Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Roland 50th Anniversary Concept Piano ma latające głośniki nie bez powodu

Rozróżnij rok 2022 b 50. rocznica Od producenta maszyn pokładowych Rolanda. Ale mimo że przeszliśmy do naszych kalendarzy na rok 2023, firma skorzystała z okazji na targach CES, aby po raz kolejny odnieść zwycięstwo, prezentując Fortepian z okazji 50-lecia. To odważne pianino elektroniczne stworzone we współpracy z japońskim producentem mebli Karimoku. Zewnętrzna część to jednoczęściowy kawałek japońskiego dębu Nara, który kryje 14-głośnikowy system 360 stopni.

Jeśli eleganckie krzywizny wypełnione głośnikami nie są dla ciebie wystarczająco ekscytujące, mam dobrą wiadomość: Roland wbudował również głośniki w drony, które unoszą się nad fortepianem i mogą być kontrolowane przez gracza. Niestety, nie można ich było zabrać na pokaz na targach CES, więc Roland kazał im zwisać z drutu. W połączeniu z zastrzeżonym połączeniem audio o niskim opóźnieniu i firmową technologią PureAcoustic Ambience tworzy naturalny, pogłosowy pogłos, który dokładniej symuluje to, co można usłyszeć, powiedzmy, w sali koncertowej. I mogę potwierdzić, że nawet w przepastnym Las Vegas Convention Center, w obliczu ciągłego zgiełku ludzi i innych wystawców, koncepcja fortepianu brzmiała niesamowicie.

Fortepian Roland Concept na 50. rocznicę

Nad samą klawiaturą znajduje się duży ekran dotykowy, którego można używać do strumieniowego przesyłania samouczków, wideokonferencji z nauczycielem gry na pianinie, a nawet odtwarzania Zenbeats z Roland Cloud, zamieniając instrument w centrum studyjne. Istnieje również łączność USB MIDI i Bluetooth do interakcji z innymi instrumentami.

Oczywiście pięćdziesiąty fortepian Rolanda nie jest na sprzedaż. I tak nie będzie. To innowacja w tradycji samochodów koncepcyjnych. Niektóre z jego funkcji mogą ostatecznie trafić do przyszłych maszyn, ale na razie jest to naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Fortepian Roland Concept na 50. rocznicę

Fortepian Roland Concept na 50. rocznicę

Fortepian Roland Concept na 50. rocznicę

Fortepian Roland Concept na 50. rocznicę