Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Slack udostępnia narzędzia AI wszystkim płacącym klientom

Slack udostępnia narzędzia AI wszystkim płacącym klientom

Slack właśnie udostępnił swoje narzędzia AI wszystkim płacącym użytkownikom po uruchomieniu na platformie Na początku tego roku zidentyfikował podgrupę klientów. To była firma Ekscytujące te funkcje od zeszłego roku No cóż, teraz dotarli.

sztuczna inteligencja Automatycznie tworzy podsumowania kanałów Aby zapewnić ludziom najważniejsze informacje o rzeczach, które przeoczyli, gdy byli z dala od klawiatury lub smartfona, aby mogli śledzić ważne sprawy służbowe i biurowe żarty. Slack twierdzi, że algorytm generujący te podsumowania jest wystarczająco inteligentny, aby pobierać treści z różnych tematów omawianych na kanale. Oznacza to, że dostaniesz akapit o tym, jak idą plany Jenny na przyjęcie z ciastem w sali konferencyjnej, a drugi o trendach sprzedaży lub czymkolwiek innym.

Coś podobnego jest dostępne dla wątków, które są mniejszymi rozmowami pomiędzy jedną lub kilkoma osobami. Narzędzie podsumuje każdy z tych tematów w krótkim akapicie. Klienci mogą także subskrybować codzienne podsumowanie dowolnego kanału lub tematu, dostarczane codziennie rano.

Slack AI w użyciu.

Slack AI w użyciu. (luźny)

Kolejną interesującą funkcją jest wyszukiwanie konwersacji. Różne kanały Slack rozciągają się w nieskończoność i w razie potrzeby znalezienie odpowiedniego czatu może być trudne. Dzięki temu ludzie mogą zadawać pytania przy użyciu języka naturalnego, a algorytm dokonuje faktycznego wyszukiwania.

Narzędzia te są przeznaczone nie tylko dla osób mówiących po angielsku, ponieważ Slack AI oferuje teraz obsługę języka japońskiego i hiszpańskiego. Slack twierdzi, że wkrótce zintegruje niektóre z najczęściej używanych aplikacji innych firm ze swoim ekosystemem sztucznej inteligencji. W tym celu w najbliższej przyszłości nadejdzie integracja z Einstein Copilot z Salesforce.

Czas pokaże, czy narzędzia te faktycznie okażą się przydatne, czy będą jedynie pretekstem do umieszczania liter „AI” w materiałach promocyjnych. Używam Slacka od dłuższego czasu i nigdy nie spotkałem się ze zbyt wieloma scenariuszami, w których potrzebowałbym serii automatycznie generowanych podsumowań, gdzie dłuższe rozmowy są zwykle relegowane do spotkań jeden na jednego, e-maili lub strumieni wideo. Być może jednak zmieni to sposób, w jaki ludzie korzystają z usługi.

READ  Próba naprawy reputacji Cyberpunka 2077 przez Starfielda wydaje się nieunikniona