Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung Galaxy Buds Pro osiągnął najniższy w historii poziom 165 USD na Woot

Samsung dostosował swoją ofertę Galaxy Buds z każdym nowym wpisem, aby zaoferować realne alternatywy dla AirPods firmy Apple. Jeśli szukasz prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych, nadszedł czas, aby wybrać jedno i drugie Galaxy Buds Pro I w rozsądnych cenach Galaxy Buds + Obecnie w sprzedaży. Pierwszy jest dostępny w wszechczasowo niskiej cenie 165 USD w Woot należącym do Amazona, w porównaniu z 200 USD. A Buds + są dostępne za 100 USD, w porównaniu z 150 USD, w Amazon i Best Buy – kolejna świetna oferta tuż poniżej ich najniższego w historii poziomu 99 USD.

Kup Galaxy Buds Pro w Woot – 165 USD

Kup Galaxy Buds + od Amazon – 100 USD Kup Galaxy Buds + w Best Buy – 100 USD

Buds Pro to wysokiej klasy konkurent AirPods Pro z potężnym dźwiękiem i wieloma ekskluzywnymi funkcjami w porównaniu do ich tańszych odpowiedników. Tutaj uzyskuje aktywną redukcję szumów i stopień ochrony IPX7, co oznacza, że ​​można go zanurzyć na głębokość 1 metra na 30 minut. Scena akustyczna jest również szersza i ma większą głębię i wyrazistość, a ANC odgrywa swoją rolę w blokowaniu hałasu z zewnątrz. Nawet etui ma swoje zalety dzięki kompatybilności z ładowaniem bezprzewodowym (w tym z tyłu urządzenia Galaxy przez Power Share). Ogólnie nazwaliśmy to najlepszymi słuchawkami Samsunga w historii. Ale to nie znaczy, że powinieneś ignorować tę przyjazną dla budżetu parę.

Daliśmy Buds + przyzwoity wynik 83 w oparciu o potężny dźwięk, jakość połączenia i przyzwoitą żywotność baterii. Zauważyliśmy niesamowity bas i czysty śpiew, głośne kapsle i synchronizację na utworach elektrycznych. Dźwięk również brzmiał tak, jakby cię zakrywał, a nie eksplodował bezpośrednio w twojej głowie. Chociaż Samsung sceptycznie podchodził do aktywnej redukcji szumów – prawdopodobnie obniży cenę – możesz nie odkryć jej braku. Jeśli głośność jest zwiększona, ujemna izolacja szumów w dużym stopniu zapobiega zakłóceniom tła.

READ  Apple Watch Series 7 w pełni wykorzystuje większy ekran

Doskonale radzą sobie również z odbieraniem głosu podczas połączeń dzięki dodatkowemu mikrofonowi, który Samsung umieścił po obu stronach wkładek dousznych. W ciągu około 11 godzin żywotność baterii jest prawie dwukrotnie większa niż pierwotna Galaxy Buds Status towarzyszący wiąże się z dodatkową opłatą. Wreszcie, dedykowana aplikacja Samsunga na iPhone’a zapewnia użytkownikom iOS dostęp do większej liczby ustawień wstępnych, elementów sterujących i informacji, w tym procentowej żywotności baterii każdego głośnika. Tak więc nie są one przeznaczone tylko dla telefonów z systemem Android.

Podążać Osadź tweeta Na Twitterze znajdziesz najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupów.