Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Recenzja: Emirates Airlines niezmiennie doskonałe!  – Recenzje linii lotniczych

Recenzja: Emirates Airlines niezmiennie doskonałe! – Recenzje linii lotniczych

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w Emirates, jest niezmiennie doskonała konsystencja.

Minęło dużo czasu – cztery lata – odkąd latałem największą międzynarodową linią lotniczą na świecie i pierwszą rzeczą, która mnie uderzyła, było to, że to się nie zmieniło, mimo że nie miałem jeszcze doświadczenia w klasie ekonomicznej premium ani nowej pierwszej klasie .

W przypadku mojego lotu (EK405, 11 listopada 2023 r.) z Singapuru do Dubaju odprawa była bardzo łatwa, bezproblemowa i trwała tylko kilka minut oczekiwania. Jak zawsze lotnisko w Singapurze jest świetne – panuje tam porządek, a jednocześnie spokój. Wszystko działa i działa dobrze.

Poczekalnia Emirates była bardziej przyjazna niż kiedykolwiek dzięki beżowym skórzanym fotelom emanującym wdziękiem elegancji. Oferowane jedzenie było jak zwykle wszechstronne i doskonale zaspokajało zapotrzebowanie na śniadanie w samolocie. Wiedziałam, co mnie czeka, więc nie chciałam psuć sobie apetytu ani bardziej obciążać talii.

Wejście na pokład było łatwe, a kiedy już usiedliśmy, podano nam szampana Moet & Chandon – To będzie naprawdę dobry wyjazd.

Nasz kanadyjski kapitan powiedział nam, że członkowie załogi na pokładzie należą do 13 narodowości i mówią 30 językami. To naprawdę międzynarodowa linia lotnicza.

Personel pokładowy, który się mną opiekował, był fantastyczny – wydaje mi się, że młoda dama pochodziła z Rumunii, a pan był Polakiem urodzonym i wychowanym w Niemczech, ale spędził wiele lat w Australii.

Nasz kapitan powiedział pasażerom, że lot Boeingiem 777-300 odbędzie się bezproblemowo – i tak było. Nieźle lata się nad Zatoką Bengalską i Indiami.

Czekając na start, pomyślałem, że sprawdzę system informacyjno-rozrywkowy ICE. jedno słowo! zaskakujący.

Mistrzowski strzał. Zostanie tu umieszczony szablon dla dodatkowej migawki (do ustalenia), należy więc o tym pamiętać podczas konfigurowania struktury pliku. Ogólnie rzecz biorąc, kabina powinna wyglądać jasno, kolorowo i dobrze oświetlona

Cofnąłem się myślami do połowy lat 90., kiedy linie Emirates przeprowadziły oszałamiającą kampanię, w ramach której trójka małych dzieci wskazywała na film z oparciem siedzenia i śmiała się. To zdjęcie powiedziało wszystko rodzicom, którzy boją się długiej podróży ze swoimi dziećmi.

READ  Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Szanghaju ogłasza zwycięzców podczas ceremonii zamknięcia

W tym czasie istniało osiem kanałów, z których jeden był poświęcony kreskówkom dla dzieci. Przejdźmy szybko do dnia dzisiejszego: jest 2000 filmów, 500 programów telewizyjnych i 4000 godzin muzyki. Te 2000 filmów jest podzielonych na około 20 kategorii.

Raz na rejs więcej szampana z oliwkami lub orzechami.

Na lunch wybrałem arabskie mezze, które było dobre i pyszne.

Do wyboru były trzy opcje, pozostałe to tajska sałatka z wołowiną lub zupa krem ​​z cukinii i mięty.

Dania główne to kurczak teriyaki, machboo z krewetkami lub smażony łosoś, co mi smakowało. To było doskonale ugotowane, absolutnie pyszne i do końca.

Ostatecznie wybrałam, jak prawie zawsze, deskę serów. Znów były trzy opcje, dwie pozostałe to panna cotta z jogurtu greckiego lub świeże owoce sezonowe.

W dalszej części wycieczki zaoferowano opcję all-inclusive Lite Bites, ale lunch spełnił moje potrzeby. Do przekąsek można było zaliczyć danie z łososia, rendang wołowy lub tortellini grzybowe.

Dołącz: Kanał AirlineRatings.com na YouTube

Otrzymuj: najnowsze informacje o MH370 z biuletynu AirlineRatings.com

W sumie było to wspaniałe przeżycie, a na koniec nastąpił zwrot akcji.

Serce mi zamarło w karuzeli bagażowej, gdy nie dotarła moja torba na garnitur, zawierająca niezbędne ubrania na zbliżający się Dubai Air Show. Desatir, Emirates, jak możesz to zrobić?

Poszedłem do stanowiska obsługi bagażu klasy biznes i skierowano mnie na leżak, podczas gdy pani sprawdzała kolejny zmarnowany czas tego samego lotu.

Jednakże po sprawdzeniu liczby brakujących paczek z garniturami szybko powiedziano mi, że moja paczka z garniturami już dotarła i znajduje się na pasie 4A obok Carousel 4, ale zawierała delikatne przedmioty o nietypowych rozmiarach lub przedmioty, które mogłyby zepsuć niesamowity system sortowania bagażu linii lotniczej.

Byłem pod wrażeniem!

Geoffrey Thomas był gościem Emirates na Dubai Airshow.