Sezon gwiazd w Polsce kończy się porażką OTS |  Wiadomości, sport, praca

Sezon gwiazd w Polsce kończy się porażką OTS | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Brian Yoger. Polski pomocnik Ariel Grechow wykonał rzut rożny w ostatnich minutach regulaminowych dogrywek, gdy Bulldogs przegrali z Akron Manchester.

HOWLAND — Wszystkie dobre rzeczy muszą się skończyć.

W sobotę był to historyczny występ dziewcząt w piłce nożnej do Polski, kiedy Bulldogs przegrali 1:0 w dogrywce z Akron Manchester w finale III Dystryktu 9 w Howland High School.

Mimo zdobytego wyniku nie zabrakło emocji, bo obie drużyny zmagały się ze sobą i z wiatrem. Ale to nie powstrzymało ataku, ponieważ obie drużyny wymieniały się szansami przez 80 minut bez przełamania impasu.

– To był dobry mecz, ale nie mogliśmy umieścić żadnego w siatce, co musieliśmy zrobić – powiedział trener Bulldogs Neil Hoda. „Oddaliśmy około 10 strzałów i żaden z nich nie trafił. Aby wygrać, musisz strzelić gola”.

Decydujący gol padł dwie i pół minuty po zakończeniu dogrywki, kiedy Gina Tipton z Manchesteru zadzwoniła do siatki, aby wysłać swój zespół do ćwierćfinału stanowego.

W tym momencie turnieju znajomość drużyn staje się mniej powszechna. Polska wykorzystała pierwszą część gry jako poligon doświadczalny do odkrycia swojego przeciwnika.

„Obejrzeliśmy dla nich tylko jeden mecz (wcześniej)” – powiedział Huda. Naszym planem było po prostu odpocząć i ich poznać. A potem przesunęliśmy kilka liczb w górę, a kiedy jechaliśmy z wiatrem, przesunęliśmy jeszcze kilka liczb, ale nie mogliśmy dokończyć”.

Bramkarka Bulldogs, Leanne Williams, świetnie rozegrała mecz z Polską, udowadniając, że jest ceglaną ścianą przed wielokrotnymi szansami Manchesteru.

„Ona jest niesamowita, naprawdę jest. Może zdobędzie uznanie lub coś, ponieważ jest świetnym graczem „- powiedział Huda.

„Dostałem to też w przyszłym roku” – dodał uśmiechnięty Huda.

Sezon w Polsce kończy się o 18-4.

Bulldogs ukończyło czterech seniorów, Kaelyn Asion, Meredith Trevis, Arianę Daniels i Elie Shaffer.

READ  Z Lake Placid na Ukrainę | Wiadomości, sport, praca

Pomogli poprowadzić polski zespół, który po raz pierwszy w historii zadebiutował w regionie i zdobył swój pierwszy tytuł regionalny od 2004 roku, a ich przywództwo było ważną częścią tego procesu.

„Byli bardzo ważni w swoim przywództwie” – powiedział Huda. „Są podekscytowani. Jesteśmy bardzo szczęśliwi w tym roku, chciałbym tylko, żebyśmy mogli pójść z nimi trochę dalej.”

Bulldogs przywracają dużą część swojego rdzenia, w tym trzech z czterech najlepszych strzelców drużyny: Sofię Generalovic (19 bramek), Ileana Thompson (16 bramek) i Ava Blinky (16 bramek).

Hoda ma nadzieję, że doświadczenie dotarcia tak daleko i bolesne doświadczenie porażki pomogą Bulldogs wrócić w przyszłym sezonie.

„Myślę, że pomoże im to w przyszłym roku, a jeszcze bardziej w nadchodzących latach” – powiedział Huda. „Teraz znają ból związany z przegraniem tej gry. Podobnie jak w zeszłym roku w Kenston, przeszliśmy przez to, aby wygrać hrabstwa. Teraz musimy przez to przejść (i wygrać hrabstwa). „

Akron Manchester awansuje do stanowych półfinałów, gdzie zmierzy się z Ottawą Glendorf. Ottawa Glandorf również wygrała 1-0, pokonując Elmore Woodmore.