Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Discovery + korupcja Katar 2022 Mężczyźni, którzy sprzedali Puchar Świata

Film dokumentalny wyreżyserowali Daniel DeMuro i Morgan B. Dwa 60-minutowe odcinki poświęcone zarzutom korupcji i przekupstwa, które towarzyszyły nagrodzie Kataru za organizację największego turnieju piłkarskiego.

W filmie pojawią się m.in. informator kataru, rzecznik prasowy prezydenta FIFA Seppa Blattera, międzynarodowe gwiazdy futbolu, w tym Jürgen Klinsmann i Landon Donovan, a także sam Blatter.

W odcinku 1 dziennikarze Sunday Times Heidi Blake i Jonathan Calvert będą badać korupcję w sercu FIFA. W odcinku drugim będą śledczy FBI i IRS, których zadaniem będzie wykrycie przestępczego zachowania w siedzibie FIFA.

„Mężczyźni, którzy sprzedali Puchar Świata” w październiku na Discovery +

Film The Men Who Sold the World Cup został wyprodukowany przez brytyjskie Story Films i nowojorskie Calliope Pictures. Discover+ zadebiutuje w październiku tego roku.

Producentami wykonawczymi Story Films są David Nath i Peter Beard, a producentem wykonawczym Discovery jest Jeremy Phillips.

Platforma Discover Steam+ działa już w USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii, a także w Skandynawii, Włoszech, Holandii i Hiszpanii. Jeszcze w tym roku będzie dostępny w ponad 25 krajach na całym świecie, m.in. Brazylia i niektóre kraje azjatyckie.

Discover+ zostanie udostępniony w Polsce w ramach platformy gracza.

READ  Odtwórz odważne rzęsy Violi Davis za niewielką cenę