Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jeszcze w tym miesiącu Twitch udostępni wszystkim użytkownikom swój kanał Discover

Jeszcze w tym miesiącu Twitch udostępni wszystkim użytkownikom swój kanał Discover

To było drgnięcie Testy Od zeszłego roku kanał odkrywania streamerów na żywo i klipów na urządzenia mobilne, mający na celu zapewnienie użytkownikom nowego sposobu znajdowania nowych streamerów do obserwowania, a tym samym spędzania więcej czasu na platformie. Witryna ogłosiła, że ​​jeszcze w tym miesiącu udostępni tę funkcję wszystkim użytkownikom. Kanał pojawi się najpierw jako nowa karta w aplikacji mobilnej i umożliwi widzom przełączanie między przewijanym kanałem transmisji na żywo a innym kanałem klipów. Jak sugerują ich nazwy, funkcja Live Streaming pokaże użytkownikom transmisje od osób, które już obserwują, oraz trwające transmisje od osób, które nie polegają na ich historii oglądania. Tymczasem kanał klipów zostanie wypełniony krótkimi fragmentami transmisji na żywo.

Użytkownicy będą mogli dołączyć do trwających transmisji ze streamerów na żywo, dotykając awatarów streamerów, aby natychmiast przejść do trybu kinowego. Twitch pokaże także, kiedy streamer jest na żywo, w sekcji Klipy, dzięki czemu widzowie również będą mogli go tam sprawdzić. W razie niejasności Twitch dał jasno do zrozumienia w swoim ogłoszeniu, że kanał Discovery będzie jedynie kompilacją transmisji i klipów z usługi i że twórcy nie będą mogli przesyłać do niego bezpośrednio. Innymi słowy, wyróżnianie kanału jest grą losową, mimo że wyróżnione klipy będą miały pierwszeństwo przed klipami, które nie są prezentowane.

Jednak wydane w tym miesiącu kompendium odkryć nie ma jeszcze ostatecznej formy. Niektórzy użytkownicy mogą zacząć widzieć kanał jako swoją rzeczywistą stronę główną w przyszłym miesiącu i właśnie o to Twitchowi chodziło w przypadku tej funkcji. Na początku marca dyrektor generalny firmy, Dan Clancy, powiedział, że usługa zapewnia przewagę aplikacji mobilnej Pierwsza większa przeróbka W latach i dolnej linii odkrycia będzie nowa strona docelowa.