Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Śledzenie draftu AFL 2023 |  Typy do draftu AFL na żywo, każdy wybór każdego klubu, aktualizacje, pełne zamówienie w drafcie, transakcje, indeks wartości draftu

Śledzenie draftu AFL 2023 | Typy do draftu AFL na żywo, każdy wybór każdego klubu, aktualizacje, pełne zamówienie w drafcie, transakcje, indeks wartości draftu

Następna wielka gwiazda futbolu może rozpocząć swoją podróż w tym tygodniu w ramach draftu krajowego do AFL w 2023 roku.

Zobacz poniżej wszystkie wybory, transakcje i przetargi dokonane w poniedziałkowe i wtorkowe wieczory.

Śledź pierwszą rundę draftu do AFL tutaj

Oglądaj Draft AFL 2023 od 19:00 czasu AEDT w poniedziałek 20 listopada i wtorek 21 października na żywo i wyłącznie w Fox Footy i Kayo Sports. Dołącz teraz i natychmiast rozpocznij transmisję strumieniową >

To jest oficjalne! Reed dołącza do West Coast | 03:55

Typy w drafcie AFL 2023

Runda 1

1. West Coast Eagles – Harley Reid (pomocnik/napastnik, Bendigo Pioneers/Tongala)

2. Północne Melbourne – Colby McKercher (pomocnik, Diabły Tasmańskie/Launceston)

3. Gold Coast Suns – Jade Walter (kluczowy napastnik, Akademia Gold Coast Suns/Palm Beach Currumbin) [North Melbourne bid matched using 26, 30 and 32, gaining 58 and 87]

4. Północne Melbourne – Zain Duursma (środkowy napastnik, Gippsland Power/Foster)

5. Hawthorn – Nick Watson (mały napastnik, Eastern Ring/East Ringwood)

6. Buldogi zachodnie – Riley Sanders (pomocnik, Sandringham Dragons/North Launceston)

7. Melbourne – Caleb Windsor (skrzydłowy, Eastern Ranges/Leicesterfield)

8. Adelaide Cross – Daniel Curtin (kluczowy obrońca/pomocnik, Claremont/zachodnie wybrzeże)

9. Gold Coast Suns – Ethan Reid (pomocnik, Gold Coast Suns Academy / Palm Beach Currumbin) [Geelong bid matched using 34, 38 and 48, gaining 49]

10. Essendon – Nate Caddy (środkowy napastnik/pomocnik, Northern Knights/Yarrambat)

11. Geelong – Connor O’Sullivan (główny obrońca, Murray Bushrangers/Albury)

12. GWS Giants – Phoenix Gothard (mały napastnik, Murray Bushrangers/Albury)

13. Melbourne – Kolten Holstrup (pomocnik, Subiaco/Newtown Condensation)

14. Gold Coast Suns – Jake Rogers (pomocnik, Akademia Gold Coast Suns/Broadbeach) [Sydney bid matched using 42, 47 and 49, gaining 65]

15. Western Bulldogs – Jordan Croft (kluczowy napastnik, Calder Cannons/Maribyrnong Park) [Sydney bid matched using 44, 46 and 47, gaining 61 and 87]

16. Sydney Swans – Will Green (Northern Knights/Northcote)

17. GWS Giants – James Leake (obrońca/środkowy napastnik, Diabły Tasmańskie/Launceston)

18. St Kilda – Darcy Wilson (środkowy napastnik/pomocnik, Murray Bushrangers/Wangaratta Rovers)

19. Hawthorn – Will McCabe (główny obrońca, środkowy/Tanunda) [North Melbourne bid matched using 42 and 44, gaining 73]

20. Melbourne Północne – Taylor Goad (Adelajda Południowa/Willunga)

21. Adelaide Cross – Charlie Edwards (pomocnik/obrońca, Sandringham Dragons/Sandhurst)

22. Północne Melbourne – Will Dawson (kluczowy obrońca, Gippsland Power/Leongatha)

23. North Melbourne – Riley Hardman (środkowy obrońca, Swan Districts/Caversham)

24. Sydney Swans – Kayden Cleary (pomocnik, Sydney Swans Academy / Uniwersytet w Sydney) [Collingwood bid matched using 43 and 47, gaining 63]

25. Collingwood – Harry DeMattia (pomocnik/środkowy napastnik, Dandenong Stingrays/Edithvale-Aspendale)

26. Gold Coast Suns – Will Graham (środkowy obrońca/pomocnik, Akademia Gold Coast Suns/Palm Beach Currumbin) [Adelaide bid matched using 47 and 51, gaining 69]

READ  Dywan „Cukierek albo psikus” Satoli 2022 | Wiadomości, sport, praca

27. Adelaide Crows – Oscar Ryan (obrońca, Murray Bushrangers)

28. St Kilda – Lance Collard (mały napastnik, Subiaco/North Shore)

29. Carlton – Ashton Muir (pomocnik, Glenelg/Plympton)

Runda 2

30. Orły z zachodniego wybrzeża

Transakcje zrealizowane podczas Draftu AFL 2023

1. St Kilda otrzymało 42. wybór, Melbourne – w przyszłości 3. wybór.

2. Brisbane wybrało numer 24. Gold Coast wybrało numer 30, 51, 54 i 65.

3. St Kilda wybiera 27. Gold Coast wybiera 40 i 42.

4. Fremantle wybiera 38. Gold Coast wybiera 46, 60 i 63.

5. Adelajda wybiera 8 i 17. GWS otrzymuje 11. i 15. miejsce oraz przyszłą sekundę.

6. Essendon wybrał 10. Geelong wybrał 11 i 31.

7. GWS wybiera 17. St Kilda wybiera 18 i drugie miejsce w przyszłości.

Pozostała część zamówienia w drafcie AFL 2023 (po rundzie 1)

30. Orły z zachodniego wybrzeża

31. Lwy z Brisbane

32. Geelong

33. Św Kilda

34. Carltona

35. Richmond

36. Geelong

37. Collingwooda

38. Fremantle

39. Essendon

40. Orły z zachodniego wybrzeża

41. Fremantle

42. Lwy z Brisbane

43. Richmond

44. Giganci GWS

45. Buldog zachodni

46. ​​​​Głóg

47. Buldog zachodni

48. Północne Melbourne

49. Orły z zachodniego wybrzeża

50. Giganci GWS

51. Słońca Złotego Wybrzeża

52. Głóg

53. Głóg

54. Słońca Złotego Wybrzeża

55. Richmond

56. Słońca Złotego Wybrzeża

57. Richmond

58. Buldog zachodni

59. Łabędzie z Sydney

60. Carltona

61. Słońca Złotego Wybrzeża

62. Port Adelajda

63. Geelong

64. Giganci GWS

65. Collingwooda

66. Orły z zachodniego wybrzeża

67. Fremantle

68. Geelong

69. Słońca Złotego Wybrzeża

70. Łabędzie z Sydney

71. Łabędzie z Sydney

72. Św Kilda

73. Głóg

74. Melbourne

75. Geelong

76. Collingwooda

77. Geelong

78. Święta Kilda

79. Port Adelajda

80. Collingwooda

81. Geelong

82. Św Kilda

83. Port Adelajda

84. Słońca Złotego Wybrzeża

85. Fremantle

86. Essendon

87. Buldog zachodni

88. Melbourne

89. Lwy z Brisbane

Wstępny projekt zamówienia AFL 2023 (początek pierwszej nocy)

Runda 1

1. Orły z zachodniego wybrzeża

2. Północne Melbourne

3. North Melbourne (zastąpiony przez Bena McKaya)

4. Głóg

5. Buldogi zachodnie (za pośrednictwem Gold Coast Suns)

6. Melbourne (przez Fremantle)

7. GWS Giants (przez Richmond)

8. Geelong

9. Essendon

10. Wrony z Adelajdy

11. Melbourne (przez Gold Coast i Western Bulldogs)

12. Łabędzie z Sydney

13. Św Kilda

14. Rejs po Adelajdzie (przez Gold Coast i Melbourne)

15. Północne Melbourne (przez Port Adelaide)

16. Giganci GWS

17. Północne Melbourne (przez Carlton)

18. Północne Melbourne (przez Gold Coast i Western Bulldogs)

19. Collingwooda

20. Adelaide Cross (zastępuje Toma Doedy’ego)

21. St Kilda (zastępuje Jade Gresham)

22. Carlton (przez North Melbourne, z pakietu pomocowego AFL)

Runda 2

23. Orły z zachodniego wybrzeża

24. Gold Coast Suns (przez Adelajdę i północne Melbourne)

25. Geelong (przez Port Adelaide, Fremantle i North Melbourne, z pakietu pomocowego AFL)

READ  Nurek olimpijski Ian Matos zmarł tragicznie w wieku 32 lat z powodu infekcji płuc

26. Gold Coast Suns (przez Carlton, North Melbourne, Sydney i Hawthorn)

27. Gold Coast Suns (przez Adelaide, pierwotnie wybrane przez Gold Coast)

28. Carlton (przez Gold Coast, Melbourne i Fremantle)

29. Richmond

30. Brisbane Lions (przez Geelong)

31. Essendon

32. Gold Coast Suns (przez Adelajdę)

33. Collingwood (przez Hawthorn i Western Bulldogs)

34. Fremantle (przez Collingwood i Sydney)

35. Essendon (przez St Kilda)

36. Gold Coast Suns (przez Melbourne)

37. West Coast Eagles (przez Port Adelaide)

38. Gold Coast Suns (przez GWS)

39. Brisbane Lions (przez Hawthorn, Collingwood i Carlton)

40. St Kilda (przez Western Bulldogs i Brisbane)

41. Richmond (przez Port Adelaide i Collingwood)

42. Melbourne (zastąpiony przez Jamesa Gordona)

43. JWS Giants (zastępuje Matta Flynna)

Runda 3

44. Głóg (na zachodnim wybrzeżu)

45. Sydney Swans (przez północne Melbourne)

46. ​​​​Fremantle (przez North Melbourne, z pakietu pomocy AFL)

47. Hawthorn (przez Brisbane, Melbourne, Sydney, pierwotnie Hawthorn Selection)

48. Buldogi Zachodnie (przez Gold Coast)

49. Hawthorn (przez Richmond, Port Adelaide i Fremantle)

50. Buldogi Zachodnie (przez Port Adelaide i Richmond)

51. Brisbane Lions (przez Geelong)

52. Buldogi Zachodnie (przez Essendon)

53. Buldogi Zachodnie (przez Gold Coast i Adelaide)

54. Brisbane Lions (przez Hawthorn i Western Bulldogs)

55. Łabędzie z Sydney

56. Buldogi Zachodnie (przez St Kilda)

57. Północne Melbourne (przez Melbourne)

58. West Coast Eagles (przez Port Adelaide)

59. Giganci GWS

60. Fremantle (przez Carlton)

61. Essendon (przez Hawthorn i Brisbane Lions)

62. Hawthorn (przez Gold Coast i Collingwood)

Runda 4

63. Hawthorn (przez West Coast Eagles)

64. Fremantle (przez północne Melbourne)

65. Richmond (przez North Melbourne i Hawthorn)

66. Słońca Złotego Wybrzeża

67. Brisbane Lions (przez Fremantle)

68. Richmond

69. Buldogi Zachodnie (przez Geelong)

70. Carlton (przez Essendon)

71. Gold Coast Suns (przez Adelajdę)

72. Buldog zachodni

73. Port Adelaide (przez Essendon i Sydney)

74. Gold Coast Suns (przez St Kilda)

75. Buldogi Zachodnie (przez Melbourne)

76. Geelong (przez Port Adelaide)

77. Giganci GWS

78. Carlton

79. GWS Giants (przez Brisbane)

80. Collingwooda

Runda 5

81. Orły z zachodniego wybrzeża

82. Północne Melbourne

83. Głóg

84. Słońca Złotego Wybrzeża

85. Fremantle

86. Richmond

87. Geelong

88. Essendon

89. Wrony z Adelajdy

90. Buldog zachodni

91. Łabędzie z Sydney

92. Św Kilda

93. Melbourne

94. Geelong (przez Port Adelaide)

95. Giganci GWS

96. Carlton

97. Lwy z Brisbane

98. Collingwooda

Handel pickami draftu 2024 (po okresie handlowym 2023)

Adelajda Wrony

W: Runda 2 (Melbourne)

Wychodzi: Nic

Brisbane Lwy

W: Czwarta runda (Głóg)

Wyjście: Runda 2 (Złote Wybrzeże)

Carltona

W: Runda 4 (Fremantle), Runda 4 (Gold Coast Suns), Runda 4 (Buldogi Zachodnie)

Wyjście: Runda 3 (St Kilda), Runda 4 (Port Adelaide)

Collingwooda

W: Druga runda (Głóg), Trzecia runda (Głóg)

READ  W Polsce obawiał się Warner Bros. Discovery na temat jego przyszłości

Wyjście: Runda 1 (Fremantle), Runda 2 (Głóg), Runda 4 (Essendon)

Essendon

W: Runda 4 (Collingwood)

Wyjście: Runda 3 (Gold Coast), Runda 4 (Port Adelaide)

Fremantle

W: Runda 1 (Collingwood), Runda 1 (Port Adelaide), Runda 2 (St Kilda), Runda 4 (St Kilda)

Wyjście: Runda 2 (Richmond), Runda 4 (Carlton)

Geelong

W: Nic

Wychodzi: Nic

Złote Wybrzeże Słońca

W: Runda 1 (Buldogi Zachodnie), Koniec Rundy 1 (Druga Pomoc North Melbourne), Runda 2 (Brisbane), Runda 3 (Essendon)

Wyjście: Runda 3 (Buldogi Zachodnie), Runda 4 (Carlton)

Giganci GWS

W: Nic

Wychodzi: Nic

Głóg

W: Runda 2 (Collingwood)

Wyjście: Runda 2 (Collingwood), Runda 3 (Collingwood), Runda 4 (Brisbane)

Melbourne

W: Runda 2 (Sydney), Runda 3 (Buldogi Zachodnie)

Wyjście: Runda 2 (Adelajda), Runda 3 (St Kilda)

Północne Melbourne

W: Nic

Wyjście: koniec rundy 1 (1., Sydney), koniec rundy 1 (2., Gold Coast)

Port Adelajda

W: Runda 4 (Essendon), Runda 4 (Carlton)

Wyjście: Runda 1 (Fremantle), Runda 4 (Richmond)

Richmond

W: Runda 2 (Fremantle), Runda 4 (Port Adelaide)

Wyjście: nic

Święta Kilda

W: Runda 3 (Carlton), Runda 3 (Melbourne)

Wyjście: Runda 2 (Fremantle), Runda 4 (Fremantle)

Łabędzie z Sydney

At: Koniec rundy 1 (pierwsza asysta North Melbourne)

Wyjście: Runda 2 (Melbourne)

Orły Zachodniego Wybrzeża

W: Nic

Wychodzi: Nic

Buldog zachodni

W: Runda 3 (Złote Wybrzeże)

Wyjście: Runda 1 (Gold Coast), Runda 3 (Melbourne), Runda 4 (Carlton)

Wartości indeksu AFL Draft Value Points

Wybierz 1: 3000 punktów

Wybór 2: 2517

Wybór 3: 2234

Wybór 4: 2034

Wybór 5: 1878

Wybór 6: 1751

Wybór 7: 1644

Wybór 8: 1551

Wybór 9: 1469

Wybór 10: 1395

Wybór 11: 1329

Wybór 12: 1268

Wybór 13: 1212

Wybór 14: 1161

Wybór 15: 1112

Wybór 16: 1067

Wybór 17: 1025

Wybór 18: 985

Wybór 19: 948

Wybór 20: 912

Wybór 21: 878

Wybór 22: 845

Wybór 23: 815

Wybór 24: 785

Wybór 25: 756

Wybór 26: 729

Wybór 27: 703

Wybór 28: 677

Wybór 29: 653

Wybór 30: 629

Wybór 31: 606

Wybór 32: 584

Wybór 33: 563

Wybór 34: 542

Wybór 35: 522

Wybór 36: 502

Wybór 37: 483

Wybór 38: 465

Wybór 39: 446

Wybór 40: 429

Wybór 41: 412

Wybór 42: 395

Wybór 43: 378

Wybór 44: 362

Wybór 45: 347

Wybór 46: 331

Wybór 47: 316

Wybór 48: 302

Wybór 49: 287

Wybór 50: 273

Wybór 51: 259

Wybór 52: 246

Wybór 53: 233

Wybór 54: 220

Wybór 55: 207

Wybór 56: 194

Wybór 57: 182

Wybór 58: 170

Wybór 59: 158

Wybór 60: 146

Wybór 61: 135

Wybór 62: 123

Wybór 63: 112

Wybór 64: 101

Wybierz 65:90

Wybór 66:80

Wybór 67: 69

Wybór 68: 59

Wybór 69:49

Wybór 70:39

Wybór 71:29

Wybór 72:19

Wybór 73:9

Strzały od 74.: 0