Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sweet Tooth: Czy na Netflix będzie sezon 2?

Poszedłem do Netflix słodkie zęby Nie wiem, czego się spodziewać, a dostałem pełną przygód, tajemniczą i dziką przejażdżkę. Oparty na komiksie o tym samym tytule autorstwa Jeffa Lemmera, serial rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym młody chłopiec o imieniu Gus, pół człowiek, pół jeleń, wyrusza z misją odnalezienia matki i kończy. … Dopóki nie odkryje sposobu, więcej, niż się spodziewał. Każdy z ośmiu odcinków jest pełen zwrotów akcji, a kiedy ostatni odcinek się toczy, możesz błagać o więcej.

Czy będzie więc drugi sezon? Chociaż Netflix nie odnowił oficjalnie serialu, istnieje duża szansa, że ​​będzie miał więcej odcinków. Nie tylko jest oparty na komiksie, co oznacza, że ​​pozostało wiele wątków do odkrycia, ale w ciągu jednego dnia od premiery serial znalazł się już w pierwszej piątce na Netflix. Plus fakt, że jest produkowany przez Roberta Downeya Jr. i dyrektora generalnego Susan Downey prawdopodobnie nie zaszkodzi!

W finale sezonu 1 pojawia się wiele fabuł, ale wciąż pozostaje wiele nierozwiązanych końców do powiązania. Po tym, jak Gus dowiaduje się o swoim prawdziwym pochodzeniu, próbuje schronić się w The Preserve, nie wiedząc, że generał Abbot i Last Men już go zdobyli. W końcu pojawiają się, strzelają do Jepperda i chwytają Gusa. Chociaż Gus ledwo przeżywa swoje doświadczenie w The Preserve, wciąż pojawia się wiele ciemnych wątpliwości. Oto tylko kilka pytań, na które muszę odpowiedzieć w sezonie drugim:

  • Jak Jepperd wyzdrowieje po postrzeleniu? Szczerze mówiąc, to było największe pytanie, jakie zadałem sobie po tym, jak zobaczyłem nieprzytomnego Jepperda w terenie. Chociaż Amy w końcu go ratuje, wiedząc, co dzieje się z jego postacią w komiksie, nie mogę przestać martwić się o jego los w serialu.
  • Co Amy planowała utrzymać? Mówiąc o Amy, co dokładnie zaplanowałeś dla The Preserve? Jest nieugięta, jeśli chodzi o współpracę z Jepperdem, aby odzyskać córkę, ale jakie sztuczki ma w zanadrzu?
  • Czy Bear pozna swoją siostrę? Jednym z największych zwrotów akcji w ostatnim odcinku jest to, że prawdziwe imię Beara to Becky, a jej siostra to tak naprawdę Wendy, czyli adoptowana córka Aimee, która została przejęta przez The Preserve. Coś mi mówi, że w drugim sezonie czeka nas wielkie spotkanie rodzinne.
  • O co właściwie chodzi generał Abbott? Pierwszy sezon prawie nie zarysowuje powierzchni historii generała Abbotta. Wygląda na to, że chce, aby szczepionka była stosowana tak, jak uważa za stosowne, ale jakie są jego wielkie plany?
  • Czy Gibbard pozna swojego syna? W jednym z ostatnich epizodów dowiedzieliśmy się, że żona Jepperda urodziła syna, ale wkrótce potem zostali zabrani. Nie możemy przestać się zastanawiać, czy jego syn rzeczywiście jest jedną z hybryd w The Preserve z Gusem.
  • Po której stronie jest Birdie? W ostatniej scenie pierwszego sezonu dowiadujemy się, że Birdie wciąż żyje i wydaje się, że pracuje na Alasce, aby znaleźć lekarstwo. Ale poza tym kim ona jest? W odcinku VII dowiadujemy się, że Byrdie przebywa w Fort Smith, kiedy armia przejęła laboratorium, aby Richard mógł wystartować i uratować Jossa. Być może zgodzisz się im pomóc, aby mogła pracować pod przykrywką, aby znaleźć lekarstwo i ostatecznie połączyć się z Gusem.
READ  „Dune” i „Spencer” oraz inne atrakcje z jesiennych festiwali