Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Stranger Things 4” po raz kolejny miażdży cotygodniowe transmisje, osiągając w sumie ponad 1,1 miliarda godzin – Wiadomości Media Play

Eric Groenedel

Zainteresowanie streamingiem czwartego sezonu oryginalnego serialu Netflix „Stranger Things” nie zmalało, a abonenci w tygodniu kończącym się 3 lipca w 93 krajach spędzili ponad 301 milionów godzin w poszukiwaniu nowych odcinków.

Seria znalazła się na szczycie serii jako najczęściej oglądana anglojęzyczna seria na Netflix z ponad 1,1 miliarda godzin spędzonych w pierwszych 28 dniach od premiery. Trzeci sezon serialu science fiction zajmuje czwarte miejsce z ponad 582 milionami godzin transmisji strumieniowej. Czwarty sezon obejmuje mniej więcej tyle samo godzin spędzonych co pierwsze dwa sezony Bridgeton łącznie.

Jedyny pierwszy sezon „Squid Game” w Korei Południowej ma większą konsumpcję strumieniową z ponad 1,6 miliarda godzin oglądania w ciągu pierwszych 28 dni.

Ponadto pierwsze trzy sezony „Stranger Things” zachowały swoje miejsce na liście angielskiej telewizji – pierwszy sezon z 34,5 milionami obejrzanych godzin, drugi sezon z 30,3 milionami obejrzanych godzin i trzeci sezon z 30,3 milionami obejrzanych godzin tydzień.

Trzeci sezonAkademia Parasolowa” Na drugim miejscu z 88 milionami godzin oglądania. Dramat podróży w czasie znalazł się w pierwszej dziesiątce w 90 krajach. Fani ponownie odwiedzili pierwszy i drugi sezon serialu, z odpowiednio 32,8 milionami obejrzanych godzin i 20,3 milionami obejrzanych godzin.

Tymczasem komedia Rowana Atkinsona”Człowiek kontra pszczoła 25,4 miliona obejrzanych godzin. Rodzina Shelby nadal przyciągała uwagę fanów swoimi zbrodniami w ostatnim sezonie „”skromne maski W 18,4 miliona dodatkowych godzin oglądania. Małe dzieci zostały poddane ostatecznej próbie, ponieważ:Góra lodowa „ Wszedł na listę z 15,02 milionami obejrzanych godzin.

Dynamiczny duet Kevina Harta i Woody’ego Harrelsona zajął pierwsze miejsce na liście filmów angielskich człowiek z toronto Obserwowano 62,6 miliona godzin. Komedia znalazła się w pierwszej dziesiątce w 93 krajach. Miłość i Gelato Nadal zajmował świetne miejsce w sercach widzów, a film obejrzano 18,9 miliona godzin i znalazł się w pierwszej dziesiątce w 90 krajach.

READ  ESE Entertainment Inc. mówi: Firma produkcyjna Frenzy Sp. Zoo będzie produkować międzynarodowe zawody e-sportowe Ultraliga od League of Legends

Adam Sandler Przyspiesza Kontynuowała gromadzenie punktów i zarobiła dodatkowe 14,6 miliona godzin w ciągu tygodnia. Dramat Nollywood Dziewczyny Glamour Zadebiutował na 5. miejscu z 12,4 milionami obejrzanych godzin. Ulubionym comebackiem był zapierający dech w piersiach thriller pająk Z 9,5 milionami godzin oglądania familijny film animowany Kurczak i Chomik Ciemności Z 5,9 miliona godzin oglądania.

Na nieanglojęzycznej liście telewizyjnejNapad na pieniądze: Korea – Wspólny Obszar Gospodarczy” Zajęła pierwsze miejsce drugi tydzień z rzędu z 49 milionami obejrzanych godzin. Po uruchomieniu seriiLa Casa de Papel / Napad na pieniądze, Część 1 znalazła się na liście pod numerem dziewiątym z 8,6 milionami godzin oglądania. Dramat hiszpańskiznajomość” Utrzymała swoją pozycję na liście z 10,8 milionami obejrzanych godzin. Wśród nowości na liście są koreańskie dramaty.chemia duszy Z 9,9 miliona godzin oglądania japońskiej serii anime”dranie dziecko!! – Heavy Metal, „Dark Fantasy” Z 8,9 miliona godzin oglądania i polskim dramatem”królowa” Z 7,4 milionami godzin oglądania.

Dwoje przyjaciół z dzieciństwa spotyka się w norweskim filmie science fiction Krytykować. Komedia znalazła się na szczycie listy filmów nieanglojęzycznych z 8,4 milionami obejrzanych godzin. Powrót do listy Dramat turecki Męka miłości I polska komedia parada serc Z 3,5 milionami godzin oglądania każdy, Indian Action and Adventure $$$$ To argentyński thriller z 3,5 milionami godzin oglądania gniew Boży Oglądanie 2,6 miliona godzin i tureckiego filmu uraza 1,9 miliona godzin oglądania.

Zapisz się tutaj za darmo Media Play Aktualności Codzienny Biuletyn!

READ  Każdy ma swoją historię. Musimy tylko posłuchać.