczenie podczas lotu i podczas rekonwalescencji, gdzie był monitorowany przez wiele dni – powiedziała matka.

Zapewniała czytających jej list, że jej syn jest teraz „na naprawie” i jest w domu, dodając: „Na szczęście [my son] Teraz w domu i na leczeniu, ale nie został tak szybko uratowany z wanny, a leczenie było tak dobre, że może go tu dzisiaj nie być”.

READ  McDonald's ponownie otwiera się w Rosji z niegrzeczną nazwą

Ostrzegła innych rodziców, podsumowując: „Jeśli ktoś ma lub rozważa zakup wanien z hydromasażem, spa lub basenów, upewnij się, że są bezpieczne w użyciu, są regularnie sprawdzane, a dzieci są monitorowane przez cały czas, tak jak jest. Podręcznik jednostek użytkownika.

„Nie spodziewałbyś się czegoś tak zabawnego, co mogłoby zagrażać życiu, ale może tak być.

„Proszę, bądź świadomy i bądź ostrożny, nie chcę, aby stało się to z inną rodziną, ponieważ może to być gorszy wynik, nie krępuj się podzielić”.

Na zdjęciach udostępnionych w portalu społecznościowym jej syn był widziany z poważnymi ranami i siniakami na plecach, a także na twarzy.

Od czasu opublikowania w Internecie ostrzeżenie mamy zostało udostępnione ponad 28 000 razy tysiącom rodziców komentujących post.

„O mój Boże, niech Boże modlitwy i pokój będą z nim. Dobra robota wszyscy ojcowie, którzy działali tak szybko i uratowali mu życie. Jeden z nich napisał w szoku.

Inny powiedział: „Kto wiedział, że mogą być tak niebezpieczni!”

Trzeci napisał: „Przerażające, dzięki Bogu, wszyscy byliście tam, aby mu pomóc”.

„Bardzo przerażające. Bardzo się cieszę, że został uratowany na czas. Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia” – dodał jeszcze jeden.

Inny podziękował matce za udostępnienie jej posta, komentując: „Dzięki za udostępnienie, to jest okropne. Mam nadzieję na szybki powrót do zdrowia”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się słońce Reprodukowano go za zgodą