Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra mają minimalną opcję przechowywania 256 GB

Smartfony Samsung Galaxy S23 mają otrzymać zadowalającą minimalną pojemność pamięci. (Źródło zdjęcia: TechnizoConcept/Unsplash – edytowane)

Według nowego przecieku wszystkie trzy telefony z serii Samsung Galaxy S23 będą miały co najmniej 256 GB pamięci. Linia, która obejmuje Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra, ma zostać uruchomiona w lutym. Wygląda na to, że Samsung Galaxy S23 Ultra będzie miał wariant 1 TB.

Czasami to małe zmiany między generacjami smartfonów najbardziej cieszą fanów, a ten nowy przeciek z Ahmed Qweider Uszczęśliwi wielu przyszłych posiadaczy Samsunga Galaxy S23. Wygląda na to, że południowokoreański producent zdecydował się na zwiększenie minimalnej przestrzeni dyskowej dostępnej w swoich flagowych smartfonach z opcji 128 GB dla serii Galaxy S22 do opcji 256 GB dla serii Galaxy S23.

Qwaider przedstawia opcje przechowywania danych dla każdego urządzenia z serii Galaxy S23, a Galaxy S23 i Galaxy S23+ są obecnie standardowo dostępne z tylko jednym wariantem każdego z nich: 8 GB + 256 GB. Wygląda na to, że będą trzy opcje dla Samsunga Galaxy S23 Ultra, przy czym 256 GB, 512 GB i 1 TB to opcje dla urządzenia premium w ofercie. Jednak przeciek wspomina tylko o 12 GB pamięci RAM dla S23 Ultra, gdy istnieje już wiele raportów o wariancie 8 GB.

Możliwe, że Qwaider po prostu zepsuje obecnie potwierdzone opcje przechowywania dla serii Galaxy S23, zamiast wymieniać każdy wariant, który wyprodukuje Samsung. Wprowadzenie flagowego smartfona z 2023 roku z zaledwie 128 GB pamięci nie byłoby mądrym posunięciem biznesowym ze strony Samsunga, więc zwiększenie pamięci do minimum 256 GB to tylko jedna z wielu małych, ale znaczących potencjalnych zmian, które pojawią się w smartfonach Galaxy S23.

Kup Samsunga Galaxy S22+ od Amazon

Udostępnij nasz artykuł, liczy się każdy link!

0,170