Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Shang-Chi”, „Free Guy” Top UK, Irlandia Box Office

To był pracowity tydzień z przejściem na tytuły Disneya”Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni” I „wolny człowiek„Ich panowanie nad Wielką Brytanią i Irlandią pole biurowe.

Shang-Chi zajmował pierwsze miejsce z 2,32 mln GBP brutto (3,26 mln USD) w weekend, a teraz ma skumulowany zysk brutto w wysokości 15,8 mln GBP w trzecim tygodniu od premiery, zgodnie z danymi przedstawionymi przez Comscore.

Więcej od Variety

„Free Guy” zajął drugie miejsce z 677 000 funtów i zebrał 15,3 miliona funtów w ciągu sześciu tygodni.

Para tytułów światowych przyniosła mu trzecie i czwarte miejsce w kasie. 'Respect’ zebrał 377.395 funtów w drugi weekend, co dało łączną sumę 1,1 miliona funtów, podczas gdy Candyman zgarnął 323.350 funtów w czwarty weekend, co dało łączną sumę 4,3 miliona funtów.

W pierwszej piątce znalazł się „PAW Patrol: The Movie”, który w szósty weekend zarobił 263 167 funtów, co dało łącznie 7,6 mln funtów.

Letnie hity nadal zdobywały punkty w kasie. Całkowity kredyt na „Rejs po dżungli” wynosi 12,2 mln funtów, „Krudowie: nowy wiek” 9,4 mln funtów, a „Kosmiczny dżem: nowe dziedzictwo” 12,5 mln funtów.

Jedynym debiutantem w pierwszej dziesiątce była wersja Kinostar, polski dramat kryminalny „Small World”, który zadebiutował na 10. miejscu z ceną 106 493 funtów.

Przed przebojem Universalu o Jamesie Bondzie „No Time to Die” z 30 września, o miejsce w tym tygodniu rywalizuje wiele innych wydawnictw.

Dogwoof wydaje dokument o wspinaczce solo „Alpinista” w ponad 100 miejscach, a Peccadillo Pictures oferuje 25-lokacyjną wersję nagradzanego serialu dramatycznego LGBT „Sweetheart”.

Po kilku czkawkachDystrybutorzy filmów rozrywkowych w końcu wprowadzą do kin The Green Knight Davida Lowry’ego, z Devem Patelem w roli głównej, a film będzie jednocześnie wyświetlany na Amazon Prime Video.

Przed październikową premierą fantastycznej powieści Denisa Villeneuve’a „Dune”, Lionsgate wykorzystuje oczekiwania związane z filmem, wypuszczając na 100 ekranów adaptację Davida Lyncha z 1984 roku powieści Franka Herberta.

READ  Ujawniono zaskakująco zwyczajną zawartość torebki Kate Middleton

Dystrybutor butikowy Day4Night rozpoczyna ukochany festiwal Pima Tseden „Balloon”, który przyjeżdża do Wielkiej Brytanii po 23 międzynarodowych nagrodach. Inne ulubione festiwale to Fanny Littard i wybór Jeremy’ego Troela w Cannes Gagarin, limitowana edycja Curzona.

Najlepszy asortyment

rekord dla Różne Biuletyn. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Serwis społecznościowy FacebookI Świergot, I Instagram.