Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Shruti Hassan Gothic nadaje Instagramowi wrażenie

Shruti Hassan udostępnił to zdjęcie (dzięki uprzejmości Shrutzasan)

Nowe Delhi:

Aktorka i piosenkarka Shruti Hassan ma niesamowite wyczucie stylu. Z jej najnowszego posta na Instagramie możemy dowiedzieć się, jak zachować na duchu podczas pandemii koronawirusa. Shruti opublikowała kilka zdjęć, ponieważ podziwiałam wszystkich za jej styl. 35-latek ma na sobie czerwoną, przezroczystą koszulkę z nadrukiem. Nosiła go z wielowarstwowym łańcuszkowym naszyjnikiem. Shruti udoskonalił skrzydlaty eyeliner, a następnie odważnie wykonał czerwony cień do ust i czarny lakier do paznokci. Aktorka zamieściła również na Instagramie film z Reels o tym samym wyglądzie, z podpisem „Pyszne wiedźmy piją tylko dla Ciebie”.

Instagram Reels otrzymał ponad 1,1 lakh „polubień”. Komentarze wahały się od „piękny” do „niesamowity”, od „taki niesamowity” do „ona wie, jak podbić czyjeś serce”.

Pojawiła się w jednej ze swoich ostatnich historii na Instagramie Powrót Titanica Gwiazda została przebrana do sesji na żywo. Poza tym zdobyła wiele serc swoim eleganckim wyglądem, a jej fani komentowali „All Beauty”, „O mój Boże, jesteś piękna” itp.

W jednym z poprzednich postów przeczytała Shruti i udała się prosto do kuchni, aby przygotować swój ulubiony makaron. Zdjęcia dodały: „Robię to, obcinam te włosy, nabijam wiśniowy połysk z ciemnym aromatem wanilii i jestem gotowy do zrobienia makaronu #lockdownlife #stayinside”.

Pięć dni temu Shruti opublikował zdjęcie mieszanki ciast waniliowych i podpisał je: „To jest tort na uroczystości zamknięte w stylu zamkniętym! Szczęśliwi wszyscy! Uwaga – ciasto było trochę popękane, ponieważ jest bezglutenowe, ale każdy z was, kto mnie zna wie, że kochałem pękniętych ludzi i rzeczy – nie przesadzaj. W przypadku odmrożeń, w przeciwnym razie zamieni się w obrzydliwe ”.

Praktycznie rzecz biorąc, Shruti pojawi się w filmie z Prabhasem. Film ma się ukazać w kwietniu 2022 roku.

READ  Myślisz, że widzieli wszystko? Pomysły na prezenty świąteczne dla fanów kina, którzy chcą więcej