Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Spotify umożliwia użytkownikom podcastów bezpłatne uruchamianie usługi subskrypcji

Spotify umożliwi twórcom podcastów oferowanie usług subskrypcji swoim słuchaczom. Gdy Apple udostępni usługę subskrypcji podcastów, ten krok następuje po wzięciu części podcastu.

Spotify – nowy początek

Spotify Jest to jedna z największych platform do strumieniowego przesyłania muzyki na Ziemi, z ponad 345 milionami aktywnych użytkowników do końca 2020 roku. Udostępnia ona podcasty od twórców treści, których użytkownicy mogą słuchać, na różne tematy.

Teraz Spotify to zrobi Uruchom subskrypcję podcastów Usługa dla użytkowników w przyszłym tygodniu. Decydujesz się nie pobierać żadnych odcinków podcastów, jeśli zdecydują się pobierać opłaty od użytkowników za subskrypcje. Spotify zdecydowało się również nie określać kwoty, która ma być pobierana jako kwota subskrypcji od użytkowników.

Nowy plan korporacyjny będzie polegał na tym, że słuchacze aplikacji na iOS będą kupować subskrypcje za pośrednictwem strony internetowej. Ten ruch pomoże Spotify i jego użytkownikom pokonać dodatkowe opłaty Apple.

Dziedzictwo podcastów Apple

Firma Apple wprowadziła usługę subskrypcji podcastów teraz, 15 lat po wprowadzeniu jej do iTunes. Nowy plan wymaga, aby za podcasty płacić 19,99 USD rocznie i muszą płacić 30% przychodów abonentów w pierwszym roku. W kolejnych latach odsetek ten spada do 15%.

Apple pozwala twórcom podcastów na oferowanie tego Treści wolne od reklam, bonusowe lub z wczesnym dostępem Do swoich abonentów za wszelką stałą cenę. Spotify Planuje przeciwdziałać tej konkurencji, nie biorąc żadnych potrąceń ze strumienia przychodów abonenta. Ta firma ma przewagę w tej dziedzinie, ponieważ użytkownicy Androida są znacznie wyżsi niż iOS Użytkownicy.

Spotify ma również największą liczbę słuchaczy podcastów. Pojawiają się również pytania dotyczące tego układu. Podcasty nie wiem Dopóki nie zostanie zawarte porozumienie o braku obniżenia dochodów.

Branża podcastów może się rozwinąć 1 miliard USD przychodów Z reklam w USA po raz pierwszy. Liczba podcastów wzrosła z 4,50 000 w 2019 roku do 2,2 miliona w 2020 roku. Wskazuje to na rozwój idei podcastów i wzrosty rynku Spotify.

Ten krok okaże się korzystny dla twórców podcastów. Nie byli jeszcze w stanie zapewnić sobie stałego źródła dochodu. Teraz, po tym, jak Apple i Spotify planują zezwolić na subskrypcje podcastów i czerpać dochody ze sprzedaży, może się to zmienić.

READ  Halo Show nie wierzy w przyszłość Ev .

Ludzie mogą skorzystać z tego pomysłu, płacąc swojemu ulubionemu gospodarzowi podcastów i wspierając ich w tworzeniu większej ilości tych treści.

Aby przeczytać więcej w aktualizacji Mickey News, kliknij poniżej.

Apple iPad Pro 2021 – wszystko, co musisz wiedzieć

Netflix zapowiada spektakularne spowolnienie liczby subskrybentów.

Zdjęcie dzięki uprzejmości CottonPro/ Pexels

Mickey jest serwisem informacyjnym i nie zawiera innych porad handlowych, inwestycyjnych ani finansowych. Korzystając z tej witryny, potwierdzasz, że przeczytałeś i zgadzasz się na przestrzeganie tego, co zostało powiedziane zasady i warunki.
Mickey Readers – Możesz uzyskać 10% zniżki na opłaty handlowe FTX I Binance Podczas rejestracji za pomocą powyższych linków.