Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sinead O’Connor rezygnuje z muzyki i odwołuje wszystkie koncerty na Twitterze

Ukochana irlandzka piosenkarka i autorka tekstów Sinead O’Connor ogłosiła szokujące przejście na emeryturę.

Nic nie może się równać z 2 latkami Piosenkarz zabrał się do mediów społecznościowych i powiedział fanom, że wszystkie przyszłe koncerty i trasy zostaną wycofane.

54-letnia O’Connor zawojowała świat po tym, jak pod koniec lat 80. zyskała sławę swoim debiutanckim albumem lew i kobra Nadal zadziwiała fanów swoją muzyką i silną osobowością.

zabrać do ŚwiergotPrzeprosiła za wszelkie niedogodności spowodowane ogłoszeniem jej przejścia na emeryturę, ale powiedziała, że ​​„nie chce czekać na pozwolenie mężczyzn”, ponieważ jest „swoją szefową”.

O’Connor wezwał fanów, aby nie rozpaczali i powiedział, że nadszedł czas, aby poświęciła trochę czasu dla siebie i „spełniła inne marzenia”.

Związane z: Sinead O’Connor mówi Prince „spróbuj mnie uderzyć”

Oświadczenie, które ją zszokowało, brzmi: „Mam ogłosić moją rezygnację z koncertowania i pracy nagraniowej. Zmęczyłem się.

„Więc nadszedł czas, abym powiesiła frędzle na sutkach, po tym, jak naprawdę dałem z siebie wszystko. NVDA W 2022 będzie to moje ostatnie wydawnictwo. Nie będzie więcej wycieczek ani promocji.

„Przepraszam, jeśli spowodowałem jakiekolwiek niedogodności dla agentów rezerwacji, promotorów lub menedżerów z powodu mojego tweeta o mojej emeryturze.

„Myślę, że książka uświadomiła mi, że jestem swoim własnym szefem. Nie chciałem czekać na męskie pozwolenie, kiedy to ogłosić. Poza tym wypiłem trochę whisky”.

„To była 40-letnia podróż.Czas stanąć na nogach i spełnić inne marzenia.

„To nie jest smutna wiadomość. To oszałamiająco piękna wiadomość. Mądry wojownik wie, kiedy zacząć: #MeTime”.

W odpowiedzi na fana, który zapytał o jej nadchodzący koncert na 2022, który został pierwotnie przełożony z powodu pandemii Covid-19, Sinead potwierdziła, że ​​wszystkie koncerty zostaną odwołane.

Gwiazda napisała: „Wszystkie pokazy zaplanowane pierwotnie na 2020 r. zostaną wycofane, przełożone na 2021, a następnie na 2022. Ponieważ ta kobieta-żołnierz starzeje się szybciej niż Covid”.

READ  Przewodnik po wydaniu Blu-ray i 4K Ultra HD Blu-ray — 22 sierpnia – 28 sierpnia 2021 r.

Związane z: Sinead O’Connor zdyskwalifikowany pokazując prośbę o leczenie

Fani gromadzili się przy komentarzach, aby opłakiwać odejście piosenkarki z branży muzycznej, ale chwalili ją za to, co było dla niej słuszne.

Ktoś powiedział: „Cieszę się, że to robisz. Ludzie, którzy naprawdę cię rozumieją, nienawidzą widząc, jak robisz show, że przechodzisz przez ruchy i nienawidzisz. Byłeś klejnotami”.

Inny tweet: „Wielka, piękna miłość. Rób to, co jest dla ciebie dobre”.

Inny napisał: „Cóż, przykro mi, że cię nie widziałem, ale mam to. Kocham cię!”

O’Connor znana jest nie tylko ze swojego niesamowitego głosu, ale także z pasji do praw kobiet i mocnych opinii na temat wojny i religii.

W 2017 roku pochodząca z Dublina mieszkanka zmieniła imię na Magda Davitt. Po przejściu na islam w 2018 roku zmieniła go ponownie na Shuhada al-Sadaqat.

Piosenkarka znana jest również z tego, że jest bardzo charytatywna i niedawno ujawniła, że ​​zarobiła około 16 milionów dolarów w trakcie swojej kariery i oddała połowę tej kwoty po „obietnicy” złożonej księdzu, gdy była młodsza.

To może nie być ostatnia rzecz, jaką fani zobaczą dla gwiazdy, ponieważ O’Connor było nazwą na ustach wszystkich, jeśli chodzi o następny Konkurs Piosenki Eurowizji.

Były zwycięzca Eurowizji, Paul Harrington, wypowiedział się o swojej kluczowej roli w przywróceniu korony konkursu piosenki do domu.

Pochodzący z Dublina powiedział: „Myślę, że Snead jest odpowiedzią. Jest coś, o czym powiedziałem dawno temu, o czym ludzie zapominają o Eurowizji: wiele innych krajów – może o nich nie słyszeliśmy, ale prawda jest taka, że ​​wiele będą wielkim biznesem we własnym kraju.

„Innymi słowy, wyślą swoich najzdolniejszych, najodważniejszych, najlepszych i najbardziej znanych na wiele sposobów”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się słońce Reprodukowano go za zgodą

READ  Katherine Heigl ujawnia prawdziwy powód, dla którego opuściła Grey's Anatomy