Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Royal Publishing Society ogłasza rozpoczęcie nowej serii sympozjów czasopism z udziałem Cassini

Cassyni, wiodąca platforma seminariów badawczych, współpracuje z Royal Society Publishing w celu uruchomienia serii seminariów obejmujących całą gamę ich czasopism.

LondynI 6 marca 2023 r /PRNewswire/ — Królewskie Towarzystwo Wydawnicze rozpoczyna dziś swoją pierwszą przełomową Serię Kolokwium o godz. Ewolucja i ekologia. Seria obejmie fascynujące nowe badania w tej dziedzinie z prelegentami i tematami zaczerpniętymi z ostatnich artykułów opublikowanych w Obrady Towarzystwa Królewskiego b Plus inne tytuły publikacji Towarzystwa Królewskiego.

A Historia Królewskiego Towarzystwa Naukowego Seria zawierająca wkłady m.in Notatki biograficzne dla członków Towarzystwa Królewskiego Obok Notatki i zapisy: Journal of Royal Society for the History of Science. Ta seria sympozjów zapewni wyjątkowe spojrzenie na historię nauki, w tym biografie członków Royal Society Fellows i ich wkład w rozwój badań.

Ta seria seminariów będzie nieocenionym źródłem informacji dla członków Towarzystwa Królewskiego i całej społeczności naukowej. Autorzy otrzymają innowacyjny sposób dzielenia się historią swoich badań z szerszą społecznością akademicką oraz sposób, w jaki społeczność będzie mogła połączyć się z Towarzystwem Królewskim i jego zespołem redakcyjnym.

Technologia sztucznej inteligencji firmy Cassyni zostanie wykorzystana do ulepszenia nagrań webinarów, w tym do automatycznego wyodrębniania tekstów, slajdów i odniesień, które można przeszukiwać. Każdemu wpisowi zostanie przypisany cyfrowy identyfikator cyfrowy (DOI), formalnie powiązany z opublikowanym artykułem jako przystępny i atrakcyjny dodatek.

Bena Cobbapowiedział współzałożyciel CassiniICieszymy się, że szanowani wydawcy społecznościowi, tacy jak Royal Society Publishing, wprowadzają innowacje w sposobie angażowania swoich autorów, społeczności prasowych i członków społeczności. Dzięki seminariom Cassyniego autorzy Royal Society Publishing będą mogli dotrzeć do nowych odbiorców swoich badań i poszerzyć zakres i wpływ swojej pracy”.

Pasterz Shaleen SinghRedaktor publikacji Obrady Towarzystwa Królewskiego b PowiedziałI Jesteśmy podekscytowani możliwością stworzenia wiodącej serii seminariów na temat ekologii i ewolucji, skupiającej zróżnicowaną społeczność naszych czytelników i nie tylko, oraz pozycjonowania naszego czasopisma jako centrum dyskursu w naukach biologicznych.

READ  Należąca do NASA sonda Orion jest na dobrej drodze do rozpoczęcia przelotu obok Księżyca 21 listopada

O Cassynim:

Cassyni zostało założone w 2021 roku przez byłych założycieli Mendeley, Publons i Kopernio. Wizją Cassyni jest stworzenie tętniącego życiem, połączonego ekosystemu, który umożliwi milionom hybrydowych webinariów badawczych, pomagając w ten sposób naukowcom, instytucjom i czasopismom poszerzać ich zasięg i maksymalizować ich wpływ. Aby to osiągnąć, Cassyni zapewnia organizatorom seminariów przepływ pracy nowej generacji do prowadzenia i publikowania seminariów, a biblioteka platformy rozrasta się obecnie do największej na świecie ogólnodostępnej biblioteki seminariów z możliwością pełnego przeszukiwania.

https://cassyni.com

O wydawnictwie Towarzystwa Królewskiego:

the społeczeństwo królewskie Jest to samorządna wspólnota wielu najwybitniejszych naukowców ze wszystkich dziedzin nauki, inżynierii i medycyny. Podstawowym celem Towarzystwa, tak jak było od jego powstania w 1660 r., jest uznawanie, promowanie i wspieranie doskonałości w nauce oraz zachęcanie do rozwoju i wykorzystania nauki dla dobra ludzkości.

Śledź publikacje Towarzystwa Królewskiego na Twitterze (@pracownik) lub na Facebooku (https://www.facebook.com/RoyalSocietyPublishing).

Cision

Cision

Zobacz oryginalną zawartość:https://www.prnewswire.com/news-releases/royal-society-publishing-announce-launch-of-new-journal-seminar-series-with-cassini-301761793.html

Źródło Cassyni