Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Strata dla Albanii Polski dziennikarz: Najgorszy okres w historii Polski

Strata dla Albanii Polski dziennikarz: Najgorszy okres w historii Polski

To, co miało być punktem zwrotnym w wirze skandali, jaki dotknął polską reprezentację po mundialu w Katarze, nie nastąpiło. Niedzielny mecz na stadionie Air Albania po raz kolejny pokazał, że Polska ma problemy, wiele problemów.

Polska wróciła do Air Albania, żeby przypomnieć sobie tamten mecz, który w 2021 roku wygrała 1:0 w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022.

Jednak sytuacja była zupełnie inna.

The Reds wygrali 2:0 i obecnie plasują się na czele grupy E. Natomiast Polacy mają nadzieję na co najmniej trzecie miejsce i awans do eliminacji. Dzieje się tak pomimo tego, że do zakończenia kwalifikacji pozostały jeszcze trzy mecze, a w piłce nożnej wszystko może się zdarzyć.

Bartek Kubiak, dziennikarz polskiej gazety sportowej „Sport.pl”, w rozmowie z „Albany Post” (AP) opowiadał o tym, co się dzieje i co ma się wydarzyć w reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Kubiak uważa, że ​​sytuacja w polskim obozie to „najgorszy okres” w historii tej reprezentacji. Pokazuje także skandale, które miały negatywny wpływ na dotarcie Polski do stanu, jaki widzimy dzisiaj.

„To najgorszy okres w historii polskiej reprezentacji” – mówi Kubiak. „Zaczęło się od mundialu w Katarze i bonusów, które premier obiecał zawodnikom. Polskie społeczeństwo było wściekłe.

„A później były jeszcze inne skandale, z ochroniarzem Roberta Lewandowskiego, z meczem z Niemcami, w którym (Fernando) Santos nie chciał zagrać, i z pijanymi działaczami sportowymi PZPN, skazanymi za korupcję, którzy wrócili z reprezentacja Polski w tym samym samolocie z Kiszyniowa w czerwcu”.

Polski dziennikarz kontynuuje: „A ostatnio wywiad Lewandowskiego, w którym skrytykował wszystkich zawodników”.

To ostatnie było w istocie wzmocnieniem, jakiego polski kapitan i najlepszy zawodnik drużyny znalazł się na krawędzi. Lewandowski zarzucił polskiej reprezentacji „brak osobowości”.

Humbja ndaj shqipërisë gazeta Polaka