Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sędzia MasterChef, Andy Buddy, uznał Peggy’s w Fremantle za jedną z najlepszych piekarni w Australii

Sędzia MasterChef, Andy Buddy, uznał Peggy’s w Fremantle za jedną z najlepszych piekarni w Australii

Sędzia MasterChef ujawnił najlepsze piekarnie w Australii – a jedna z nich znajduje się tutaj, we Fremantle.

Cukiernik Andy Boddy polecił pięć piekarni w całym kraju, zachęcając Australijczyków z Zachodu do odwiedzenia Peggy’s w sercu nadmorskiego miasta.

Rodzinny sklep z kanapkami jest już dobrze znany wielu mieszkańcom Perth i oferuje pyszne produkty, takie jak kimchi i bochenek sera, BLT na świeże bułeczki i schnitty na łodzi podwodnej.

Krytyczka kulinarna PerthNow, Jade Jurewicz, nie mogła wystarczająco pochwalić skromnego biało-niebieskiego sklepu na rogu Market Street w niedawnej recenzji restauracji.

„Na takie kanapki warto czekać w deszczu” – powiedziała.

Zaczynając od mojego ulubionego sznycla, czyli chrupiącego i soczystego kurczaka w miękkiej bułce sezamowej z sałatą, serem cheddar i kremowym majonezem koperkowym.

„Jest duży, brudny i pyszny”.

ikona aparatuPeggy w Fremantle. kredyt: Michaela Wilsona/Zachodnia australia

Jurewicz pochwalił użycie przez Peggy doskonale wymieszanych składników.

„Świeżość składników, doskonałość sosów, miękki i pyszny chleb, a także gotowanie głównych składników złożyły się na jedne z najlepszych kanapek, jakie jadłam” – powiedziała.

Buddy wspomniał także o Smith’s Cakes & Aquilana Pasteuria w Melbourne, Penny Fours w Sydney, Alice’s Bakery w Alice Springs i Ross Village Bakery na Tasmanii.

Powiedział, że wiktoriańska restauracja serwowała sycylijskie jedzenie w najlepszym wydaniu, w tym cannoli, lody i herbatniki.

Penny Fours serwowała dziwaczne rogaliki, w tym budyń tahini, pieczony bakłażan, pietruszkę i cytrynę, a piekarnia Northern Territory Bakery robiła wspaniałe i kreatywne ciasta.

Działająca od ponad 100 lat restauracja Tasmanian serwuje chleb, bułeczki i ciasta.

Boddy przedstawił swoje pomysły w ramach największej w Australii zbiórki pieniędzy na poranną herbatę dla Rady ds. Raka.

ikona aparatuSędzia Masterchef Andy Boddy. kredyt: Instagram

READ  Festiwal Polskiego Dnia Pułaskiego i nie tylko