Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sprzedaż biletów „Marvels” jest najniższa w historii MCU

Sprzedaż biletów „Marvels” jest najniższa w historii MCUpodziwiać

Marvel Studios „The Marvels” zarobiło w piątek 21,5 miliona dolarów, w tym 6,6 miliona dolarów na zapowiedziach, co oznacza, że ​​szacunki filmu w weekend otwarcia wynoszą obecnie 47–52 miliony dolarów.

Jest to drugi najgorszy dzień otwarcia (za Niesamowitym Hulkiem) i najniższy szacowany weekend otwarcia filmu w Marvel Cinematic Universe Disneya.

Nie pomaga fakt, że film otrzymał od widzów ocenę B w rankingu CinemaScore — na równi z filmami „Ant-Man i Osa: Quantumania” i „Eternals”.

Miękki odbiór publiczności następuje po mieszanym odbiorze krytycznym z 62% Zgniłe pomidory Od krytyków. Oceny odbiorców w tej samej witrynie sięgają 85%.

To nie wszystko, ponieważ szacowana globalna premiera filmu, która tego dnia wyniosła 140 milionów dolarów, została w niedzielę obniżona do 110–115 milionów dolarów, co stanowi najniższy start w historii tytułu Disney MCU na świecie.

Rynki zagraniczne odnotowują wyniki, które są równie rozczarowujące, jak wyniki krajowe, a nadzieje na międzynarodowy zysk w wysokości 80 milionów dolarów spadły do ​​60 milionów dolarów.

Rezultat jest co najmniej postrzegany jako poważna porażka i katastrofa w innych obszarach. Jak nisko może upaść film z budżetem 220 milionów dolarów? Zaraz się dowiemy.

źródło: Czas dostawy
Poprzedni artykułDecyzja „Kojot kontra Acme” wywołuje reakcję
Następny artykuł„Superman: Dziedzictwo” nadal emitowany jest w lipcu 2025 r

READ  Tak wyglądał Tom Ellis 20 lat temu. Lucyfer zagrał swoją pierwszą nierozpoznawalną rolę telewizyjną