Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Runda 3 Capture Hostplus SANFL – Anzac Day

North Adelaide nigdy nie pomści przegranej Hostplaces w zeszłorocznym wielkim finale SANFL z Norwood.

Ale Roosters z pewnością wyglądali, jakby cieszyli się każdą minutą 54-punktowej wygranej Anzac Day przeciwko Redlegs na The Parade.

Medalista Boba Quinna, Noah Casalini, zdobył sześć bramek z 19 strat i 10 punktów. Podopieczni Jacoba Surjana nie tylko tchnęli życie w Norwood, tracąc jednego gola w pierwszej połowie, ale zaatakowali, by zdobyć prawdziwego gola.

„To było zdecydowane zwycięstwo North Adelaide” — powiedział podwójny medalista Magary, Joel Cross, w relacji SANFL Now.

„Północ była bardziej odważna w piłce nożnej i zebrała nagrody.

„Mieli gwiazdy w całym parku, ale ogólnie rzecz biorąc, tak poszli – przejęli grę”.

Pomimo utraty medalu Magareya, Aarona Younga, po uderzeniu na początku drugiej kwarty, North nie ustąpił ze swoją zaciekłością na piłce ani szybkością, z jaką została ona zdobyta, ustanawiając 40-punktową przewagę w pierwszej połowie.

Podpisany przez GWS Reserves, Casalini strzelił dwa pierwsze gole w meczu, pierwszy z przyciągającego wzrok znaku, gdy zaczęły dzwonić dzwony ostrzegawcze dla Redlegs.

Jedwabisty lewonożny zawodnik, który dopiero w swoim trzecim meczu SANFL sprawił, że liczyły się wszystkie jego dotknięcia, tak jak liczyli się również mali północni napastnicy Harrison Elbrow, Lachlan Group, Will Gowers i Frank Sekele.

Szekely był również szczególnie niszczycielski w swoim bieganiu i prowadzeniu, często uciekając z powrotem na ostatnią linię obrony w drodze do skompilowania 19 utylizacji.

Wewnątrz zawodów, medalista Magarey 2020, Campbell Combe, był w szczytowej formie z 27 utylizacjami, 12 wślizgami i 6 wybiciami, podczas gdy jego występ w juniorach, Charlie Denning był również imponujący z 23 posiadaniem i sześcioma wybiciami.

Bigman z Północy, Mitch Harvey, wykonał kilka wyraźnych przechwytów, aby zakończyć z sześcioma i 15 utylizacjami, podczas gdy Rookie Jack McCann z AAMI (14 utylizacji) nie wyglądał na nie na miejscu w swoim debiucie.

READ  Phillipsin wygrywa kolejny etap w Vuelcie, a Elisundi obejmuje prowadzenie