Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Smutna osobista aktualizacja gwiazdy Wielkiego Brata

Wygrała Big Brother w 2003 i ponownie w 2022, ale jej życie było nękane problemami zdrowotnymi, a jej syn Lucas wciąż ma przed sobą własną bitwę.

Angus Simpson to naprawdę jedyny w swoim rodzaju dzieciak. Jest pierwszym dzieckiem urodzonym po tym, jak jego matka przeżyła przeszczep serca, płuc i wątroby.

Reggie Byrd zyskał sławę w reality show w 2003 roku i ponownie w 2022 roku, ale 49-latka otwiera się na temat mukowiscydozy jej syna Lucasa, podczas gdy Mae poświęca swoje wysiłki na podnoszenie świadomości na temat tej choroby.

Udostępniła zdjęcie na Instagramie Lucasa zwiniętego w kłębek pod kocem na kanapie podczas snu.

„Cóż, to Miesiąc Świadomości Mukowiscydozy i jak na ironię, Lucas upadł jak tona cegieł” – powiedział Reggie.

Łukasz ma mukowiscydozę. foto: Instagram

„Już dawno nie chorował. Nie chce jeść, bo gardło go boli i jest chore, a cały dzień śpi.

„Mój niepokój przeszedł przez dach, ponieważ mam nadzieję, że nie skończymy w szpitalu”.

Wkrótce po tym, jak opublikowała to po raz pierwszy, udostępniła zdjęcie Lucasa, teraz 13-letniego, z czasów, gdy był młodszy w szpitalu.

Lucas wstawił do zdjęcia linię centralnego cewnika obwodowego (PICC) Reggie powiedziała, że ​​jej syn miał kilka urządzeń na przestrzeni lat

„Służy do podawania silnych płynów dożylnych, gdy Lucas jest naprawdę chory” – powiedziała.

To nie jedyny wyniszczający wpływ na zdrowie rodziny.

W zeszłym roku Reggie ujawniła, że ​​cierpi na zespół Ushera, chorobę, która wpływa zarówno na słuch, jak i wzrok.

Reggie Byrd zyskał sławę w reality show w 2003 roku. Zdjęcie: Instagram

Bird, który po raz pierwszy został uznany za niewidomego w 2008 roku po zdiagnozowaniu barwnikowego zwyrodnienia siatkówki, podzielił się bolesną aktualizacją zdrowotną.

„Nie to chciałem usłyszeć” – powiedział Beard w łzawym filmie. „To najgorsza rzecz, jaką możesz dostać. Byłbym głuchoniewidomy.”

READ  Stan zdrowia królowej Elżbiety II po jej pobycie w szpitalu jest zamieszany

Według strony internetowej rządu wiktoriańskiego Better Health, zespół Ushera to choroba genetyczna wpływająca na słuch i wzrok, która może powodować częściową lub całkowitą utratę słuchu i postępującą utratę wzroku.

Po tym, jak po zwycięstwie w 2003 roku została jedną z najpopularniejszych gwiazd telewizyjnych w kraju, sytuacja Byrd się pogorszyła. W 2014 roku ujawniła, że ​​nie ma widzenia peryferyjnego, a jej ogólne pole widzenia było ograniczone do zaledwie 10 stopni. Powiedziała też, że walczy z depresją.