Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Spojrzenie na podróż po Bollywood pięknego aktora i piosenkarza

Iulia Vantur, absolutnie cudowna supermodelka, która wydaje się być znana w większości Indii z powodu bycia dziewczyną Salmana Khana, wkracza na 41 rok. Pochodząca z Iai w Rumunii Julia była modelką, profesjonalną piosenkarką, prezenterką telewizyjną i aktorką. Urodzona w 1980 roku, 24 lipca, karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Nie jest tajemnicą, że Salman Khan ułatwił życie zawodowe wielu ludziom w Bollywood. Nie było więc niespodzianką, kiedy Julia, powszechnie znana jako podobno dziewczyna Salmana, rozpoczęła swoją podróż do Bollywood z pomocą aktora.

Na urodziny Julii przyjrzyjmy się, jak udana była dotychczas jej podróż do Bollywood:

Julia pojawiła się jako profesjonalna piosenkarka i śpiewała w wielu filmach hindi.

Umm bcom: Iulia użyczyła swojego głosu do tego utworu w filmie O Teri, który ukazał się w 2014 roku. Można było zobaczyć ją tańczącą do piosenki w teledysku. Został skomponowany przez JJ Singha, a teksty napisał Abhinav Chaturvedi. Piosenkarze Mika Singh, Jaspreet Jasz byli dwoma innymi piosenkarzami oprócz Julii, która tchnęła życie w piosenkę.

Wszyscy wiedzą, że „Baby Ko Bass Pasand Hai” z filmu Sultan (2016) był bardzo udanym utworem. Teraz Salman podjął bardzo prywatne podejście, aby upewnić się, że film wywoła odpowiedni szum. Ku zaskoczeniu fanów stworzył nową wersję piosenki i zamieścił ją na Twitterze. Słyszałem, jak Julia śpiewa popularną i pikantną piosenkę w wersji żeńskiej obok Salmana w wersji aktorskiej.

W 2016 roku Julia zaśpiewała piosenkę hindi „Every Night and Day” na albumie Himesha Reshammiya Aap Se Mausiiquii. Kompozytor był pod wielkim wrażeniem talentu Julii i chwalił jej śpiew oraz znajomość technik nagraniowych.

W filmie Race 3 z 2018 roku w reżyserii Remo Iulia zaśpiewała dwie piosenki. Jednym z nich był „Party Chale On” z Miką Singh. Miała słowa Hardika Acharyi. Muzyka Hardika i Vicki.

Inną piosenką z Race 3, którą zaśpiewała była „Saansain Hui Dhuan Dhuan” wraz z Gurinder Seagal, Payal Dev. Zawierał teksty Kunal Verma i Remy Nike.

Julia zaśpiewała dwie piosenki „Seeti Maar” (do słów Shabir Ahmed, druga piosenkarka Kamal Khan) i „Zoom zoom” (do słów Kunaal Vermaa, inni śpiewacy – Ash King, Sajid Khan) z najnowszego filmu Salmana Rad.

Julia pojawiła się niedawno w wiadomościach o swoim nadchodzącym filmie „Radha Kyon Gori Main Kyon Kaala”, który został pokazany na deckach w 2018 roku. Rozmawiano o odłożeniu filmu na półkę i Salman przyszedł, aby uratować film, aby zapewnić, że film będzie mógł trwać . W tym filmie gra rolę polskiej kochanki Krishny, która po premierze filmu byłaby jej debiutem w Bollywood jako aktorka.

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości, najświeższe wiadomości i wiadomości dotyczące koronawirusa tutaj

READ  Przygodowy program pianisty Adama Gulki, ale twardy akcent a