Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Starszy brat: James Ware podsumowuje odcinek 4

Podobnie jak większość klasycznych opowieści o bólu serca, zemście i odkupieniu, niedzielny nocny dramat Wielkiego Brata zaczyna się od soczewicy.

Cóż, Homs, żeby być dokładnym – ale to prawda Starszy brat Oczywiście żaden z zawodników nie znał różnicy. Zresztą te wspomniane wcześniej hummusy dodawane są też do czyichś płatków śniadaniowych. Spójrz – naprawdę jest napięcie. Dodawanie ciecierzycy do płatków jest śmieszne.

Poniżej znajduje się rozdzierające serce wyznanie, które kwestionuje ogólne założenia, które przyjmujemy codziennie. Taka jest moc roślin strączkowych w puszkach.

James Ware podsumowuje: Przeczytaj wszystkie nasze podsumowania tutaj

Aby zrozumieć to złożone wydarzenie, musimy zacząć od początku. Tilly siedzi na sofie i je płatki.

„Wiele osób myśli, że jestem głupią blondynką” – powiedziała, po czym nabrała do ust łyżkę brudu i skrzywiła się. „To jest ochydne.”

dlaczego? Co w to włożyłeś?

„ciecierzyca.”

Och, to dziwne. W każdym razie, co mówiłeś wcześniej?

„Wiele osób myśli, że jestem głupią blondynką, ale tak naprawdę jestem mądry”.

W pierwszej chwili decyzja o udekorowaniu fasoli ciecierzycą wydaje się niewinna. Ale to był jej upadek.

Big Brother ogłasza kolejne zaskakujące fizyczne wyzwanie. Dom jest podzielony na dwie drużyny, a zwycięska grupa musi wyznaczyć do ewakuacji trzy osoby ze strony przegranej. Podano irytująco skomplikowane zasady, na które nie zwracamy uwagi. A kiedy gra w końcu się zaczyna, nawet nie zwracamy uwagi. Podczas tych wyzwań wykorzystuję wolny czas, aby przewijać The Iconic i dodawać więcej bzdur do mojego e-koszyka, którego nigdy nie kupię.

Kiedy zwycięska drużyna zostanie w końcu ukoronowana, musi zdecydować, kto jest trzema przegranymi, którzy mają zostać nominowani – i tutaj wymagana jest zemsta hummusa.

Matka Marty została nominowana do nominacji, ale tylko do bezpiecznego głosowania, ponieważ wszyscy ją kochają i nie zostanie wykluczona. Ta strategia powoduje zamieszanie wśród innych kandydatów:

READ  Greenwich wybiera „delegację” z selekcji Berlinale do Ameryki Północnej – Różne

1. Przypadkowa osoba o imieniu Michael

2. Ciecierzyca Tilly

Ta starsza wpływowa SJ nie ukrywa, dlaczego chciała, aby Tilly się stąd wydostała. Widziała, jak Tilly próbuje upiec ciecierzycę, zanim spaliła większość, i poczuła się tym osobiście urażona.

„Ponieważ użyła całego hummusu i jako wegańska wegetarianka…” SJ wpada w weganizm, gdy znów wychodzimy.

To tylko jedna porażka po drugiej dla Tilly. Jednak w zeszłym tygodniu odważnie podzieliła się swoim przerażającym doświadczeniem Hack kosmetyczny TikTok, który pozostawił jej blizny na twarzy na stałe. Teraz wstydzi się zbierania ciecierzycy.

Kiedy Telly dowiaduje się dokładnie, dlaczego została nominowana, zwraca się do SJ i zachoruje.

„SJ! Dlaczego włożyłeś? (Z powodu) soczewicy? Czy jesteś zdenerwowany ciecierzycą?” Spryskuje, zanim wybuchnie płaczem i ucieknie. „Jeśli pójdę do domu, bo spaliłem trochę ciecierzycy…” jej niekontrolowany płacz zaczyna uciszać jej mowę. „Spaliłem trochę hummusu i teraz idę do domu!”

Ponieważ głosowanie i eliminacja są już za chwilę, Tilly robi jedyną logiczną rzecz.

„Muszę wypłukać kryształ!” Łapie purpurowy ząbkowany ametyst i biegnie do wanny.

Kiedy to wszystko się rozwijało, jak myślisz, kto został dokładnie poinformowany o dramacie hummusu i jest gotowy do ponownego zamieszania w garnku? Ta pani jest tutaj:

To czwarta ceremonia eliminacyjna z serii, a zawodnicy założyli sztuczki Kruga. Kiedy próbujesz nakarmić ich ciecierzycą, odgrywają głupią rolę. Szczury. Ale Krug go nie powstrzymał. Czarna grupa pyta, dlaczego nominowano Telly.

Próbują uniknąć ponownej odpowiedzi, mówiąc: „To nic źle Z tymi ludźmi…

Ale Krug przerywa, jak detektyw przesłuchuje przestępcę. „Wszystko jest tylko takie, że nikt nie może zadać sobie trudu, aby ich uratować ?!” Ona się naśmiewa.

Uwielbiamy, gdy Kruges gra Bad Cop. Ponownie odwraca się od incydentu z hummusem i zadaje dodatkowe pytanie do Tilly.

READ  Dzień Dziedzictwa Polskiego powraca w Gloucester w 2023 roku – wszystko, co musisz wiedzieć

„Jak twoje popołudnia?” Ona się uśmiecha.

Tilly wzdycha, zanim się rozwikła. „To z pewnością zła rzecz”. „Całe moje życie… ludzie patrzą na mnie… jak… nie wiem… po prostu wyglądam trochę głupio… i zawsze robię wszystko źle” – woła.

Szał szybko zamienia się w całkowite załamanie, gdy Tilly wyjaśnia ból, który towarzyszy całemu życiu stereotypów i błędnych obliczeń. I oczywiście sednem wszystkich tych uczuć jest kontrowersyjna ciecierzyca. „Chciałem tylko coś sobie tutaj udowodnić”.

W ostatniej rozmowie Tilly rozgląda się po pokoju na ludzi, którzy mają zamiar głosować na nią poza konkursem i próbuje się uczłowieczyć, recytując imiona małżonka, dzieci i zwierzaka każdemu uczestnikowi.

Wszyscy płaczą. I ta taktyka działa. Ten przypadkowy facet, Michael, został wybrany, a Telly był bezpieczny tylko jednym głosem.

Dzięki Bogu, umyła kryształ.

ŚwiergotI Serwis społecznościowy Facebook: hellojamesweir