Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Straż Pożarna Barton  Gospodarzem 29. dorocznego Barton Polkafest 6 sierpnia |  Wiadomości, sport, praca

Straż Pożarna Barton Gospodarzem 29. dorocznego Barton Polkafest 6 sierpnia | Wiadomości, sport, praca

File Photo Barton Polkafest powraca na Barton’s Firemen’s Field 6 sierpnia na 29. doroczną imprezę. Bramy otwierają się o 11 rano na jedzenie, muzykę, tańce, loterie i nie tylko.

Barton – 29. edycja Barton Polkafest odbędzie się 6 sierpnia w godzinach od 11:00 do 20:00 na stadionie Barton Fireman Stadium, niezależnie od pogody.

Wydarzenie to jest jednym z największych i najstarszych festiwali tego typu w promieniu 60 mil. Według kpt. Jeffa Gazdka impreza co roku przyciąga ponad 2000 osób z sąsiednich krajów.

Festiwal obejmie jedzenie, muzykę, tańce, loterie i sprzedawców.

Wydarzenie jest bezpłatne, a ci, którzy wezmą w nim udział, mogą przekazać dowolne datki w butach strażackich.

Wszystkie datki wesprą straż pożarną w Barton.

Od południa do 20:00 na imprezie wystąpią trzy muzyczne zespoły rozrywkowe. DynaBrass, zespół polki z Toledo, zagra od południa do 13:00, od 15:00 do 16:00 i od 18:00 do 18:40.

Polka Country Musicians występuje na festiwalach polki w całym kraju i wystąpi w godzinach 13:00, 16:00-17:00 i 18:40-19:00.

Polka Family Band z Kalifornii zagra w godzinach 14:00-15:00, 17:00-18:00 i 19:20-20:00.

Byli nominowani do czterech nagród Grammy.

Tańce będą odbywały się podczas wszystkich występów.

Europejska Galeria Sztuki Ludowej z Pittsburgha będzie również na miejscu sprzedawać różne przedmioty bezpośrednio z Polski, w tym lalki, koszulki, ręcznie robione drewniane przedmioty, ozdobne drewniane pudełka z Polski i polską ceramikę.

Na festiwalu będzie można również kupić polskie płyty i nagrania.

Sprzedawcy żywności sprzedają różne rodzaje żywności, w tym pieczonego kurczaka oraz domowe polskie potrawy i słodycze. Kościół prawosławny św. Mikołaja w Barton będzie sprzedawał bułki orzechowe podczas imprezy, a winiarnia Vino di Piccin w Lansing będzie sprzedawać napoje gazowane w barze kasowym.

Uczestnicy nie mogą wnosić na festiwal własnych napojów alkoholowych ani lodówek.

READ  Jazz rozwinął się w Ameryce, a później w Polsce

Polkafest będzie również oferował zabawy dla dzieci i malowanie twarzy.

Ci, którzy wezmą udział, mogą również wziąć udział w loterii i aukcji o wartości 1000 $ oraz mieć szansę na wygranie nagród drzwiowych.

Thomas Auto Centers będzie sponsorem festiwalu.

Fireman’s Field znajduje się pod adresem 52176 Barton-Blaine Road w St. Clairsville. Na miejscu dostępny będzie bezpłatny parking.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Barton Polkafest, odwiedź stronę Barton Fire Department na Facebooku lub zadzwoń do straży pożarnej pod numer 740-695-3029.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej