Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sądowe NRL 2021: Junior Paulo, Marata Neukor, Sassou Sue, Sam Ferrells, William Keiko, Josh Schuster

Sam Ferrells Nie udało mu się uciec przed zakazem w sądownictwie we wtorek wieczorem i nie zagra w dwóch następnych meczach Kogutów.

Lekkomyślna, wysoka ingerencja drugiego stopnia oznaczała, że ​​Ferrells musiał wygrać eliminację, aby w następny weekend zagrać z Manleyem. Teraz mając zakaz dwóch gier, Koguty będą musiały dotrzeć do Wielkiego Finału, aby Verrills mogli ponownie zagrać w tym sezonie.

Incydent, o którym mowa, to 36-minutowa ingerencja w centrum tytanów, Brian Kelly, w sobotnią noc.


Ferrells oskarżony o masową ingerencję w Kelly

Rodzina Rooster wcześnie przyznała się do winy, ale zakwestionowała ocenę, co oznacza, że ​​gdyby mu się udało, dostałby grzywnę.

Rycerze przed nami Sauaso Su Został zawieszony na dwa tygodnie z powodu odchylenia w nodze skrzydłowego Eelsa Blake’a Fergusona, ale z wykluczeniem Newcastle zawieszenie zostanie zawieszone w 2022 roku.

węgorz naprzód Junior Paulo Otrzymałem grzywnę w wysokości 1600 dolarów za ingerowanie w proces Kurta Manna Marata Newkor Otrzymał grzywnę w wysokości 2400 dolarów po tym, jak uznano go winnym poważnego kontaktu w sądownictwie.


Schuster ukarany grzywną za podniesienie ręki na Hughesa

męski do przodu Josh Schuster Zaakceptowała grzywnę w wysokości 1150 dolarów po tym, jak została oskarżona o niebezpieczny rzut w Melbourne, prawego obrońcę Jahroma Hughesa w 55. minucie piątkowej przegranej w kwalifikacjach.

lamparty do przodu William Kiko Został ukarany grzywną w wysokości 2150 dolarów za niebezpieczny kontakt z drugim wioślarzem Rabbitohs, Jaydnem Su’A.

READ  Wyniki przygotowań na wtorek 13 kwietnia