Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rozpoczęła się produkcja „Back to Black” Amy Winehouse.

Rozpoczęła się produkcja „Back to Black” Amy Winehouse.

Firma Focus Features ogłosiła dziś, że produkcja rozpocznie się w przyszłym tygodniu o godz Powrót do czernifilm fabularny oparty na życiu Bar Amy.

Zgodnie z komunikatem prasowym, film opowiada o „żywych latach Amy Winehouse w Londynie na początku jej wczesnych okresów i jej intensywnej drodze do sławy”. Film zawiera większość muzyki Winehouse i został wyprodukowany przy wsparciu Universal Music Group, Sony Music Publishing i posiadłości Winehouse. (Winehouse zmarł w 2011 roku w wieku 27 lat.) Marisa Abella, na zdjęciu powyżej, gra Winehouse w filmie.

Film jest reżyserowany przez Sama Taylora Johnsonaktóry zawiera jego pierwszy film Pięćdziesiąt odcieni szarości Biografia Johna Lennona Chłopak nigdzie. Oto jej komentarz do rozpoczęcia produkcji filmu:

Mój związek z Amy zaczął się, kiedy skończyłem college i spędzałem czas w kreatywnej, zróżnicowanej dzielnicy Camden w Londynie. Dostałam pracę w legendarnym KOKO CLUB i nadal mogę oddychać każdym straganem, antykwariatem i ulicą… Kilka lat później Amy napisała swoje zaciekle szczere piosenki, mieszkając w Camden. Tak jak w przypadku mnie, stało się to częścią jej DNA. Po raz pierwszy zobaczyłem ją na pokazie talentów w Ronnie Scott’s Jazz Club w Soho i od razu było jasne, że nie była tylko „talentem”… była genialna. Jako filmowiec nie można prosić o więcej. Jestem zachwycony i pełen pokory dzięki tej możliwości zrealizowania wyjątkowej, tragicznej i pięknej historii Amy w kinie, której towarzyszy najważniejsza część jej dziedzictwa – jej muzyka.

Z pewnością istnieją podobieństwa między Winehouse i Abelą, chociaż rola będzie wymagała czegoś więcej niż tylko wyglądania jak zmarły muzyk. Chociaż jest to pierwszy film fabularny o życiu Winehouse, już wcześniej była tematem filmu. W 2015 roku wypuszczono A24 Amy, wstrząsający dokument o bardzo krótkim życiu i karierze Winehouse. Film zdobył Oscara za najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny roku.

READ  Paulina Wisuka koronowana na Miss Massachusetts 2022 (zdjęcia)

strzelać dalej Powrót do czerni Oficjalnie rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 16 stycznia.

Filmy historyczne wcale nie są dokładne

Te filmy są oparte na prawdziwych ludziach i wydarzeniach… ale ledwo. Scenarzyści wymyślili większość tego, co było na ekranie.