Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sean Winoy nie żyje, wypadek samochodowy, Nowa Zelandia

Nowozelandzki gracz rugby Sean Winoy zginął w wypadku samochodowym w poniedziałek rano.

Policja Bay of Plenty wydała oświadczenie, że jedna osoba zginęła po jednym wypadku samochodowym w McLaren Falls Park w Amanawa, niedaleko Tauranga.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwie karetki pogotowia i poważna jednostka zderzeniowa, ale jedyny pasażer zginął.

Jego rodzina od tego czasu potwierdziła to jako Wainui.

25-letni ojciec grał dla Chiefs and Crusaders, a od 2015 roku reprezentuje Maorysów z Nowej Zelandii.

W czerwcu tego roku strzelił pięć prób przeciwko NSW Waratahs, stając się pierwszym graczem, który to zrobił w Super Rugby.

„Nasze myśli są z Shawnem Wanao, zwłaszcza z Paige, Kaariki i Arahią, i oferujemy im nasze pełne wsparcie w tych najtrudniejszych czasach” – powiedział w oświadczeniu dyrektor rugby Nowej Zelandii, Mark Robinson.

„Wiemy, że śmierć Shawna odczują wszyscy zaangażowani w rugby, zwłaszcza jego koledzy z drużyny Bay of Plenty i szefowie, i dzielimy ich smutek i szok”.

Clayton Macmillan, trener Maori All Blacks i Chiefs powiedział; Shawn był niesamowicie utalentowaną osobą, która miała ogromną ilość many wśród swoich kolegów z drużyny i szerszej społeczności rugby.

„Podsumowuje wszystko, o co można prosić w zawodniku. Ludzie zapamiętają go jako namiętnego, pracowitego i dumnego Maorysa, który był wyjątkowym graczem, ale przede wszystkim ojcem i mężem.

„Był wpływowym członkiem zespołów, których był częścią, i będzie tęsknił za jego obecnością. Nasze najgłębsze kondolencje dla Paige, Kaariki, Arahiya i szerszego Wanao w tym trudnym czasie. Oferujemy im pełne wsparcie wraz z naszymi graczami i personel.”

Aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych najnowszych wiadomości i ekskluzywnych treści z szerokiego świata sportu, zapisz się do naszego newslettera, klikając tutaj!

READ  Manly Sea Eagles vs Canberra Raiders czas rozpoczęcia, wyniki i aktualności rundy 17