Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rosie O’Donnell ujawnia „dziwny” komentarz Ellen DeGeneres, że „nigdy się nie skończyła”

Rosie O’Donnell ujawnia „dziwny” komentarz Ellen DeGeneres, że „nigdy się nie skończyła”

Rosie O’Donnell powiedziała, że ​​„coś dziwnego” sprawiło, że nie pojawiła się w byłym talk show Ellen DeGeneres.

60-letni amerykański komik pomógł utorować drogę 64-letniemu DeGeneresowi, który jest Teraz anulowana seria talk showale wyjaśnione na Oglądaj na żywo, co się dzieje piątek, że Gdzie jest Nemo Aktorka głosowa zignorowała ją.

„Mieliśmy coś dziwnego” – powiedział O’Donnell gospodarzowi Andy’emu Cohenowi.

„Po moim wypadku [The Rosie O’Donnell Show] Wyszła z powietrza i wzięła swój głos w eter, [TV host] Larry King był w kontakcie z Ellen i powiedział: „Co się stało z Rosie O’Donnell?

— Nie znam Rosie — powiedziała Eileen, cytuję. Nie jesteśmy przyjaciółmi.”

O’Donnell, której udany talk show trwał od 1996 do 2002 roku, przyznała, że ​​„nigdy nie przeszła” publicznych komentarzy DeGeneres.

„Byłem w łóżku z [ex-wife] Kelly [Carpenter]I powiedziałem: „Czy właśnie to słyszałeś, czy to była we mnie halucynacja słuchowa?” [head]O’Donnell powiedział wstrząśnięty.

„To zraniło moje uczucia jako dziecko i nigdy się z tym nie przezwyciężyłam”.

O’Donnell ujawnił również, że ostatecznie została poproszona o pojawienie się w DeGeneres „pod koniec” jego programu Prawie dwie dekady biegania w maju tego roku.

Niechętnie aktorka zapytała producentów DeGeneres, czy mogłaby zabrać ze sobą kogoś, więc byłoby „trochę mniej niezręcznie”, ale personel DeGeneres „nie chciał tego zrobić”, więc O’Donnell odmówił.

Kończąc rozmowę, O’Donnell powiedział do Cohena: „Życzę jej wszystkiego najlepszego w życiu i zdrowia, więc proszę bardzo”.

Wśród katastrofalnej burzy PR, która ogarnęła DeGeneres w 2020 roku, z zarzutami, że była „wredna” i że kultura na dłuższą metę była toksyczna, O’Donnell przyznała, że ​​było jej żal.

„Nie możesz sfałszować swojej esencji” – powiedziała O’Donnell Pussy Phillips w swoim podcaście. Filip jest zajęty robieniem wszystkiego, co w jej mocy W sierpniu 2020 r.

READ  nocna sowa | Film atramentowy

— Dlatego współczuję Eileen, prawda? Współczuję, chociaż słyszę i rozumiem historie. Myślę, że ma pewne społeczne zamieszanie.

Ta historia pierwotnie się pojawiła Poczta w Nowym Jorku Reprodukowano go za zgodą