Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Słuchawki douszne Amazon za 40 USD są „tak dobre, jak, jeśli nie lepsze” AirPods

Szukasz więcej najlepszych ofert, promocji i rekomendacji produktów? Udział Yahoo Lifestyle Canada wiadomości!

Słuchawki Anker Soundcore Life P2 True Wireless są w sprzedaży w Amazon Canada.

Yahoo Lifestyle Canada stara się znaleźć dla Ciebie najlepsze produkty w najlepszych cenach. Możemy otrzymać część zakupów dokonanych za pośrednictwem linków na tej stronie. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Jeśli szukasz zestawu skutecznych słuchawek z redukcją szumów, ale nie chcesz wydawać setek dolarów na markowe urządzenia, istnieje kilka świetnych opcji. jeden z nich Obecnie jest na sprzedaż z około 40 procentową zniżką Na Amazon Canada.

Zobacz też: TikTok sprawił, że kupiłem najlepiej sprzedającą się tacę samochodową za 19 USD od Amazon – i mam obsesję na tym punkcie

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Anker Soundcore Life P2 są obecnie sprzedawane za 50 USD - co pozwala zaoszczędzić 25 USD.

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Anker Soundcore Life P2 są obecnie sprzedawane za 40 USD – co pozwala zaoszczędzić 25 USD.

Kup to: Amazon, 40 USD (pierwotnie 65 USD)

Czym oni są?

Plik Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Anker Soundcore Life P2 Obecnie w sprzedaży Amazonka jako część Wybierz aktualne oferty. Są idealne do pracy w domu – jedno ładowanie zapewnia pełne siedem godzin słuchania, więc nigdy nie będziesz musiał martwić się o rozłączanie się z internetowymi rozmowami wideo.

Każda wkładka douszna jest wyposażona w dwa mikrofony z redukcją szumów i technologią cVc 8.0, która pomaga zmniejszyć hałas otoczenia, jednocześnie poprawiając mówienie. Możesz także pożegnać się z trudnym parowaniem, ponieważ Push and Go automatycznie łączy się z najnowszymi używanymi urządzeniami po wyjęciu słuchawek z etui.

Kliknij tutaj, aby zasubskrybować biuletyn dotyczący stylu życia Yahoo Canada.

Kliknij tutaj, aby zasubskrybować biuletyn dotyczący stylu życia Yahoo Canada.

Nawet jeśli nie planujesz używać tych słuchawek do użytku biurowego, ich wodoodporna konstrukcja i regulowane końcówki sprawiają, że są one doskonałym wyborem na trening.

READ  Microsoft przełącza się na logowanie „bez hasła” po udanej próbie

Co mówią kupujący

Dzięki doskonałej żywotności baterii i jakości dźwięku te słuchawki mają 4,1 gwiazdki i prawie 5000 recenzji klientów.

„Szukałem najlepszych prawdziwych bezprzewodowych słuchawek za mniej niż 100 USD i po miesiącach poszukiwań muszę powiedzieć, że chyba je znalazłem” – powiedział jeden z nich. Bibliografia. „Myślę, że to jest tak dobre, jak Apple AirPods Jeśli nie lepiej (i 150 dolarów taniej), jedynym minusem jest brak magnesu na pudełku po zamknięciu ”.

Inny dodał: „Używam go od około tygodnia i muszę przyznać, że jestem fanem”. „Używam ich głównie na bieżni, a redukcja szumów jest świetna. Żywotność baterii była świetna i nigdy jej nie straciłem. Ładuję je co kilka dni i nie mam żadnych problemów”.

Zobacz też: Ponad 1900 osób oceniło ten odkurzacz jako „ Piękny, mały i lekki ” na 5 gwiazdek – i jest on w sprzedaży za 35 USD

Ponieważ te słuchawki można sparować z jednym uchem na raz, niektórzy recenzenci zauważyli, że mogą powodować problemy z połączeniem podczas przełączania z jednego ucha na dwa. Na szczęście można to łatwo naprawić, umieszczając je we właściwej kolejności.

„Przyzwoity zestaw podstawowy, lepszy niż przeciętna żywotność baterii, ale dostajesz dokładnie to, za co zapłaciłeś, nic więcej, nic mniej”, jak stwierdzono w jednej z recenzji. „Parowanie było łatwe, gdy stwierdziłem, że najpierw trzeba wyciągnąć lewy element z pudełka, w przeciwnym razie prawa para byłaby sparowana sama.

Osąd

Chociaż miłośnicy dźwięku mogą chcieć zrezygnować z tych niedrogich słuchawek, są one solidnym wyborem, jeśli szukasz pary prawdziwie bezprzewodowych słuchawek. Mogą nie oferować wysokiej jakości dźwięku (niektórzy recenzenci anulowali punkty za lżejsze tony basowe), ale zdecydowanie pasują do przeciętnego użytku osobistego.

Niezależnie od tego, czy planujesz używać go w drodze do pracy, na siłowni czy w domowym biurze, zapewnia dobrą jakość dźwięku w przystępnej cenie, zwłaszcza gdy jest w promocji za 20 USD.

READ  OM Digital wprowadza na rynek główny aparat Olympus OM-1

Daj nam znać, co myślisz, komentując poniżej i tweetując na @Yahoo Stylo! Podążaj za nami Świergot I Instagram I Udział Do naszego newslettera.

Cytowane powyżej recenzje odzwierciedlają najnowsze wersje w momencie publikacji.