Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kinguin ponownie wraca do CS: GO zostając głównym sponsorem nowej polskiej drużyny Anonymo – European Gaming Industry News

czas czytania: 2 Minuty

Kinguin, pierwszy na świecie rynek graczy cyfrowych, ogłosił, że został głównym sponsorem Anonymo, polskiej organizacji e-sportowej, która rywalizuje w Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO). Oznacza to, że Kinguin jest teraz głównym sponsorem dwóch czołowych drużyn e-sportowych z Polski, w tym devils.one w League of Legends.

W ramach partnerstwa Kinguin zapewni Anonymo dostęp do Kinguin Esports Performance Center (EPC). EPC jest najbardziej profesjonalnym i zaawansowanym ośrodkiem szkoleniowym w zakresie e-sportu w Europie, a Anonymo ma własną salę szkoleniową pierwszej klasy. Obiekt z siedzibą w Warszawie jest pierwszym profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym dla organizacji esportowych w Europie i zapewnia zespołom dostęp do sal treningowych, analityków, psychologów, fizjoterapeutów, profesjonalnych szefów kuchni i siłowni. Od początku ubiegłego roku z EPC korzystają wiodące światowe organizacje e-sportowe, takie jak OG, FaZe Clan, Team Vitality, MiBR, Evil Geniuses, 100 Thieves, Furia i wiele innych.

W ramach partnerstwa marka Kinguin pojawi się również na koszulkach Anonymo, a Kinguin i Anonymo będą również uczestniczyć w kilku innych formach współpracy, w tym w Mistrzostwach Polski CS: GO i wsparciu graczy Anonymo CS: GO w różnych projektach społeczności Kinguin.

Prezes Anonymo, Mateusz Kowalczyk, powiedział: Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wyznaczyć Kinguina na naszego głównego sponsora i nie możemy się doczekać współpracy z organizacją przy wielu projektach w przyszłości. Naszą ambicją jako organizacji jest stać się główną organizacją e-sportową, która konkuruje na arenie międzynarodowej, a sponsoring z Kinguinem będzie miał ogromne znaczenie, aby pomóc nam to osiągnąć. Dostęp do światowej klasy obiektów szkoleniowych w Kinguin’s Esports Performance Center w Warszawie również pomoże nam w rozwoju, obecnie na kluczowym etapie rozwoju zespołu.

Kinguin ma długą historię sponsorowania organizacji i wydarzeń e-sportowych i był jednym z pierwszych rynków cyfrowych, który uruchomił dedykowaną stronę internetową, na której klienci mogą kupować talie CS: GO. Team Kinguin, drużyna e-sportowa organizacji, która powstała w 2015 roku, jest jedną z najlepszych drużyn CS: GO w historii ze względu na międzynarodową listę talentów. Zespół został później przemianowany na devils.one w 2019 roku i przez lata obie drużyny pomogły kilku profesjonalnym graczom w kształtowaniu ich kariery w e-sporcie CS: GO, DOTA 2 i League of Legends.

READ  Jestem gwiazdą: Stephen K. Amos został wygnany z dżungli w rekordowym głosowaniu

Kinguin był także sponsorem kilku międzynarodowych mistrzostw CS: GO, takich jak Dreamhack Masters Malmö, IEM Katowice i ESL CS: GO Pro League, a także kilku organizacji e-sportowych, takich jak Fnatic, G2 Esports i Copenhagen Wolves.

W międzyczasie nowo utworzona organizacja e-sportowa uruchomiła Anonymo na początku 2021 roku. Niedawno ujawniła swój konkurencyjny skład CS: GO, w skład którego wchodzi legendarny polski weteran CS: GO „⁠Snax⁠” Pogorzelski, kapitan gry Wiktor „⁠Mynio⁠ „Kroc”, a także cały „⁠KEi” Pietkun, Kacper „⁠Kylar⁠” Walukiewicz i Paweł „Innocent” Mocek. Wcześniej zespół brał udział w krajowych mistrzostwach Polski i Europy, w tym w Mistrzostwach Polski ESL i styczniowym Dreamhack Open 2021: Europa Zespół jest teraz gotowy do rywalizacji o międzynarodowy etap CS: GO pod koniec 2021 roku.

Dyrektor generalny i założyciel Kinguin, Victor Romaniuk Wanli, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy poinformować o naszym sponsorowaniu Anonymo, wiodącej i profesjonalnej organizacji e-sportowej w Polsce. Kinguin ma bogatą historię sponsorowania różnych drużyn i wydarzeń e-sportowych – zwłaszcza w Scena CS: GO – i jesteśmy zachwyceni. ”Ponownie wejdź na kosmos CS: GO i rozpocznij zupełnie nowy rozdział dzięki tej współpracy. Oznacza to, że Kinguin sponsoruje teraz dwie z największych drużyn e-sportowych w Polsce, które rywalizują w dwóch największych e-sportów świata – CS: GO i League of Legends ”.