Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sole Jeremy Allen White został przyłapany bez koszulki

Sole Jeremy Allen White został przyłapany bez koszulki

Niedawno przyłapano singla Jeremy’ego Allena White’a, jak spaceruje po Los Angeles, bez koszuli i wygląda niesamowicie seksownie, choć wygląda też na opalonego.

White, lat 33, który wyraźnie zapomniał o poślizgu, upadku, klapsie, jest długoletnim aktorem, który był częścią obsady przebojowego serialu bezwstydny Ale miał swój wielki przełom w zeszłym roku, kiedy trafił na prowadzenie w nokaucie niedźwiedź.

Niedawny zdobywca Złotego Globu nie należy do aktorów znanych z ról bez koszuli, więc fani online szybko zareagowali na moment, w którym White pojawił się bez koszulki.

„Cholera” – skomentował ktoś.

Jeden chwalił: „Uwielbiam jego sprężyste nogi”.

Inny zażartował: „On potrzebuje kremu z filtrem, ale to jest moje dziecko”.

„On jest najlepszy! Co za sen” – powiedział ktoś.

Dopiero niedawno kariera White’a nabrała rozpędu i stał się certyfikowanym młodzieńcem.

Niestety, był to również rok, w którym ogłoszono, że on i jego żona, Addison Timlin, ogłaszają rezygnację.

Była para pobrała się w 2019 roku i ma dwie młode córki, i chociaż rozwód jest normalny w Hollywood, ich rozwód był trochę szokujący, gdy ogłoszono go w maju, ponieważ niedawno zadeklarował, jak bardzo ją kocha.

White dziękował jej zaledwie cztery miesiące przed złożeniem dokumentów, kiedy zdobył Złoty Glob.

„Addison Timlin, kocham cię do szpiku kości” – powiedział.

„Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś. Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś. Dziękuję, dziękuję, dziękuję”.

Przemówienie nie polegało tylko na wykrzykiwaniu Trouble in Heaven, a Timlin odpowiedział na miłe słowa White’a, publikując informację o swojej wygranej na Instagramie.

Opisała jego zwycięstwo jako „przytłaczające” i powiedziała, że ​​od pierwszej chwili, gdy zobaczyła go występującego na zajęciach teatralnych, nie mogła oderwać od niego wzroku.

Cztery miesiące później… dokumenty rozwodowe zostały złożone.

READ  „So bolesny”: nowy hit Williama Harry'ego

Żadne z nich nie mówiło o tym, co doprowadziło do rozpadu ich związku, ale Timlin był bardzo otwarty na Instagramie o zmaganiach związanych z nagłym zostaniem samotnym rodzicem.

„Bycie samotną matką nie jest takie, jak sobie to wyobrażałam. Jest takie trudne. Wszystko przykryte płaczem na podłodze i kopaniem cię w goleń bez żadnego dźwięku” – wyznała szczerze.

Zanim szczegółowo opisała, jak czuła się samotna matka, nie była to „naturalna kolej rzeczy”.

„To może być stresujące, ale przede wszystkim może być bardzo samotne. Kiedy dzieje się coś magicznego i musisz powiedzieć sobie:” Nie zapomnij o tym, ponieważ obok ciebie nie ma świadka „- powiedziała.